четвртак, 24 август 2017 09:13 Последње ажурирано петак, 25 август 2017 09:28
Почетак нове школске године

Настава у новој школској години почиње у петак, 1. септембра 2017. године у 8.30 часова. За ученике седмог и првог разреда организован је пријем у свечаној сали на другом спрату школе, где ће их поздравити директор. Сви остали разреди први час имају час одељенског старешине и то у учионици у којој по распореду имају други час. Након завршеног првог часа остају у истој учионици и у њој имају онај предмет који имају други час по распореду. Остали часови се одржавају по усвојеном распореду и у одређеним кабинетима.  Распоред ће бити послат на меил свим ученицима осмог, другог, трећег и четвртог разреда.

По одлуци Наставничког већа, субота, 2.09.2017. је наставни дан и радиће се по распореду за понедељак.