Посета средњој школи Грм Ново Место у оквиру Ерасмус+ пројекта

ОпштеДОГАЂАЈИ-фотографије

У оквиру Ерасмус+ пројекта, наши професори и ученици заједно са професорима и ученицима Пољопривредне школе ,,Соња Маринковић" из Пожаревца, боравe у Словенији.

Од 9. до 13. септембра они су гости средње школе Грм Ново Место ‐ центер биотехнике и туризма. Дани су испуњени учењем, дружењем са ђацима из Новог Места, али и обиласком града, као и других познатих локалитета и знаменитости у Словенији.

Кроз практичне радионице и предавања, наши ученици су стекли знања о гајењу микробиља, аквапоници и пољопривреди која ће моћи да примене кроз пројекат Паметна школска башта у нашој школи.

Захвални смо на овој прилици да сарађујемо са школама из региона и да у инспиративном окружењу стекнемо нека нова знања која ће нам користити у будућности!

Дружење, рад и размена искустава са феноменалним колегама из Пожаревца и Словеније.

• /uploads/attachment/vest/8050/slo-1.jpg
  • /uploads/attachment/vest/8050/slo-2.jpg