среда, 06 децембар 2017 13:57 Последње ажурирано петак, 08 децембар 2017 09:55
Друга награда за Андреја Јаковљевића

На недавно завршеној уметничкој манифестацији ”Доста су свету једне Шумарице”, коју организује Спомен-парк ”Крагујевачки октобар” у Крагујевцу, ученик 4д Андреј Јаковљевић (менторка професорка Анђелка Миладиновић)освојио је другу награду на литерарном конкурсу. Овогодишња конкурсна тема гласила је ”Не смемо дозволити да нам се насмеши лице зла”, а Андреј је на задату тему написао песму. На конкурсу је учествовало 38 средњих школа, а конкурс се одржава под покровитељством Министарства за културу и информисање Републике Србије. Честитамо Андреју на сјајном литерарном постигнућу!

Андрејева песма

Коментари

0 #1 Vesna Stefanovic 07.12.2017 17:11
Cestitke Andreju! Da li mozete objaviti pesmu koja je osvojila nagradu?
Цитирај