петак, 07 јул 2017 15:47 Последње ажурирано петак, 07 јул 2017 15:51
Припреме за математичку олимпијаду

У сарадњи са Друштвом математичара Србије Математичка гимназија је организовала припреме за Математичку олимпијаду. Припреме су организоване, по традицији, у Вршцу, уз велику помоћ Хемијско-медицинске школе из Вршца. Поред осам овогодишњих олимпијаца из Математичке гимназије, на припреме је позвано и шест најталентованијих и најуспешнијих ученика млађих разреда, од којих се очекују велики резултати наредних година.