среда, 03 јануар 2018 14:14 Последње ажурирано среда, 03 јануар 2018 14:23
WELCOME TO WONDERLAND & BUSTA RHYME

Недавно смо с радошћу поздравили излазак из штампе два наслова на енглеском језику. Издавач Young Writers (Bonacia Ltd.,UK ) je, у оквиру својих такмичарских пројеката, одабрао и радове наших ученика и уврстио их у своја издања. Први наслов Welcome Тo Wonderland – One Step Beyond (Edited By Paul Benton, 30.9.2017) обогатили су својим прилозима Анастасијевић Илија - Kronos (4e), Даниил Грбић - Nineteen (2д) и Ђорђе Стефановић - Welcome To The Wonderland (2д) написавши тзв. мини саге дужине 100 речи. Двадесет и шест ученика је чином свог поетског стваралаштва дало прилог књизи Busta Rhyme – Voices of Youth (edited by Emily Johnstone, 30.11.2017). Честитке ученицима чија је реч премостила локалне оквире и, следећи пут међународне комуникације, а поштујући норме захтеваног прозног и поетског казивања, заиста постала 'one step beyond’.

Опширније