Упис у први разред МГ

Пријемни испит за упис у први разред Математичке гимназије одржао се 19. маја 2024. године.

Коначни резултати пријемног испита објављени су на порталу Моја средња школа и огласној табли школе.

Календар активности

Услови уписа

Прелиминарни резултати пријемног испита објављени су на порталу Моја средња школа и на огласној табли школе.

Резултати пријемног испита неће се објављивати на сајту Математичке гимназије.

Решења пријемног испита

Прелиминарни резултати пријемног испита биће објављени на порталу Моја средња школа.

Резултати пријемног испита неће се објављивати на сајту Математичке гимназије.

Ученици који желе да упишу Математичку гимназију треба да се онлајн пријаве на платформу Моја средња школа  од 15. до 22.04.2024. године до 16:00 часова.

За кандидате који се не могу пријавити преко портала Моја средња школа биће организована пријава у просторијама  Математичке гимназије 19. и 22. априла од 9 до 16 часова.

За упис у Математичку гимназију ученик полаже ПРИЈЕМНИ ИСПИТ који се састоји из израде теста из математике. Тест се полаже 19. маја са почетком у 10 часова.

Распоред седења на пријемном испиту

• ПРИЗЕМЉЕ: учионица 1
  • ПРВИ СПРАТ: учионице 2, 3, 4, 5