Бивши ученици ПДФ Штампа

 

Наташа Чалуковић и Катарина Петровић

Портал бивших ученика

 

Матуранти 1969. године

4.а

Разредне старешине: Милан Распоповић, Павлина Михајловски, Милеса Поповић

1. Бронзић Дарко
2. Грујић Душан
3. Живковић Славица
4. Јанковић Јован
5. Јанићијевић Драгомир
6. Костић Драгана
7. Крапеж Александар
8. Маринковић Љиљана
9. Мендаш Исток
10. Милутиновић Предраг
11. Михајловић Здравко
12. Поткоњак Вељко
13. Радоман Миодраг
14. Симић Радослав
15. Тасић Михајло
16. Шарац Марица
17. Шаровић Милосав


4.б

Разредне старешине: Богдан Смиљевић, Бранислава Мојсовић

1.Вељковић Живојин
2.Грозданов Таско
3.Живановић Бора
4.Живковић Горан
5.Јанковић Драган
6.Каделбург Зоран
7.Кешељевић Горан
8.Крстић Предраг
9.Мрђеновић Бранко
10.Обрадовић Мирослав
11.Петровић Бранислав
12.Поповић Бранислав
13.Савић Бранимир
14.Сухи Херман
15.Петровић Јела (завршила други и трећи разред)
16.Прљинчевић Антоанета (завршила други и трећи разред)
17.Теодоровић Душан (завршио други разред)
18.Симић Владимир (завршио други разред)


4.ц

Разредне старешине: Милан Којић, Бранко Поповић, Вера Грубетић

1.Вучковић Миомир
2.Ђурановић Слободан
3.Јаћимовић Милојица
4.Малетић Драгослава
5.Маџаревић Зоран
6.Новак Ладислав
7.Петковић Драгољуб
8.Петкоски Тома
9.Петрушевски Драган
10.Радовановић Славица
11.Радоњић Милија
12.Симић Славко
13.Танчев Асен
14.Томашевић Владимир
15.Чукић Љубомир
16.Шопић Радмила
17.Ђапић Јован (завршио други разред)
18.Илић Љиљана (завршила други, трећи и четврти разред)
19.Лепшановић Весна (завршила други разред)
20.Николић Бранислав (завршио други, трећи и четврти разред)


Матуранти 1970. године

4.а

Разредне старешине: Милан Којић, Зорица Маринац

1.Бајић Владимир
2.Богданић Зоран
3.Гикас Ирини
4.Живковић Владимир
5.Јеремић Јелица
6.Матић Милутин
7.Николић Милош
8.Пејчев Радмило
9.Петковић Мирјана
10.Радосављевић Мирослав
11.Рисовић Драгана
12.Станковић Милорад
13.Станковић Предраг
14.Стојковић Родољуб
15.Стругар Јелена
16.Татљак Милан
17.Трифуновић Михајло
18.Шешић Марија
19.Шљивовачки Слободан


4.б

Разредни старешина: Александар Цветковић

1.Бараба Горан
2.Ђаја Негослав
3.Ђуровски Виктор
4.Зулевић Предраг
5.Јанковић Владимир
6.Калаузи Александар
7.Крстић Милош
8.Кузмановић Слободан
9.Миловановић Драган
10.Милошевић Владимир
11.Милошевић Драган
12.Нићин Лазар
13.Радојевић Ђорђе
14.Ралевић Небојша
15.Ранђеловић Петар
16.Ристић Зоран
17.Симић Зоран
18.Хиба Бранислав

4.ц

Разредни старешина: Бојана Никић

1. Глухајић Мара
2. Дотлић Бранимир
3. Ђорђевић Верица
4. Јаковљевић Биљана
5. Јовановић Мирјана
6. Јовановић Славица
7. Јосифовић Мирјана
8. Кежић Весна
9. Кнежевић Мирјана
10. Ковачевић Дара
11. Костић Љиљана
12. Крчединац Сава
13. Љубановић Ивана
14. Миковић Петрица
15. Момирова Валерија
16. Рацо Весна
17. Сандић Јелена
18. Стаматовић Олга
19. Каменаровић Марјан (завршио други и трећи разред)


4.д

Разредни старешина: Милан Распоповић

1. Алајбеговић Јусуф
2. Алексић Милан
3. Белић Миливој
4. Божић Милан
5. Ђуричић Тома
6. Јакшић Бранислав
7. Јурић Драгољуб
8. Катић Душан
9. Кашанин Александар
10. Лукић Радивоје
11. Митраковић Драган
12. Мулалић Јонуз
13. Саздовић Бранислав
14. Соломун Тихомир
15. Стокић Драган
16. Ћирић Нинослав
17. Цетина Милорад
18. Чучковић Војислав
19. Шћепановић Божидар
20. Николић Бранислав (ванредни)


Матуранти 1971. године


Програмерски смер

4.а

Разредне старешине: Павлина Михајловски, Бранислава Мојсовић

1. Видосављевић Драгољуб
2. Гредељевић Милан
3. Драговић Вера
4. Драговић Весна
5. Ђурић Мирко
6. Ђурић Оливер
7. Зековић Зоран
8. Јанић Душан
9. Јемуовић Драгана
10. Лазовић Наталија
11. Марић Душан
12. Милковић Зоран
13. Момчиловић Верољуб
14. Нешић Душан
15. Новићевић Бранислава
16. Поповић Љиљана
17. Ратковић Живорад
18. Сокић Миодраг
19. Суда Марин
20. Тописировић Горан
21. Цветков Радивој
22. Марековић Драган (завршио други разред)
23. Станојевић Катарина (завршила други разред)

Општи смер

4.б

Разредни старешина: Богдан Смиљевић

1. Аћимовић Светозар
2. Бервар Маријан
3. Димкић Милан
4. Ђорђевић Зоран
5. Јанц Мирко
6. Јовић Србољуб
7. Милин Лазар
8. Перић Љупка
9. Петровић Светлана
10. Петровић Цвета
11. Петрушевски Бранко
12. Ристић Гордана
13. Скендерија Зоран
14. Стевић Љубодраг
15. Тесла Снежана
16. Шимпрага Бранислав


4.ц

Разредне старешине: Василије Јовић, Милан Распоповић

1. Вељковић Зорица
2. Вучетић Ирена
3. Даниловић Драгослав
4. Заваљевски Александар
5. Ишљамовић Зоран
6. Јаблан Славик
7. Клепац Срђан
8. Мандић Бошко
9. Матић Нада
10. Милић Горан
11. Милић Гордана
12. Младеновић Рајка
13. Николић Нела
14. Радоњић Горан
15. Стефановић Миодраг
16. Стојадиновић Оливера
17. Тапавица Милена
18. Ћетковић Срђан
19. Хаџибабић Борислав

Матуранти 1972. године

Општи смер

4.а

Разредне старешине: Бранко Поповић, Милан Милаков

1. Благојевић Љиљана
2. Дамјанац Предраг
3. Драгојловић Миодраг
4. Жикић Слађана
5. Зиндовић Драган
6. Јеленић Борислав
7. Јеленић Слободан
8. Јовановић Ненад
9. Коларски Иванка
10. Коцић Влајко
11. Мајкић Зоран
12. Меркле Милан
13. Милин Милан
14. Новаковић Љиљана
15. Огњановић Срђан
16. Павловић Зорица
17. Павловић Љиљана
18. Поповић Златко
19. Правдић Миодраг
20. Станишић Вера
21. Томашевић Зоран
22. Филиповић Ђурђина
23. Хурем Нихад
24. Чуковић Обрад


4.б 

Разредни старешина: Гаврило Вуковић

1. Бабић Драган
2. Барли Астрит
3. Ђурђевац Бранислав
4. Ђуричић Крстина
5. Јакшић Слободан
6. Кирћански Ненад
7. Красојевић Весна
8. Максимовић Драгослав
9. Мандић Јасмина
10. Матовић Јелена
11. Милинковић Зоран
12. Милошевић Драгица
13. Павишић Мирко
14. Павловић Мирјана
15. Радовановић Славомир
16. Ружић Љиљана
17. Станковић Миодраг
18. Томић Милан
19. Урошевић Мирјана
20. Холодков Бранислав


Програмерски смер

4.ц

Разредни старешина: Душан Георгијевић

1. Голубовић Вера
2. Дедијер Мила
3. Драшкић Јелица
4. Живановић Олга
5. Илијевски Невенка
6. Јовановић Гордана
7. Јовановић Милица
8. Ковачевић Драган
9. Ковачевић Смиља
10. Кораћ Дарко
11. Лукић Горан
12. Михаиловић Радомир
13. Михајловић Драгица
14. Мицић Нинослав
15. Недовић Данијела
16. Нешић Србољуб
17. Павковић Валентина
18. Павловић Биљана
19. Перић Живана
20. Петровић Вукосав
21. Радуловић Весна
22. Ристић Јелица
23. Савић Марија
24. Ћирић Анђелка
25. Штајнер Звонко


Матуранти 1973. године

Општи смер


4.а

Разредне старешине: Бојана Никић, Бранислава Мојсовић

1. Вулић Нада
2. Вуловић Владимир
3. Ђорђевић Оливера
4. Ђурић Миљан
5. Живковић Никола
6. Златановић Драган
7. Ивановић Љубиша
8. Ишљамовић Невена
9. Јевремовић Весна
10. Јокановић Душан
11. Краковић Ратко
12. Љубић Драгослав
13. Николић Игњат
14. Павловић Драган
15. Петровић Светлана
16. Првуловић Драги
17. Смиљаковић Владимир
18. Ћирјанић Драган
19. Шкондрић Мирјана


4.б

Разредне старешине: Зорица Маринац, Милеса Поповић

1. Бједов Миша
2. Богдановић Ненад
3. Голоб Иванка
4. Граховац Јелица
5. Димкић Зоран
6. Добросављевић Бранислав
7. Зејниловић Екрем
8. Иванчевић Срђан
9. Јандрлић Жељко
10. Јовановић Драган
11. Крецуљ Весна
12. Летица Вицко
13. Маркуш Момчило
14. Миладиновић Драган
15. Пејовић Радојица
16. Познановић Душан
17. Рађеновић Бранислав
18. Седмак Александар
19. Сибиновски Зоран
20. Спајић Миодраг
21. Станковић Нарциса
22. Тодоровић Драган
23. Ћетковић Гордана
24. Шарац Милутин


Програмерски смер


4.ц

Разредни старешина: Георгије Стојковић

1. Бабовић Иван
2. Белужић Ирис
3. Бољанац Слободан
4. Везмар Зоран
5. Вељковић Михаило
6. Гогић Горан
7. Ђукнић Градимир
8. Зографски Златко
9. Зорић Ружица
10. Кнежевић Живојин
11. Милошевић Миладин
12. Милошевић Мирослав
13. Милошевић Гордан
14. Милошевић Урош
15. Миљковић Добрила
16. Орбовић Љубиша
17. Рабреновић Ивка
18. Сајић Миливоје
19. Трифуновић Ненад
20. Ћостаров Иван
21. Унашевић Јелена
22. Фољан Еуђен
23. Черне Сочан

4.д

Разредни старешина: Вера Грубетић

1. Анкић Коста
2. Биорац Миланко
3. Бољановић Миломир
4. Вељовић Радиша
5. Вуковић Лепосава
6. Вучић Миле
7. Димић Миодраг
8. Динов Евтим
9. Ђорђић Споменка
10. Ђорић Драган
11. Јагличић Стојанка
12. Јованов Ђурица
13. Јовев Љубиша
14. Лалић Милијана
15. Лучић Војислав
16. Милошевић Спасоје
17. Обрадовић Бранко
18. Обрадовић Слободан
19. Попов Олга
20. Словић Драган
21. Станков Душан
22. Станојевић Данка
23. Трива Милош
24. Широки Адам
25. Шћепановић Ранко

________________________________________

1. Божин Милош (завршио други и трећи разред)
2. Весановић Владимир (завршио други и трећи разред)
3. Дуцић Лавинију (завршио други разред)
4. Ђоројевић Гордана (завршила други и трећи разред)
5. Максин Марија (завршила други разред)
6. Обрадовић Жика (завршио други и трећи разред)
7. Ресановић Зоран (завршио други и трећи разред)
8. Поповић Драган (завршио други разред)
9. Татић Миодраг (завршио други разред)


Матуранти 1974. године


Општи смер

4.а

Разредни старешина: Бранка Ђерасимовић

1. Аџић Јован
2. Басара Бранислав
3. Боберић Бојана
4. Влаховић Милан
5. Вуловић Драган
6. Вучуровић Катица
7. Гаљић Фадил
8. Димитрић Радослав
9. Динић Никола
10. Ђурић Зоран
11. Јовановић Лазар
12. Лађевац Биљана
13. Марковић Јасна
14. Мишић Душан
15. Поповић Милорад
16. Радовановић Драган
17. Саљников Александар
18. Станишић Јелица
19. Стефановић Мирјана
20. Тодић Гордана
21. Тричковић Вера


4.б

Разредни старешина: Живота Јоксимовић

1. Алексић Ненад
2. Бјелица Срђан
3. Гајић Миодраг
4. Дачић Загорка
5. Ђорђевић Бранислав
6. Ђурђевић Србољуб
7. Живковић Миодраг
8. Игњатић Јелица
9. Јовановић П. Мирослав
10. Јовановић Р. Мирослав
11. Крстић Сава
12. Кулезић Драган
13. Лазић Ранко
14. Лишчевић Владимир
15. Младеновић Павле
16. Николић Иван
17. Павловић Милорад
18. Поповић Благоје
19. Радовановић Рајица
20. Родић Дубравко
21. Тричковић Милан
22. Шакота Жељко


Програмерски смер

4.ц

Разредне старешине: Василије Јовић, Душан Тошић

1. Весановић Владимир
2. Голубовић Топлица
3. Зеленовић Слободан
4. Ивковић Раденко
5. Јовановић Зоран
6. Миленковић Снежана
7. Петковић Зоран
8. Протић Војислав
9. Раичевић Вера
10. Симић Миодраг
11. Стојановић Јаворина
12. Темељковић Бисерка
13. Цветковић Рајко


4.д

Разредни старешина: Милан Милаков

1. Герден Августа
2. Драгичевић Милица
3. Ђурђевић Вера
4. Јошовић Драгица
5. Мијатовић Данка (ванредно)
6. Мијић Милан
7. Милић Радмила
8. Пењовић Велимир
9. Петровић Бојан
10. Пујић Милош
11. Ресановић Зоран
12. Самарџић Јово
13. Тејић Веселка
14. Тодоровић Весна
15. Чалуковић Наташа
___________________________________________

1. Курбалија Радојка (завршила други и трећи разред)


Матуранти 1975. године

Општи смер

4.а

Разредни старешина: Милеса Поповић

1. Беговић Мирослав
2. Бојиновић Драган
3. Брашанац Зоран
4. Бугариновић Реља
5. Варга Јожеф
6. Граовац Милан
7. Ђокић Бранислав
8. Живановић Милован
9. Јанчић Зоран
10. Лаганин Ксенија
11. Лојаница Драгиша
12. Обренић Бојана
13. Попов Јованка
14. Перић Предраг
15. Раковић Милун
16. Станчић Миливој
17. Симоновић Драган
18. Чарапић Душко


4.б

Разредни старешина: Гаврило Вуковић

1. Андрић Силвија
2. Богавац Весна
3. Гарчевић Драшко
4. Динић Ђорђе
5. Ераковић Дејан
6. Јанц Дејан
7. Јеличић Мирослав
8. Јовановић Љубиша
9. Костић Миомир
10. Лукић Бранко
11. Марјановић Мира
12. Миленковић Драгана
13. Милојевић Зорица
14. Мићуновић Наталија
15. Момчиловић Милица
16. Николић Михајло
17. Пајковић Миодраг
18. Пауновић Неда
19. Петровић Слободан
20. Петровић Срђан
21. Поповић Бранимир
22. Симић Љиљана
23. Стојановић Слободан
24. Шарић Зоран


Програмерски смер


4.ц

Разредне старешине: Александар Цветковић, Душан Георгијевић


1. Балубџић Мирко
2. Бољанац Мирослав
3. Васић Радоје
4. Грбић Радмила
5. Зидарн Јања
6. Илијевски Владимир
7. Јанков Слободан
8. Јоанидис Олга
9. Јонаш Драган
10. Лађевац Мирјана
11. Љуштина Бошко
12. Маровић Александар
13. Милошевић Мила
14. Перендија Ђорђе
15. Петровић Нада
16. Срдановић Мирјана
17. Сремац Милан


4.д

Разредни старешина: Бранислава Мојсовић

1. Ајншпилер Драгана
2. Аћимовић Бранко
3. Вуксановић Душан
4. Жебељан Миливој
5. Живић Драгољуб
6. Ивановски Нада
7. Ивковић Зорка
8. Ивковић Мирослав
9. Јовановић Сунчица
10. Лисовић Славица
11. Несторов Иван
12. Николић Биљана
13. Петровић Дарко
14. Петровић Зоран
15. Смиљанић Славица
16. Стаменковић Станиша
17. Стојић Чедомир
18. Стошић Владимир
19. Толмач Војин
20. Ћојбашић Милица 
__________________________________________

1. Аговић Елмез (завршио други разред)
2. Ђуровић Младен (завршио други разред)
3. Жикић Горан (завршио други и трећи разред)
4. Иванов Крум (завршио други и трећи разред)
5. Синрајх Вера (завршила други разред)



Матуранти 1976. године

Општи смер

4.а

Разредни старешина: Бојана Никић

1. Анђелковић Зоран
2. Веселиновић Јанко
3. Видосављевић Биљана
4. Давидовић Стеван
5. Ђорђевић Александар
6. Ђорђевић Зорица
7. Ђоровић Небојша
8. Ђурић Зоран
9. Живковић Драган
10. Илић Снежана
11. Јоковић Предраг
12. Килибарда Горан
13. Козомара Горан
14. Лукић Александар
15. Максимовић Биљана
16. Милановић Александра
17. Митровић Ђорђе
18. Николић Слободан
19. Перић Милан
20. Перић Надежда
21. Поп-Лазић Јелица
22. Поткоњак Миодраг
23. Радовановић Мило
24. Стојановић Јован

4.б

Разредне старешине: Милутин Обрадовић, Гаврило Вуковић

1. Вижинтин Бојана
2. Вишић Маријана
3. Влаховић Душко
4. Георгијевски Драган
5. Грујић Марија
6. Димитрић Ивко
7. Дражић Милан
8. Ђорђевић Драгана
9. Жарковић Зорица
10. Игњатовић Александар
11. Јанковић Срђан
12. Јовановић Гордана
13. Јовановић Олег
14. Ковачевић Надежда
15. Марас Драган
16. Маринковић Предраг
17. Марковић Милан
18. Миланов Миле
19. Мирковић Синиша
20. Обрадовић Јелена
21. Павловић Бранка
22. Петковски Менка
23. Побулић Раде
24. Стевић Момчило
25. Тишма Петар
26. Цветковић Иван


Програмерски смер

4.ц

Разредне старешине: Василије Јовић, Душко Георгијевић

1. Акентијевић Младен
2. Андрејић Драган
3. Бајић Милан
4. Бандева Ленче
5. Берисављевић Милан
6. Ђорђевић Томислав
7. Кнежевић Оливера
8. Лукић Драган
9. Обрадовић Јаблан
10. Огњановић Јован
11. Поповић Снежана
12. Ракић Стеван
13. Реић Марија
14. Станојевић Мирјана
15. Томановић Урош


4.д

Разредне старешине: Душан Тошић, Милеса Поповић

1. Алексиевски Зоран
2. Алексић Марија
3. Бонев Иван
4. Давидовић Загорка
5. Дамјановић Илија
6. Зековић Снежана
7. Ивановски Љиљана
8. Исановић Лидија
9. Јоанидис Вера
10. Козомара Јелена
11. Милетић Дејан
12. Миросављевић Јела
13. Михајловић Илија
14. Обуљен Виктор
15. Петек Весна
16. Тамбић Мирјана
17. Тодоровић Драган
18. Штулић Радмила
__________________________________________

1. Давидовић Зорица (завршила други и трећи разред)
2. Кнежевић Јасмина (завршила други и трећи разред)


Матуранти 1977. године


Општи смер

4.а

Разредне старешине: Бранка Ђерасимовић, Александар Цветковић


1. Бјелогрлић Реља
2. Достанић Милутин
3. Живковић Дејан
4. Закошек Златко
5. Игњатић Бојана
6. Инђић Светлана
7. Лаловић Радмила
8. Миловановић Владан
9. Милош Марко
10. Милошевић Зоран
11. Обид Милан
12. Овчарић Бранко
13. Петковић Милан
14. Петровић Драган
15. Попов Жељко
16. Радиновић-Капуларовић Слободан
17. Стојков Зоран
18. Тодоровић Ангелина
19. Ћертић Александар


4.б

Разредне старешине: Љубомир Чукић, Милош Недовић

1. Андровић Предраг
2. Аџић Драган
3. Гошић Јадранка
4. Грујић Маја
5. Ивановић Велибор
6. Јаблановић Славица
7. Јанковић Предраг
8. Маринковић Маја
9. Милорадовић Душко
10. Мирковић Звонко
11. Млинар Биљана
12. Поповић Станислав
13. Радовић Мирослава
14. Срдић Владимир
15. Станојевић Светозар
16. Стојковић Сретен
17. Унић Валерија
18. Чолаковић Миладинка

Програмерски смер

4.ц

Разредне старешине: Јаворка Поповић, Олга Рњак

1. Алфиревић Споменка
2. Божић Мирјана
3. Вукашиновић Српко
4. Вукмировић Виолета
5. Димовски Светлана
6. Ђорђевић Снежана
7. Јеремић Славка
8. Јовановић Зорица
9. Мартинов Милорад
10. Марцикић Миљана
11. Миладинов Станко
12. Миљковић Драган
13. Михајлов Мирослава
14. Недељковић Божур
15. Николић Мирјана
16. Николић Саша
17. Новаков Живанко
18. Павловић Радослав
19. Понош Звонимир
20. Постоловић Драгиша
21. Путник Светлана
22. Росић Мирјана
23. Симеуновић Гордана
24. Срданов Алекса
25. Станкић Драган
26. Станковић Јасминка
27. Ћосић Гордана
____________________________________________

1. Ђуришић Бранислав (завршио други и трећи разред)
2. Јорданов Стојан (завршио други разред)
3. Марковић Милина (завршила други разред)
4. Павловић Гордана (завршила други и трећи разред)


Матуранти 1978. године

Општи смер

4.а

Разредни старешина: Бранислава Влашки

1. Балаћ Небојша
2. Блажић Новица
3. Брадић Миланка
4. Вучић Александар
5. Граховац Јован
6. Ђорђевић Слободан
7. Живановић Андријана
8. Илић Слободан
9. Јовичић Јелена
10. Луковић Срдан
11. Манојловић Александар
12. Миловановић Милан
13. Милорадов Љубиша
14. Минић Драган
15. Митровић Бранко
16. Мунишић Томислав
17. Николајев Радомир
18. Остојић Станко
19. Ршумовић Борислав
20. Самарџија Мирко
21. Синђић Катарина
22. Требињац Срђан


Програмерски смер

4.б

Разредни старешина: Милеса Поповић

1. Аднађевић Љиљана
2. Бјелетић Слободан
3. Вукашиновић Милка
4. Гајић Драгица
5. Зарић Милош
6. Кнежевић Марина
7. Крунић Зоран
8. Марковић Мирјана
9. Милојковић Душица
10. Ранђеловић Јасимина
11. Ратковић Новак
12. Рендулић Татјана
13. Ружић Милена
14. Симић Душко
15. Степић Душко
16. Стојановић Горица
17. Стојановић Душан
18. Стошић Драган
19. Спасић Бата
20. Табаковић Сунчица
21. Томић Јасмина
________________________________________

1. Зурић Денис (завршио други разред)
2. Косовец Весна (завршила други разред)


Матуранти 1979. године

Општи смер

4.а

Разредни старешина: Живота Јоксимовић

1. Агапиев Борислав
2. Бошковић Дејан
3. Бутуровић Љубомир
4. Вукадиновић Катарина
5. Јаћимовић Зорица
6. Јосифовић Невена
7. Миковић Александар
8. Наумовић Александра
9. Павловић Мила
10. Паскота Мира
11. Петковић Драгица
12. Поповић Ненад
13. Сокић Марина
14. Стојановић Горан
15. Тимченко Олга
16. Тодоров Драган
17. Ћирковић Мирко
18. Филип Александар
19. Хољац Оливија

4.б

Разредни старешина: Мирјана Ивановић

1. Аћимовић Стојан
2. Бојић Горан
3. Галић Предраг
4. Глушица Момир
5. Жижакић Митар
6. Јуретић Жељка
7. Каракушевић Ана
8. Којић Олга
9. Милановић Владан
10. Миљеновић Слободан
11. Митрашиновић Мирослава
12. Николић В. Драган
13. Николић Д. Драган
14. Пузовић Јован
15. Саичић Радомир
16. Симић Весна
17. Стаменић Владан
18. Стојковић Катарина
19. Трајковски Јован
20. Чакаревић Весна
21. Читкушев Љупчо
22. Шавикин Наташа

4.ц

Разредни старешина: Георгије Стојковић

1. Давидовић Ненад
2. Ђорђевић Зоран
3. Живковић Ева
4. Иванишевић Ненад
5. Јахода Весна
6. Јеремић Душан
7. Кудрин Јелена
8. Мајкић Слободан
9. Марковић Небојша
10. Милетић Снежана
11. Николић Јован
12. Ракановић Ђорђе
13. Симовић Мирослав
14. Стевановић Владимир
15. Ћирић Мирослав
16. Ункашевић Томислав

4.д

Разредни старешина: Јаворка Павловић

1. Вукићевић Игор
2. Ђурић Бранко
3. Ђурић Гордана
4. Иричанин Предраг
5. Јовановић Татјана
6. Лазић Петар
7. Ланговић Радоје
8. Миљаковић Иван
9. Николајев Радмила
10. Петровић Војислав
11. Пешић Тони
12. Радосављевић Верица
13. Раце Изток
14. Ружичић Горан
15. Сретеновић Драгана
16. Токић Слободан
17. Толић Ванда
18. Ћурковић Жељко
__________________________________________
19. Костретовић Драгана (завршила први разред)
20. Кољеншић Наташа (завршила први разред)
21. Кукоч Татјана (завршила први разред)
22. Радојичић Давор (завршио први, други и трећи разред)
23. Стојановић Владан (завршио први разред)


Матуранти 1980. године

Општи смер

4.а

Разредни старешина: Бојана Никић

1. Антонић Синиша
2. Арсеновић Милош
3. Борковић Дражен
4. Васиљевић Љиљана
5. Видосављевић Предраг
6. Дабић Оливера
7. Ђорђевић Душко
8. Елезовић Сунчица
9. Здравковић Снежана
10. Јелић Владимир
11. Јованић Милош
12. Ковачевић Александра
13. Којић Драган
14. Марион Александра
15. Марјановић Гордана
16. Мијић Радомир
17. Мујичић Весна
18. Николић Анкица
19. Паунов Јовица
20. Пивалица Саша
21. Радуловић Владимир
22. Распоповић Јадранка
23. Субин Димитрије
24. Тришовић Александар

4.б

Разредне старешине: Лазар Милин, Бранка Ђерасимовић

1. Алексић Драгана
2. Величковић Бобан
3. Деспотовић Милан
4. Добросављевић Маријана
5. Драгојловић Милена
6. Илијашевић Зоран
7. Лазаревић Марина
8. Луковић Сузана
9. Манасијевић Ненад
10. Марковић Младен
11. Мачак Андреја
12. Михајловић Светлана
13. Нешић Душан
14. Палчић Предраг
15. Пифат Игор
16. Скоко Горан
17. Стојановић Александар
18. Стошић Снежана
19. Тановић Предраг
20. Ћоровић Наташа
21. Хајдуковић Данило
22. Цвекић Иван
23. Шуша Владислава

Програмерски смер

4.ц

Разредни старешина: Вук Милатовић

1. Антонијевић Зоран
2. Бановић Милорад
3. Булатовић Бојана
4. Гајић Зоран
5. Дабић Јовица
6. Дамјановић Стојан
7. Илић Младен
8. Илић Срђан
9. Јаблан Драгана
10. Јанковић Иван
11. Jеличић Дејан
12. Југовић Биљана
13. Косановић Богдан
14. Курепа Јуриј Архимед
15. Малетић Жељко
16. Месаровић Синиша
17. Миљковић Горан
18. Мучибабић Биљана
19. Недељковић Жељко
20. Радовић Владимир
21. Скерл Весна
22. Трајковић Срђан
23. Цвијовић Драшко

4.д

Разредни старешина: Бранислава Влашки

1. Бајић Слободан
2. Галат Даница
3. Жутинић Александар
4. Ибиши Јасмина
5. Ивановић Соња
6. Јабланов Александар
7. Јанковић Ненад
8. Јовић Стојана
9. Косанић Весна
10. Крсмановић Станиша
11. Лулић Блаженка
12. Матић Младен
13. Миленковић Драган
14. Миловановић Милорад
15. Николић Александар
16. Николић Ратко
17. Павловић Мирко
18. Пантелић Јасмина
19. Поп-Јорданов Горан
20. Поповић Драгана
21. Рапаић Рајко
22. Симеуновић Љиљана
23. Сука Емина
24. Терзић Душан
___________________________________________
1. Маел Дејан (завршио први разред)
2. Николић Предраг (завршио први, други и трећи разред)
3. Стефанов Зоран (завршио први разред)
4. Стокић Зоран (завршио први, други и трећи разред)


Матуранти 1981. године

Програмери

4.1

Разредни старешина: Весна Јевремовић

1. Адамовић Милош
2. Анкић Душан
3. Војисављевић Вук
4. Вулетић Љубиша
5. Гашић Витомир
6. Дамњановић Александар
7. Димитријевић Драгомир
8. Зукановић Верица
9. Ивановић Маја
10. Ивановић Слободан
11. Јеремић Предраг
12. Јовановић Милутин
13. Ковачевић Јелена
14. Лепосавић Александар
15. Маринковић Светлана
16. Марковић Драгољуб
17. Марковић Зоран
18. Матијашевић Биљана
19. Милошев Смиљка
20. Отковић Саша
21. Павић Маја
22. Павловић Витомир
23. Пауновић Небојша
24. Поповић Лада
25. Протић Јелица
26. Ристановић Дејан
27. Средојевић Драгана
28. Титић Оливера
29. Трајић Иван
30. Трбојевић Ружица
31. Ћуповић Љиљана
32. Ћућуз Стојан
33. Хајдуковић Марија

4.2

Разредни старешина: Георгије Стојковић

1. Бизетић Бојан
2. Бијеле Бранимир
3. Божовић Марија
4. Бокшан Златинка
5. Видић Радисав
6. Вукадиновић Наташа
7. Дидић Јелена
8. Живановић Ненад
9. Иванчевић Александар
10. Јовановић Предраг
11. Јововић Милан
12. Лучић Владан
13. Мандић Снежана
14. Милић Мирослав
15. Миловановић Зоран
16. Мишковић Драган
17. Николић Александар
18. Радовић Дарко
19. Ратковић Владимир
20. Розенблат Борис
21. Станојевић Душан
22. Стојановић Зоран
23. Ћурлин Игор
24. Хрњак Ненад
25. Ћалић Немања
26. Чупић-Војновић Петар
27. Шиљеговић Бранка

Оператер

4.3

Разредни старешина: Бранка Ђерасимовић

1. Алтман Борис
2. Бојовић Предраг
3. Видић Стеван
4. Вујновић Дарко
5. Газикаловић Дејан
6. Достанић Горан
7. Ерић Душко
8. Јанићијевић Нина
9. Јевтић Радован
10. Јованић Вера
11. Крстић Звонко
12. Крстић Небојша
13. Лазић Светлана
14. Лежаић Нина
15. Лековић Ђорђе
16. Милорадов Емилија
17. Милосављевић Весна
18. Ник Саша
19. Павићевић Слободан
20. Павков Дарко
21. Пантелић Горан
22. Паскота Мирко
23. Пецић Ненад
24. Прокин Милан
25. Пудар Ранко
26. Рапаић Милан
27. Спасић Драган
28. Стојадиновић Божидар
29. Тимченко Александар
30. Филип Миодраг
31. Шољанин Емина

ПТС за нуклеарну физику и за ф. испитивање материјала

4.4

Разредни старешина: Наташа Чалуковић

1. Амановић Стево
2. Арсовић Ненад
3. Билић Мирјана
4. Божиновић Војин
5. Глишић Зоран
6. Ђорђевић Бојан
7. Живковић Владимир
8. Живковић Љубомир
9. Кечан Александар
10. Ковачевић Александар
11. Ковачевић Бранко
12. Коњикушић Александар
13. Миличић Анита
14. Минић Обрен
15. Мурета Јасмина
16. Одавић Петар
17. Павлица Игор
18. Перовић Марко
19. Петровић Драган
20. Разуменић Александар
21. Станимировић Даница
22. Станојевић Гордана
23. Стефановић Илија
24. Стојановић Милутин
25. Суботић Мишко
26. Туфегџић Ненад
27. Чоловић Душан
____________________________________________
1. Барој Ненад (завршио први разред)
2. Бељић Ксенија (завршила први, други и трећи разред)
3. Богдановић Вера (завршила први и други разред)
4. Даниловић Маријана (завршила први, други и трећи разред)
5. Достанић Ненад (завршио први и други разред)
6. Ђуровић Снежана (завршила први и други разред)
7. Ђорђевић Бранко (завршио први и други разред)
8. Живић Предраг (завршио први и други разред)
9. Живковић Дарко (завршио први и други разред)
10. Зборник Силва (завршила први и други разред)
11. Зеленбаба Саша (завршио први и други разред)
12. Ивовић Дејан (завршио први и други разред)
13. Илић Владимир (завршио први и други разред)
14. Илић Јасна (завршила први разред)
15. Јакшић Тихомир (завршио први, други и трећи разред)
16. Кораћ Иван (завршио први и други разред)
17. Манцић Никола (завршио први и други разред)
18. Матијевић Гордана (завршила први и други разред)
19. Миновић Велибор (завршио први разред)
20. Микић Саша (завршио трећи разред)
21. Поповић Мирослава (завршила први, други и трећи разред)
22. Поповић Радан (завршио први раред)
23. Радовановић Јовица (завршио први и други разред)
24. Станковић Иља (завршила други разред)
25. Степановић Милинко (завршио први, други и трећи разред)
26. Тодоров Светлана (завршила први разред)
27. Цвекић Љиљана (завршила први и други разред)

Матуранти 1982. године

Програмери

4.1

Разредни старешина: Живота Јоксимовић

1. Анђус Владан
2. Балаћ Недељко
3. Бубања Владимир
4. Грбовић Бојана
5. Девић Биљана
6. Димитријевић Микица
7. Димкић Дејан
8. Дробњак Драгана
9. Илић Милутин
10. Кићовић Мирјана
11. Лазаревић Небојша
12. Лисица Жељко
13. Марић Ђорђе
14. Никић Гордана
15. Нинић Дан
16. Оташевић Татјана
17. Петрић Зоран
18. Петровић Јован
19. Рајшић Милена
20. Ристић Милан
21. Савић Јоланда
22. Симић Иван
23. Стојановић Перо
24. Филиповић Светлана

4.2

Разредни старешина: Лидија Црнковић

1. Аксић Ивана
2. Антонић Зоран
3. Боснић Слободан
4. Вујасиновић Славко
5. Вујовић Зоран
6. Дамњановић Весна
7. Ивановић Андријана
8. Јањић Александра
9. Ковачевић Антони
10. Крстић Горан
11. Манасијевић Милан
12. Милојковић Биљана
13. Милошевић Светлана
14. Николић Владан
15. Огњановић Зоран
16. Петковић Бранислав
17. Предић Миодраг
18. Прокић Бојан
19. Радовановић Жељко
20. Спасић Горан
21. Стојаковић Теодор
22. Стојановић Милутин
23. Тадић Милан
24. Трифуновић Ненад
25. Ћертић Бранимир
26. Човић Снежана

Оператер

4.3

Разредни старешина: Милан Чабаркапа

1. Анђелковић Мирољуб
2. Брадић Љиљана
3. Божовић Љиљана
4. Будиша Зоран
5. Величковска Благица
6. Вујовић Дарко
7. Вучетић Зорица
8. Домоњи Мило
9. Ђорђић Нада
10. Ђурђић Љиљана
11. Јакшић Војкан
12. Јовановић Татјана
13. Костић Горан
14. Костић Љиљана
15. Милановић Милосава
16. Милинковић Жељко
17. Миросавић Светлана
18. Мисирача Мирјана
19. Митић Јован
20. Павловић Владимир
21. Петровић Љиљана
22. Петровска Гордана
23. Плејо Гордана
24. Поповић Миле
25. Савић Славица
26. Сеничић Гордана
27. Станковић Снежана
28. Тимотијевић Иван
29. Филиповић Драгиша
30. Џепина Мира
31. Шобат Саша
32. Шошкић Марина

4.4

Разредне старешине: Лазар Милин, Слободан Тмушић

1. Адамовић Јован
2. Бабић Нада
3. Божовић Милорад
4. Брња Светлана
5. Вујиновић Валентина
6. Довч Винко
7. Додер Саша
8. Драгаш Славица
9. Ђорђевић Владанка
10. Живковић Драган
11. Илић Весна
12. Јевремовић Милорад
13. Лазаревић Предраг
14. Миленковић Весна
15. Милинковић Миљана
16. Михајловић Весна
17. Настић Биљана
18. Пантелић Валентина
19. Петровић Љиљана
20. Поповић Небојша
21. Савић Милоранка
22. Спасојевић Небојша
23. Стевелић Рада
24. Стојановић Драгана
25. Судимац Братислав
26. Тодоровић Виолета
27. Чакаревић Марина
28. Шишовић Олга
29. Мисирлић Нермин
30. Гавриловић Љубиша


МТ сарадник

4.5

Разредни старешина: Милеса Поповић

1. Алексић Јасна
2. Бартуловић Јосип
3. Басарић Александар
4. Бошковић Драгана
5. Главаш-Трбић Маја
6. Денић Драган
7. Дулчић Вишња
8. Ђуровић Жељко
9. Ђуровић Јасна
10. Живковић Небојша
11. Зарић Јован
12. Јевтић Драгослав
13. Лабудовић Ранка
14. Лукић Надежда
15. Љубичић Ђорђе
16. Марковић Боривоје
17. Матић Мирјана
18. Милошевић Александар
19. Пауновић Драгомир
20. Петришоровић Драган
21. Радојевић Милорад
22. Расулић Александар
23. Ристић Небојша
24. Ставрић Сретен
25. Трајић Никола
26. Тричковић Мирољуб
27. Шаренац Валериј
28. Шљивић Ведрана
29. Штетић Невесињка

4.6

Разредни старешина: Мирјана Ивановић

1. Алфелди Јанош
2. Антонић Јелена
3. Бероња Љиљана
4. Богдановић Небојша
5. Должан Станислав
6. Живковић Ненад
7. Закић Драгана
8. Јовашевић Душан
9. Јовичић Војкан
10. Јојић Небојша
11. Кашиковић Бранка
12. Ковачевић Наташа
13. Марковић Душанка
14. Маровић Ивана
15. Миловановић Ксенија
16. Милошевић Душан
17. Недељковић Весна
18. Павић Александар
19. Петровић Владимир
20. Радовановић Јадранка
21. Сарачевић Мирослав
22. Станисављевић Даница
23. Старчевић Мирјана
24. Стојановић Милица
25. Стошић Душан
26. Стошић Саша
27. Тимотијевић Љиљана
28. Цветковић Наташа
29. Ћакић Горан
30. Шево Зоран
31. Шкорић Милан
32. Шотра Ивана

Статистичар

4.7

Разредне старешине: Александар Цветковић, Василије Јовић, Милош Аксентијевић

1. Бабић Светлана
2. Гајић Спасенија
3. Граовац Зоран
4. Димитријевић Стефан
5. Драгојевић Маја
6. Дубаић Биљана
7. Јанковић Зоран
8. Кубет Мирјана
9. Лисичић Оливера
10. Митровић Наташа
11. Младеновић Милош
12. Николић Небојша
13. Николић Милица
14. Обрадовић Верица
15. Отовић Његош
16. Ракић Татјана
17. Рашевић Предраг
18. Рупић Мирјана
19. Симић Љиљана
20. Станковић Елизабета
21. Станковић Марина
22. Станковић Милена
23. Стојановић Бранко
24. Тарић Жарко
25. Тасић Милица
26. Томић Радмила
27. Трајковић Радмила
28. Ћирковић Горан
29. Цветковић Горан
30. Шкрго Лејла

Техничар за нуклеарну физику

4.8

Разредне старешине: Бранислава Мијовић, Бојана Никић

1. Бојовић Петар
2. Васић Милан
3. Вешовић Наташа
4. Видовић Снежана
5. Вил Звездан
6. Грујић Драган
7. Добрашиновић Светозар
8. Драгојевић Владимир
9. Канкараш Мирјана
10. Канакараш Снежана
11. Килибарда Снежана
12. Крстић Перица
13. Мајкић Љиљана
14. Маринковић Слава
15. Маркишић Тања
16. Марковић Сузана
17. Милисављевић Славиша
18. Николовски Микан
19. Обрадовић Никола
20. Пантић Владан
21. Перовић Мирослав
22. Петровић Небојша
23. Ракочевић Љиљана
24. Славов Горан
25. Стојков Предраг
26. Стоковић Слободан
27. Сувајџић Милица
28. Танасковић Вела
29. Томковић Зорица
30. Траиловић Лидија
31. Трновски Вјера
32. Црнковић Романа
33. Џамић Весна

Техничар за ласерску физику

4.9

Разредни старешина: Јаворка Павловић

1. Анђелковић Предраг
2. Бодрожић Верица
3. Вуковић Иван
4. Гудељ Војка
5. Димић Мирјана
6. Ђошић Срђан
7. Илић Дарко
8. Јевремовић Саша
9. Јелић Зорица
10. Крсмановић Милан
11. Крчмар Љиљана
12. Марковић Владимир
13. Матић Милован
14. Матић Милош
15. Миљанић Љиљана
16. Николић Милена
17. Перуничић Јасмина
18. Радовић Љубомир
19. Ражнатовић Зоран
20. Станојловић Владан
21. Танчић Владимир
22. Терзић Бранимир
23. Урошевић Гвозденија
24. Шеговић Снежана
25. Шојат Дубравка

4.10

Разредни старешина: Вук Милатовић

1. Алексић Љиљана
2. Алексић Ненад
3. Божић Александар
4. Габершчек Ева
5. Девечерски Бора
6. Димитријевић Ненад
7. Ђорђевић Синиша
8. Јовановић Мирјана
9. Јуван Дарко
10. Јухас Ирина
11. Кузовић Драган
12. Лешевић Снежана
13. Миљеновић Предраг
14. Николић Снежана
15. Нинић Мирна
16. Павловић Дарко
17. Панић Даница
18. Петровић Гордана
19. Петровић Дубравка
20. Поповић Десанка
21. Распоповић Зоран
22. Скенџић Бранкица
23. Тмушић Радован
_________________________________________
1. Борисављевић Маја (завршила први разред)
2. Булајић Јелена (завршила први и други разред)
3. Васовић Небојша (завршио први и други разред)
4. Вељковић Зорица (завршила трећи разред)
5. Гајић Александар (завршио трећи разред)
6. Даниловић Дејан (завршио први и други разред)
7. Ђорђевић Бисерка (завршила трећи разред)
8. Ђорђевић Михаило (завршио трећи разред)
9. Жанетић Војислав (завршио први и други разред)
10. Јовановић Љиљана (завршио трећи разред)
11. Јовић Веселин (завршио трећи разред)
12. Килибарда Веда (завршила други разред)
13. Марковић Раде (завршио први и други разред)
14. Михајловић Предраг (завршио трећи разред)
15. Мрђић Златица (завршила трећи разред)
16. Павловић Александар (завршио први и други разред)
17. Поповић Даница (завршила први, други и трећи разред)
18. Поповић Златко (завршио трећи разред)
19. Самчовић Андреја (завршила први и други разред)
20. Тишма Влада (завршио други разред)
21. Тошић Веселин (завршио први и други разред)
22. Трешњак Јасмина (завршила први разред)
23. Шишковић Олга (завршила први и други разред)


Матуранти 1983. године

МТС Програмер

4.1

Разредни старешина: Бранка Ђерасимовић


1. Андрић Љубодраг
2. Басарић Бојан
3. Богдановић Гордана
4. Бранковић Веселин
5. Буњевац Радмила
6. Васовић Марко
7. Веселиновић Петар
8. Ђурђевић Владимир
9. Жарковић Горан
10. Игњатовић Александар
11. Јанковић Маријана
12. Јокић Драгица
13. Кресојевић Милош
14. Мартаћ Татјана
15. Недић Катарина
16. Николић Јадвига
17. Пантић Војислав
18. Петровић Маријана
19. Прескар Александра
20. Радоњић Предраг
21. Ракић Милица
22. Рњак Нина
23. Смиљанић Саша
24. Стојановић Наташа
25. Стојчевић Предраг
26. Ћурапов Душан
27. Урошевић Владимир
28. Учек Саша
29. Чагоровић Дубравка

4.2

Разредни старешина: Георгије Стојковић

1. Алимпић Александар
2. Васиљковић Љиљана
3. Геренчир Зденка
4. Димитријевић Драган
5. Дума Зоран
6. Ђукановић Дејан
7. Живанић Зоран
8. Илић Борка
9. Крсмановић Драгиша
10. Луковић Мирко
11. Мандић Светлана
12. Марјановић Љиљана
13. Матијашевић Весна
14. Мачак Ивана
15. Милојевић Драгана
16. Пауновић Гордан
17. Пауновић Зоран
18. Радевић Милица
19. Радовановић Милан
20. Ранковић Рајко
21. Смољановић Марина
22. Срећковић Милан
23. Тасев Оливер
24. Трајковић Снежана
25. Туфегџић Нина
26. Ћулибрк Милутин
27. Хрушка Весна
28. Шуберт Ненад

МТС Програмер

4.3

Разредни старешина: Срђан Огњановић

1. Аксентијевић Дејан
2. Божић Горан
3. Вељовић Горан
4. Здјеларић Младен
5. Илић Светлана
6. Јахода Миша
7. Којић Мирна
8. Лежаић Раде
9. Лесковар Татјана
10. Манојловић Иванка
11. Матковић Драган
12. Милић Горан
13. Павловић Мирослав
14. Петровић Гордана
15. Радуловић Војкан
16. Радуловић Гордана
17. Рашић Драгана
18. Савић Богољуб
19. Савић Борислав
20. Секулић Драгица
21. Tадић Зорица
22. Ћосић Александра
23. Урошевић Драган

4.4

Разредни старешина: Весна Јурашин

1. Бабић Светлана
2. Васић Дејан
3. Глигоријевић Александар
4. Дангубић Милош
5. Ђорђевић Мирко
6. Зоњић Славко
7. Илић Владимир
8. Индев Мери
9. Јелић Сунчица
10. Јовић Весна
11. Јокић Лазар
12. Крежич Зоран
13. Марков Богдан
14. Мијатовић Зоран
15. Минић Горан
16. Митровић Зоран
17. Михаиловић Слободан
18. Николић Горан
19. Новак Елизабета
20. Оничин Софијана
21. Павић Дубравка
22. Павковић Ненад
23. Раденовић Борис
24. Радовић Ненад
25. Ранитовић Горан
26. Стоисављевић Љубо
27. Стојановић Јасминка
28. Tополовачки Владимир
29. Цветановски Дарко

4.5

Разредни старешина: Маја Мучалов


1. Божић Витомир
2. Величковић Славица
3. Вулетић Александар
4. Денчић Јасмина
5. Димитријевић Бранко
6. Дичоски Милош
7. Жагар Зоран
8. Живковић Вера
9. Зрињи Павел
10. Ивановић Игор
11. Илић Даниела
12. Јанковић Градимирка
13. Јовићевић Ненад
14. Костић Предраг
15. Марковић Владимир
16. Марковић Јово
17. Марковић Милан
18. Мијаиловић Војислав
19. Миленковић Марина
20. Милетић Предраг
21. Петровић Татјана
22. Пјешчић Јасмина
23. Ратковић Татјана
24. Савић Горан
25. Соколов Тања
26. Станковић Ненад
27. Стојевић Звонимир
28. Трајковић Никола
29. Туцаковић Синиша
30. Урошевић Златко
31. Цветић Михајло

МТС МТ сарадник

4.6

Разредни старешина: Александар Цветковић

1. Богуновић Маја
2. Вујисић Љубомир
3. Вучетић Валентина
4. Вучковић Ивана
5. Грбић Слободан
6. Греговић Радмило
7. Драгосавац Слободан
8. Зимогладовић Татјана
9. Ивановић Јасмина
10.Илић Дејан
11.Јованић Весна
12. Јовановић Петар
13. Јојић Љиљана
14. Кескеновић Александар
15. Лазић Мира
16. Марковић Веселин
17. Марковић Марко
18. Младеновић Миодраг
19. Николић Наташа
20. Павлић Жељко
21. Панић Верица
22. Поповић Милица
23. Продановић Нада
24. Ранђеловић Иван
25. Ристић Зорица
26. Росић Љиљана
27. Сајић Иван
28. Тадић Владислав
29. Ћуперловић Никола
30. Ћурчић Љубомир

4.7

Разредни старешина: Јасмина Николић

1. Апић Дубравка
2. Видојевић Марко
3. Вукобратовић Ненад
4. Вучићевић Сузана
5. Вучуровић Маја
6. Дангубић Драган
7. Ђорђевић Коста
8. Здравковић Милан
9. Зорић Никола
10. Иванишевић Иван
11. Јовановић Александар
12. Јорговић Бранка
13. Јоцић Миомира
14. Кецојевић Ненад
15. Марковић Душица
16. Микић Тихана
17. Миливојевић Сања
18. Момчиловић Новица
19. Мрвић Јован
20. Новаковић Предраг
21. Османбеговић Амир
22. Ракочевић Витомир
23. Самарџић Северин
24. Свирчев Небојша
25. Симић Драгослава
26. Тимотијевић Љиљана
27. Трифуновић Софија
28. Ћириловић Александар
29. Ћуковић Бошко
30. Хлебјан Мирослав
31. Чорак Саша
32. Чорак Владимир
33. Џонић Андрија
34. Шестериков Тамара

4.8

Разредни старешина: Милан Савић

1. Бошковић Сузана
2. Бркић Дејан
3. Важић Зоран
4. Вулићевић Горан
5. Годош Снежана
6. Дакић Гордана
7. Дакић Мирко
8. Драгач Маријана
9. Ђокић Добрила
10. Игњатовић Маријана
11. Илин Бранкица
12. Илић Дејан
13. Исаков Сава
14. Јоксимовић Весна
15. Карановић Маринко
16. Козловић Милан
17. Кртинић Владимир
18. Милановић Драган
19. Михајловић Драгослав
20. Момчиловић Владан
21. Николић Александра
22. Опанчина Зоран
23. Поповић Јелица
24. Стојковић Милан
25. Тошић Даница
26. Трајковић Војислав
27. Ћоровић Драгана
28. Шешељ Синиша
29. Шојић Светлана


МТС Статистичар

4.9

Разредне старешине: Надија Удовичић, Богдан Милинков

1. Бељкаш Раденко
2. Благојевић Светлана
3. Божиновска Снежана
4. Босиочић Мирјана
5. Димитријевић Стефан
6. Иличић Горан
7. Јовановић Драган
8. Јовановић Душан
9. Јовановић Лидија
10. Лазаревић Мирјана
11. Леповић Ненад
12. Максић Предраг
13. Марковић Биљана
14. Мацура Горан
15. Мијатовић Марина
16. Милошевић Александра
17. Митрић Жељко
18. Мићуновић Драгана
19. Михајлов Љиља
20. Павловић Зоран
21. Павловић Предраг
22. Пауновић Биљана
23. Ратковић Милица
24. Ристановић Радан
25. Савчић Светлана
26. Симић Љиљана
27. Спасојевић Верица
28. Срећковић Љиља
29. Станојевић Томислав
30. Стевић Слађана
31. Терзић Милош
32. Тончева Славица
33. Ћорић Предраг
34. Швоња Олгица

МТС техничар за нуклеарну физику

4.10

Разредни старешина: Василије Јовић

1. Алексић Радмила
2. Аћимовић Мирослав
3. Бошњаковић Јелена
4. Восика Зоран
5. Вранић Радољуб
6. Вулић Небојша
7. Гвоздић Дејан
8. Димчовић Златко
9. Динић Владимир
10. Дојчиновић Марина
11. Зонић Славица
12. Игњатовић Љубомир
13. Јовановић Весна
14. Марковић Драган
15. Мијалковић Весна
16. Милановић Гордана
17. Миловановић Срђан
18. Милојковић Бранислава
19. Милосављевић Драгана
20. Перић Радосав
21. Петричић Александар
22. Пуцаревић Драгомир
23. Радовановић Биљана
24. Стојнић Биљана
25. Угреновић Горан
26. Урошевић Бранко
27. Шкоро Горан
28. Шљивић Младен

4.11

Разредни старешина: Милош Аксентијевић

1. Богојевић Дејан
2. Брајовић Ненад
3. Буковац Предраг
4. Грчић Милан
5. Драгић Саша
6. Дрндаревић Александар
7. Ђукић Дејан
8. Јовановић Бошко
9. Константиновић Милан
10. Марјановић Зоран
11. Меденица Татјана
12. Милетић Саша
13. Миливојевић Сретен
14. Милинковић Милорад
15. Милошевић Драган
16. Митровић Вера
17. Несторовић Јадранка
18. Павловић Владимир
19. Пајовић Љиљана
20. Патрногић Веселин
21. Силов Ненад
22. Спасојевић Александар
23. Средановић Соња
24. Срећковић Драгана
25. Хербурт Игор
26. Цакић Горан
27. Џинић Емина

МТС техничар за ласерску физику

4.12

Разредни старешина: Весна Илић

1. Бек-Узаров Никола
2. Берберски Жарко
3. Верховшек Татјана
4. Вукмировић Миомир
5. Вукотић Љубомир
6. Гимбош Рада
7. Дамњановић Милета
8. Ђорђевић Лепомир
9. Игњатовић Оливера
10. Јанковић Срђан
11. Кораћ Ненад
12. Кочовић Ивана
13. Маринковић Александар
14. Марковић Весна
15. Милованов Зоран
16. Мимовић Ивана
17. Михајловић Снежана
18. Плехо Горан
19. Радичевић Миљан
20. Радојловић Асја
21. Ранисављевић Драгослав
22. Станишић Олга
23. Стевановић Драгољуб
24. Степић Драган
25. Срдановић Зоран
26. Томић Душан
27. Ћурчић Весна
28. Чолак-Антић Војин
29. Шашић Мирослав
______________________________________________
1. Бингулац Славица (завршила трећи разред)
2. Бошковић Весна (завршила трећи разред)
3. Бркић Бранислава (завршила трећи разред)
4. Гајић Драган (завршио трећи разред)
5. Ивановић Јасмина (завршила трећи разред)
6. Јанковић Сања (завршила трећи разред)
7. Крунић Јелена (завршила трећи разред)
8. Николић Слободан (завршио други разред)
9. Тасић Бранимир (завршио трећи разред)
10. Ћирић Маријана (завршила трећи разред)
11. Ћурчић Добривоје (завршио трећи разред)
12. Цимбаљевић Горан (завршио трећи разред)

Матуранти 1984. године


МТС Програмер

4.1

Разредне старешине: Вук Милатовић, Александар Цветковић

1. Антић Дејан
2. Апостолска Татјана
3. Бајић Зоран
4. Будимир Гордана
5. Бурсаћ Жељко
6. Валчић Татјана
7. Вулета Саша
8. Вулетић Саша
9. Грујић Соња
10. Гудељ Дарио
11. Драгићевић Драган
12. Зиројевић Бранка
13. Јегдић Ина
14. Јовановић Милорад
15. Јовановић Станислав
16. Калуђеровић Игор
17. Ковачевић Верица
18. Костић Ђорђе
19. Лазаревић Слободан
20. Личина Никола
21. Мајсторовић Стево
22. Мандић Љиљана
23. Медић Александар
24. Мемедовић Јасмина
25. Милић Татјана
26. Павловић Драган
27. Пејовић Предраг
28. Пејчић Душанка
29. Поповић Божидар
30. Поповић Обрад
31. Радовановић Небојша
32. Росић Маријана
33. Ћалдовић Љубица
34. Чешљевић Наташа
35. Чоловић Дејан

4.2

Разредне старешине: Милка Аксентијевић, Лидија Поповић

1. Благојевић Милан
2. Борисављевић Мирјана
3. Брашњевић Бранко
4. Вукојевић Јасминка
5. Вукосав Дарко
6. Глувачевић Весна
7. Дудић Милана
8. Јакобац Мирослав
9. Јанковић Весна
10. Карановић Милорад
11. Којић Слободанка
12. Копривица Милош
13. Лекић Дејан
14. Марјановић Владимир
15. Марковић Горан
16. Марковић Станислав
17. Марсенић Срђан
18. Мемић Сејдо
19. Мрђић Златица
20. Поповић Јован
21. Протић Радивој
22. Савић Гордана
23. Станкић Јованка
24. Стијепић Дарко
25. Стојановић Здравко
26. Стојановић Милош
27. Ћеранић Милован
28. Четић Милан
29. Чичулић Јулијана
30. Шошо Владимир
31. Шашић Владимир

МТС Оператер на рачунару

4.3

Разредни старешина: Живота Јоксимовић

1. Дрљевић Наташа
2. Живановић Весна
3. Јанковић Гордана
4. Јовић Драгана
5. Крговић Наташа
6. Кривошија Јасминка
7. Лалковић Ненад
8. Лишченко Жељен
9. Марјановић Радмило
10. Милинковић Дарко
11. Милићевић Жељко
12. Милићевић Маја
13. Михајловић Драган
14. Михић Мирко
15. Нахирни Катица
16. Опачић Бранка
17. Палчић Жељко
18. Пауновић Слободан
19. Петровић Мирко
20. Петровић Синиша
21. Ракић Душан
22. Рашић Гордана
23. Рашић Јелена
24. Седљак Кристинка
25. Старчевић Драгана
26. Стојановић Снежана
27. Терзић Андрија
28. Топалов Ана
29. Тривуновић Никола
30. Франић Предраг
31. Хинић Владимир
32. Чоха Андреј
33. Шаљић Славица

4.4

Разредне старешине: Надија Удовичић, Михаило Вељковић

1. Андрејевић Ђорђе
2. Богићевић Горан
3. Богуновић Љубомир
4. Вулетић Срђан
5. Гајић Гордана
6. Деспот Борис
7. Ђурић Љубомир
8. Илић Јелена
9. Јанковић Ђорђе
10.Јовановић Горан
11.Кокановић Иван
12.Лутров Владан
13.Милетић Драган
14. Мишић Зоран
15. Наранџић Бранко
16. Настић Небојша
17. Николић Весна
18. Павличевић Бојан
19. Пантовић Дејан
20. Пејовић Наташа
21. Пековић Ненад
22. Плавшић Биљана
23. Потежица Ана
24. Радека Сања
25. Радовић Предраг
26. Радојчић Зоран
27. Станковић Зоран
28. Старчевић Ђорђе
29. Стефановић Саша
30. Стојковић Драган
31. Филиповић Дејан
32. Хусеини Насер
33. Шекуларац Весна
34. Шимпрага Сања

МТС МТ сарадник

4.5

Разредни старешина: Слободан Тмушић

1. Андрејевић Милош
2. Аризановић Синиша
3. Бабовић Марјан
4. Бакић Радош
5. Булатовић Јелена
6. Влајић Зоран
7. Димитријевић Милош
8. Драгојевић Клара
9. Живковић Милка
10. Здравковић Бранка
11. Иванковић Соња
12. Јевтић Зоран
13. Јоксимовић Светлана
14. Кецојевић Радован
15. Кнафлич Маја
16. Костић Милан
17. Кратица Јозеф
18. Купрешан Јованка
19. Марковић Владимир
20. Марсенић Наталија
21. Петровић Ђорђе
22. Петровић Мирјана
23. Поповић Ненад
24. Радовић Срђан
25. Радуловић Властимир
26. Радуловић Мирослав
27. Ранковић Небојша
28. Рољић Драгана
29. Савиншек Славко
30. Самарџија Раде
31. Станојевић Марко
32. Стевановић Мирјана
33. Чермељ Светлана
34. Шкеро Владан
35. Шћекић Татјана

4.6

Разредни старешина: Ненад Лазаревић

1. Богдановић Горан
2. Бојанић Ненад
3. Борић Олга
4. Варкоњи Моника
5. Влаховић Јован
6. Глигорић Ивана
7. Горановић Горица
8. Даутовић Насиха
9. Дубајић Душанка
10. Закић Славица
11. Исаковић Душко
12. Каначки Сања
13. Максимовић Славица
14. Миловановић Биљана
15. Нешић Божидар
16. Петковић Гордана
17. Петковски Ненад
18. Петровић Зоран
19. Радисављевић Бранислава
20. Рађеновић Дарко
21. Рајчевић Александра
22. Реко Александар
23. Симић Дејана
24. Симић Радмила
25. Симовић Мирко
26. Станић Милан
27. Тошовић Бојана
28. Тричковић Дубравка
29. Филиповић Зорица
30. Цвијан Славица
31. Чолић Драгомир
32. Шимшић Момирка

МТС Статистичар

4.7

Разредни старешина: Гордана Чадеж

1. Бирон Татјана
2. Бојовић Јелена
3. Вељковић Весна
4. Вулићевић Владан
5. Грозданић Радојка
6. Ћурчић Славица
7. Марковић Нада
8. Москаљ Татјана
9. Миловановић Бранислава
10. Новак Емил
11. Пејчић Снежана
12. Пиплица Јасмина
13. Поповић Зоран
14. Пурић Мирјана
15. Рабреновић Александра
16. Ракић Јасмина
17. Ристић Јасмина
18. Станојевић Зоран
19. Томашевић Зорица

4.8

Разредни старешина: Милан Чабаркапа

1. Благојевић Радиша
2. Боснић Драгица
3. Видовић Миљкан
4. Вучетић Гордана
5. Вучковић Радојка
6. Дајевић Милојка
7. Јаковљевић Снежана
8. Јанић Зорица
9. Јанковић Светозар
10. Јовановски Јовица
11. Коцић Снежана
12. Марковић Снежана
13. Милошевић Валентина
14. Миљковић Гордана
15. Николић Јасмина
16. Павловић Светлана
17. Пелевић Виолета
18. Петровић Борјана
19. Петровић Љиљана
20. Полак Бојан
21. Предић Верица
22. Ранковић Весна
23. Стојановић Вера
24. Трнкић Верица
25. Шарац Александар

ПТС техничар за нуклеарну физику

4.9

Разредни старешина: Мирјана Ивановић

1. Башић Снежана
2. Брајовић Предраг
3. Васић Јелена
4. Вукобратовић Миодраг
5. Вулин Бојан
6. Гајић Милош
7. Гашић Славиша
8. Дугарић Владан
9. Ђорђевић Мирко
10. Зарић Драган
11. Илић Зоран
12. Јанићијевић Ивана
13. Кнежевић Срђан
14. Контић Предраг
15. Костић Мирослава
16. Латиновић Тања
17. Љумовић Васко
18. Марић Горан
19. Милутиновић Дејан
20. Михајловић Милан
21. Николић Јадранка
22. Нинчић Владан
23. Опарница Лела
24. Потребић Милан
25. Прица Срђан
26. Рогошић Бранко
27. Сарајлић Александар
28. Седларевић Слободан
29. Симовић Душан
30. Станковић Славица
31. Теодоровић Зоран
32. Трбић Соња
33. Шепец Саша

4.10

Разредни старешина: Наташа Чалуковић

1. Арсић Предраг
2. Богојевић Јасминка
3. Борисављевић Дејана
4. Булајић Светислав
5. Васиљевић Горан
6. Вукојевић Бојан
7. Дудић Душко
8. Ковачевић Владимир
9. Корницер Михајло
10. Косановић Младен
11. Крстић Зоран
12. Лаврнић Вељко
13. Милованов Сања
14. Новаковић Владимир
15. Павловић Зоран
16. Перић Дејан
17. Петровић Александар
18. Петровић Ивана
19. Пламенац Дарко
20. Поповић Александар
21. Саиди Мокеде
22. Србиноски Горан
23. Станишић Момир
24. Станишић Предраг
25. Стевановић Горан
26. Танчић Павле
27. Ћурчић Татјана
28. Хаџимустафић Мирсад
29. Читаковић Владимир
30. Џигурски Предраг
31. Шаљић Давид
32. Штрбац Оливер

МТС техничар за ласерску физику

4.11

Разредни старешина: Јаворка Павловић

1. Арсенијевић Јованка
2. Васић Раде
3. Влаховић Предраг
4. Вукелић Татјана
5. Гобовић Александар
6. Димић Синиша
7. Ђорђевић Небојша
8. Ђукановић Миливоје
9. Ђурковић Оливера
10. Ивановић Маријана
11. Ирић Милојко
12. Јањић Драган
13. Јовановић Данило
14. Јовановић Драгутин
15. Јокић Снежана
16. Коматина Драгослав
17. Макаров Алексеј
18. Маричић Марија
19. Марјановић Драган
20. Николић Александар
21. Опачић Зоран
22. Перуничић Томислав
23. Поповић Славољуб
24. Pадојевић Драгана
25. Савић Биљана
26. Себић Љиљана
27. Станимировић Душан
28. Степановић Милена
29. Тошић Ненад
30. Фенк Марјан
31. Чигоја Ружица
___________________________________________
1. Алексић Владимир (завршио трећи разред)
2. Жаковић Станислав (завршио трећи разред)
3. Зорић Татјана (завршила трећи разред)
4. Илић Коста (завршио трећи разред)
5. ивић Јадранка (завршила трећи разред)
6. Стефановић Дарко (завршио трећи разред)
7. Цветковић Милан (завршио трећи разред)

Матуранти 1985. године


МТС Програмер

4.1

Разредни старешина: Јасмина Николић

1. Арсић Чедомир
2. Атанасковић Саша
3. Бубњар Снежана
4. Воркапић Ивана
5. Грабеж Павлица
6. Давидовић Зорица
7. Добрић Бошко
8. Јовановић Зоран
9. Јовић Мирјана
10. Јовчић Миша
11. Комненовић Виолета
12. Крсмановић Драган
13. Љубојевић Предраг
14. Милачић Милош
15. Миоч Срђан
16. Митић Сузана
17. Опарница Мирјана
18. Панић Александра
19. Радевић Бранислава
20. Рајковић Зоран
21. Ракановић Срђан
22. Самарџија Јасмина
23. Станковић Вера
24. Стојановић Диана
25. Стојановић Маја
26. Сукибан-Игор Аријанто
27. Томић Татјана
28. Ћатовић Сенита
29. Ћурчић Срђан
30. Урошевић Ђорђе
31. Цветковић Дејан
32. Чано Емина

4.2

Разредни старешина: Маја Мучалов

1. Барош Љиљана
2. Богдановић Дејан
3. Гемаљевић Владан
4. Гргић Оливера
5. Димовски Зоран
6. Драгићевић Светлана
7. Ђорђевић Ђорђе
8. Јевтић Милорад
9. Јелисавац Весна
10. Јовановић Марина
11. Кнежевић Александар
12. Кондев Јане
13. Лабало Милан
14. Маринковић Синиша
15. Мацура Љубица
16. Опачић Петар
17. Пејовић Светлана
18. Петровић Маја
19. Петровић Богдан
20. Поповић Славиша
21. Расулић Горан
22. Родић Срђан
23. Самарџија Саша
24. Стајковић Драган
25. Стојиљковић Александар
26. Стојић Томислав
27. Тривић Драгица
28. Чарапић Горан

МТС Оператер на рачунару

4.3

Разредни старешина: Богдан Милинков

1. Алага-Богдановић Мирослав
2. Антонијевић Бранислав
3. Благојевић Слађана
4. Божиновска Јадранка
5. Бркић Оливера
6. Врховшек Горјана
7. Вујиновић Вања
8. Галић Светлана
9. Голубовић Радмила
10. Дробац Данило
11. Дудић Гордана
12. Јанковић Ђорђе
13. Јараковић Владан
14. Јуковић Марек
15. Ковачевић Александра
16. Малик Владимир
17. Михаиловић Гордана
18. Михајловић Предраг
19. Никчевић Владимир
20. Пајић Босиљка
21. Пешић Мирослав
22. Смиљановић Весна
23. Стефановић Снежана
24. Тадић Весна
25. Танасић Драгана
26. Томаноски Зоран
27. Шкрбић Дмитар

4.4

Разредне старешине: Душан Вељковић, Љиљана Грубетић

1. Аврамовић Светлана
2. Андрејевић Љиљана
3. Бркић Александар
4. Васиљевић Зорица
5. Вуковић Јован
6. Гајић Ненад
7. Грујичић Марија
8. Зрнић Ненад
9. Ивковић Дарко
10. Иконић Дејан
11. Јелић Мирјана
12. Јовановић Гордана
13. Каракушевић Владимир
14. Костадиновић Станика
15. Крецуљ-Терјешкова Валентина
16. Максимовић Зоран
17. Марек Мартин
18. Маринић Дарко
19. Милановић Станислав
20. Милијановић Зорица
21. Миленковић Горан
22. Миросављевић Снежана
23. Немода Александар
24. Петровић Драган
25. Поповић Саша
26. Ракочевић Ирина
27. Ристић Ратко
28. Савић Зоран
29. Станковић Славка
30. Тадић Мирјана
31. Томашевић Слободан
32. Шпиљевић Петар

МТС МТ сарадник

4.5

Разредни старешина: Невенка Спалевић

1. Бабић Александрина
2. Богдановић Предраг
3. Брадић Бранко
4. Вушковић Кристина
5. Годош Зоран
6. Јефтић Слађана
7. Јоветић Биљана
8. Јоксимовић Мирјана
9. Кршљак Оливера
10. Куљак Татјана
11. Лакета Слободан
12. Лужајић Дејан
13. Маринковић Дејан
14. Марјановић Драгана
15. Марковић Јелена
16. Матија Лидија
17. Маџић Владан
18. Медић Зоран
19. Милутиновић Љубомир
20. Никодијевић Саша
21. Новаковић Младена
22. Омрчен Дамир
23. Перковић Љубомир
24. Перовић Татјана
25. Петровић Војкан
26. Ристић Александар
27. Рјадченко Љев
28. Средојевић Татјана
29. Станојевић Маја
30. Стевановић Саша
31. Теофиловић Ненад
32. Тинтор Зоран
33. Шарчевић Александар
34. Шуштершић Александра

4.6

Разредне старешине: Надија Удовичић, Ненад Лазаревић

1. Антонијевић Весна
2. Баковић Саша
3. Бореновић Бранкица
4. Вешић Новица
5. Вешовић Богдан
6. Вујачић Тања
7. Деспот Сања
8. Дечермић Стеван
9. Ђокић Небојша
10. Зупанц Жељко
11. Јакшевац Биљана
12. Јанковић Игор
13. Јовановић Војислав
14. Јовановић Љубомир
15. Јочић Александар
16. Коњевић Душко
17. Костић Велисав
18. Кушић Душан
19. Лавадиновић Ђорђе
20. Маринковић Татјана
21. Митрић Дејан
22. Нетај Владимир
23. Николић Дејан
24. Павловић Марија
25. Париповић Драгана
26. Паскуљ Бранислав
27. Пеција Ненад
28. Поломчић Дејан
29. Ракоњац Владан
30. Ранкусовић Наташа
31. Ристановић Миленко
32. Словић Бранко
33. Стојисављевић Драгана
34. Хаџи-Ђикић Михаило
35. Човић Бранислава
36. Шошкић Димитрије

МТС Статистичар

4.7

Разредни старешина: Вукосава Гарабандић

1. Анђелић Драгана
2. Вујичић Александра
3. Вулетић Горан
4. Ђурић Горан
5. Зечевић Душанка
6. Јањић Весна
7. Кијевчанин Љиљана
8. Кнежевић Сњежана
9. Костић Луција
10. Кричак Биљана
11. Максимовић Ненад
12. Обреновић Саша
13. Павловић Бојана
14. Палалић Братислав
15. Панић Александар
16. Перић Анђа
17. Перовановић Јелена
18. Петровић Жаклина
19. Петровић Светлана
20. Познановић Зоран
21. Поповић Јелена
22. Радивојша Никола
23. Росић Јагода
24. Секуловић Игор
25. Соколов Дејан
26. Станковић Кристина
27. Теофиловић Снежана
28. Шормаз Свјетлана

4.8

Разредни старешина: Весна Илић

1. Бабић Весна
2. Бојовић Мирјана
3. Васиљковић Благица
4. Војновић Светлана
5. Вујачић Станко
6. Вуксановић Слађана
7. Вучић Снежана
8. Голубовић Звонимир
9. Драгаш Богдана
10. Ђекић Јованка
11. Ђикановић Рајко
12. Ивошевић Владимир
13. Караић Зорица
14. Којић Вера
15. Лукић Весна
16. Мајкић Зоран
17. Марковић Данко
18. Марковић Гордана
19. Нешић Јелена
20. Поповић Зорана
21. Ранковић Љиљана
22. Смиљанић Габријела
23. Ћебић Георгина

МТС техничар за нуклеарну физику

4.9

Разредни старешина: Бојана Никић

1. Бабић Драган
2. Боснић Саша
3. Бусић Владимир
4. Вуксановић Сања
5. Вучковић Никола
6. Даковић Александра
7. Ђорђевић Драган
8. Ђорђевић Јелена
9. Живковић Огњен
10. Жикић Милена
11. Јовић Наташа
12. Југин Миомир
13. Кефер Петар
14. Маринић Дамир
15. Марић Предраг
16. Марковић Саша
17. Матовић Јелена
18. Михајљичић Јелена
19. Олић Милорад
20. Поповић Мирјана
21. Прстојевић Александар
22. Радојевић Срђан
23. Распоповић Игор
24. Робовић Данијела
25. Родић Владимир
26. Самониклов Мирко
27. Станковић Предраг
28. Стојков Александар
29. Стругар Александар
30. Томашевић Јелена
31. Чампар Гордана
32. Чојбашић Милан
33. Шкорић Владимир

МТС техничар за ласерску физику

4.10

Разредне старешине: Надежда Лукић, Јаворка Павловић

1. Аврамовић Марина
2. Алимпић Владимир
3. Бијанић Срђан
4. Богосављевић Јадранка
5. Вагић Драган
6. Велисављевић Ненад
7. Вујисић Владимир
8. Вукићевић Пеко
9. Гавриловић Милан
10.Говедарица Наташа
11.Дамјановић Невенка
12.Живановић Сања
13.Јовановић Јелена
14. Кајкут Саша
15. Ковачевић Срђан
16. Крчубић Дајана
17. Максимовић Пепи
18. Миливојевић Ивана
19. Михајловић Драган
20. Нешић Ивица
21. Николић Слободан
22. Радичевић Миодраг
23. Радовановић Весна
24. Сладић Милош
25. Средановић Спасоје
26. Стан Слађана
27. Станчић Ружица
28. Стефановић Миша
29. Стојановић Мирослав
30. Стоиљковић Саша
31. Ступар Петар
32. Тодоровић Александар
33. Ћосовић Габријела
34. Чагоровић Душан
_____________________________________________
1. Вугделија Милан (завршио трећи разред)
2. Јовановић Гордана (завршила трећи разред)
3. Перин Никола (завршио трећи разред)
4. Стевић Стево (завршио трећи разред)


Матуранти 1986. године

МТС Програмер

4.1

Разредни старешина: Бранка Ђерасимовић

1. Бојић Драган
2. Вулета Татјана
3. Гавриловић Јасмина
4. Закић Димитрије
5. Зорић Љиљана
6. Јакшић Снежана
7. Јанковић Гордана
8. Јеремић Саша
9. Јовановић Ивана
10. Јурјевац Хелена-Анамари
11. Кавчић Александар
12. Ковачевић Миладин
13. Комад Сава
14. Малчевић Иван
15. Месаровић Владимир
16. Милосављевић Игор
17. Михајловић Филип
18. Николић Боривоје
19. Николић Владана
20. Павићевић Иван
21. Пауновић Олгица
22. Пемац Владимир
23. Петровић Александар
24. Петровић Симонида
25. Попов Ивана
26. Радишић Весна
27. Ристић Борислав
28. Стаменић Предраг
29. Станојевић Борис
30. Суман Марио
31. Томић Дарја
32. Тошев Владо
33. Тошовић Душан
34. Цветиновић Дејан
35. Штокић Александар

4.2

Разредни старешина: Милан Чабаркапа

1. Адамовић Милан
2. Антић Сања
3. Алексић Драгана
4. Балашковић Александар
5. Бауер Иван
6. Билбија Милица
7. Васовић Смиљана
8. Ђургуз Биљана
9. Ђукић Милан
10. Гаћеша Бранка
11. Иличин Богдан
12. Јанковић Валентина
13. Лалић Миланка
14. Лисица Марија
15. Михић Снежана
16. Милановић Владимир
17. Миленковић Ненад
18. Нећаков Наташа
19. Несторовић Зоран
20. Окановић Ведрана
21. Отовић Мирјана
22. Пантић Срђан
23. Павловић Снежана
24. Поповић Зорица
25. Преочанин Мирослав
26. Радовић Слободан
27. Репац Ненад
28. Ристевска Злата
29. Ристић Иван
30. Сел Лидија
31. Спасић Ненад
32. Теовановић Момчило
33. Шево Татјана
34. Шољага Валентина

МТС Оператер на рачунару

4.3

Разредни старешина: Мирјана Мићић

1. Андрејевић Марина
2. Андрејевић Андреј
3. Бајић Бранко
4. Бојовић Борис
5. Васиљевић Мирослава
6. Вулић Дубравка
7. Гароња Миодраг
8. Грба Дејан
9. Драгосавац Светлана
10. Дудић Звездана
11. Дубљевић Милорад
12. Дугарић Зоран
13. Зајц Ивана
14. Зиндовић Иван
15. Игњатовић Стојана
16. Коштреба Ханка
17. Ковач Иван
18. Кокановић Никола
19. Максимовић Зоран
20. Маринковић Добрица
21. Милутиновић Небојша
22. Милаковић Милан
23. Милинковић Марина
24. Милошевић Ивана
25. Мунишић Мирјана
26. Ненадовић Валентина
27. Павлица Татјана
28. Павићевић Иван
29. Перуничић Владан
30. Перовић Владимир
31. Покимица Татјана
32. Радуловић Владимир
33. Радуловић Бранислав
34. Ристић Чедомир
35. Рапајић Зоран
36. Сигулински Феодор
37. Станисављевић Петар
38. Стојиљковић Александар
39. Тодоровић Јасмина
40. Ћосић Зоран

4.4

Разредни старешина: Весна Јурашин

1. Бакић Гордана
2. Бодрожић Жаклина
3. Велиновић Љиљана
4. Величков Павле
5. Вујанић Влада
6. Вићентић Јасмина
7. Вукашиновић Миљан
8. Драговић Велисав
9. Јаничић Дејан
10. Јовановић Гордана
11. Карановић Зорица
12. Кезеле Сузана
13. Марић Биљана
14. Милосављевић Владан
15. Митревски Александар
16. Михаљевић Владимир
17. Несторовић Зоран
18. Николић Александар
19. Опачић Наташа
20. Пајковић Драгана
21. Пуљевић Будимир
22. Петков Дејан
23. Радовић Властимир
24. Рацић Жаклина
25. Романдић Александар
26. Стевановић Љубиша
27. Стевановски Златко
28. Стојић Александар
29. Цвејић Ђорђе
30. Цветановић Сузана
31. Чикарић Снежана

МТС МТ сарадник

4.5

Разредни старешина: Александар Цветковић

1. Андрић Љубомир
2. Ашковић Предраг
3. Благовчанин Жељко
4. Благојевић Срђан
5. Божовић Горана
6. Борозан Драгана
7. Булатовић Марко
8. Вукосављевић Ненад
9. Гајић Наташа
10. Ђокић Ненад
11. Ђурица Миодраг
12. Јањанин Александра
13. Јовановић Нада
14. Јоксимовић Предраг
15. Кнежевић Гордана
16. Кучук Ирена
17. Лукић Предраг
18. Меденица Коља
19. Мијановић Велибор
20. Милићевић Светлана
21. Милосављевић Милена
22. Митровић Радован
23. Николић Невен
24. Павковић Снежана
25. Павковић Горан
26. Петковић Мирјана
27. Поповић Драгољуб
28. Скулић Владимир
29. Тепавчевић Мирослав
30. Христодулу Владимир
31. Чукић Драгана

4.6

Разредни старешина: Срђан Огњановић

1. Берић Љиљана
2. Божовић Сузана
3. Блажевић Катарина
4. Брајаноски Александар
5. Бркић Милан
6. Виторовић Милан
7. Вујовић Александра
8. Гавран Љиља
9. Грујић Ксенија
10. Живковић Јелена
11. Јелача Милан
12. Јеринић Зорислава
13. Јовановић Дејан
14. Кадовић Ана
15. Кисић Деана
16. Ковачевић Душан
17. Марков Марина
18. Милојевић Драгомир
19. Милојевић Олгица
20. Митровић Весна
21. Мурар Живко
22. Перковић Олга
23. Перковић Сара
24. Продановић Срђан
25. Рајковић Славиша
26. Ристић Мирјана
27. Стевановић Љиљана
28. Стјепановић Горан
29. Стојсављевић Софија
30. Теодоровић Татјана
31. Теодосин Петар
32. Шљиванчанин Жељко
33. Шћекић Гордана

МТС Статистичар

4.7

Разредни старешина: Милка Аксентијевић

1. Адамовић Драган
2. Будисављевић Срђан
3. Васић Александар
4. Драгићевић Мирјана
5. Закшек Срђан
6. Јездић Дејан
7. Лазаревић Катарина
8. Мијушковић Александра
9. Милосављевић Розица
10. Митровић Предраг
11. Николић Ивана
12. Отковић Бранко
13. Продановић Александар
14. Павловић Душан
15. Павлин Ана
16. Радовић Љиљана
17. Радојковић Љиљана
18. Стојановић Снежана
19. Стипић Марија
20. Стипац Иван
21. Трипић Маја
22. Танасић Милан
23. Фотић Мелина

4.8

Разредни старешина: Јасна Филиповић

1. Ашковић Зоран
2. Батинић Александар
3. Богданов Биљана
4. Булатовић Љиљана
5. Видојевић Дејан
6. Галов Игор
7. Глигорић Милорад
8. Гордић Александар
9. Довијанић Александар
10. Драговић Игор
11. Игић Ивана
12. Јовановић Александар
13. Јовановић Надица
14. Маровић Милена
15. Милетић Иван
16. Милошевић Борис
17. Мојсиловић Зоран
18. Павић Владан
19. Петричић Душко
20. Петровић Синиша
21. Поповић Слободанка
22. Радошевић Ненад
23. Станић Зоран
24. Тарић Сенко
25. Таталовић Игор
26. Хаџи-Динић Јулијана
27. Шаренац Игор


МТС техничар за нуклеарну физику

4.9

Разредне старешине: Василије Јовић, Јаворка Павловић

1. Арсеновић Душан
2. Бојић Маја
3. Брукнер Часлав
4. Васиљевић Снежана
5. Вујадиновић Александар
6. Гутић Милан
7. Девић Бојана
8. Дробњак Жељко
9. Јакшић Милош
10. Јовичић Аница
11. Корица Марија
12. Кресовић Александар
13. Летић Снежана
14. Лукетић Виктор
15. Лукић Оливера
16. Митровић Драган
17. Новаковић Владимир
18. Пантовић Владимир
19. Паушак Николета
20. Првановић Слободан
21. Радивојевић Зоран
22. Радмановић Александар
23. Рас Круна
24. Симић Мирослав
25. Стевић Зоран
26. Стојсављевић Гојко
27. Стругар Соња
28. Студен Јасна
29. Томашевић Милорад
30. Филиповић Биљана
31. Филиповић Љиљана
32. Чворовић Александар
33. Шпагнут Дејан


МТС техничар за ласерску физику

4.10

Разредни старешина: Гордана Чадеж

1. Бабић Александар
2. Божић Сања
3. Блануша Јован
4. Влаховић Сања
5. Вујовић Лазар
6. Вучетић Дејан
7. Вукадиновић Саша
8. Вилић Мирко
9. Диклић Срђан
10. Давидовац Никола
11. Илић Мирослав
12. Јованић Драгана
13. Коларевић Горан
14. Лазић Јован
15. Лазовић Драгана
16. Мандић Дејан
17. Миловановић Сава
18. Марковић Зоран
19. Петровић Бранка
20. Пешић Марина
21. Павловић Слободан
22. Поповић Света
23. Потребић Татјана
24. Радин-Мачукат Марјан
25. Рашић Александра
26. Стојков Смиљана
27. Стефановић Биљана
28. Татић Томислав
29. Штековић Игор
30. Шишовић Марина
31. Шкрбић Синиша
_______________________________________________

1. Андријовић Чеда (завршио трећи разред)
2. Баришић Славица (завршила други разред)
3. Драговић Владимир (после другог разреда уписао ПМФ)
4. Ивановић Санда (умрла у трећем разреду)
5. Јанковић Игор (завршио трећи разред)
6. Лауренчић Небојша (завршио други и трећи разред)
7. Максимовић Борисав (после трећег разреда уписао ЕТФ)
8. Максимовић Жељко (завршио трећи разред)
9. Малетић Неда (завршила други разред)
10. Маловић Миодраг (завршио трећи разред)
11. Манојловић Маја (завршила други разред)
12. Марков Марина (завршила други разред)
13. Марсенић Маја (завршила други и трећи разред)
14. Наодовић Александар (завршио трећи разред)
15. Николић Дарко (завршио други и трећи разред)
16. Новаковић Анкица (завршила трећи разред)
17. Павић Лазар (завршио други и трећи разред)
18. Перовић Владимир (завршио други разред)
19. Пшеничник Сузана (завршила трећи разред)
20. Ракић Жанко (после трећег разреда отишао у иностранство)
21. Ристић Арсен (завршио други разред)
22. Стојановић Марија (завршила трећи разред)
23. Стојшин Никола (завршио други разред)
24. Цветковић Младен (после трећег разреда уписао ЕТФ)
25. Шошкић Зоран (завршио други разред)


Матуранти 1987. године

МТС Програмер

4.1

Разредни старешина: Мирсада Хреља

1. Аврамоски Снежана
2. Адел Алиса
3. Андрин Роберт
4. Андрић Мирјана
5. Аџић Милорад
6. Бакал Ненад
7. Беријак Сандра
8. Биједић Нина
9. Вилотијевић Весна
10. Вучковић Виолета
11. Грегорић Стеван
12. Грковић Сузана
13. Долинац Жељко
14. Драгићевић Милош
15. Дрешевић Урош
16. Живковић Мирослав
17. Зарић Снежана
18. Јанковић Гордана
19. Јанкуловић Александар
20. Јовичић Срђан
21. Костанић Ивица
22. Крунић Драган
23. Лончаревић Олга
24. Максимовић Невена
25. Мањарић Мирјана
26. Марковић Дејан
27. Миковић Бранко
28. Миленковић Оливера
29. Недић Велимир
30. Опрхал Елвира
31. Пековић Павле
32. Протић Дубравка
33. Ранковић Ненад
34. Самарџић Бранко
35. Секулић Гордана
36. Тодоровић Синиша
37. Томић Снежана
38. Ераковић Сузана

4.2

Разредни старешина: Ненад Лазаревић

1. Адамовић Мелита
2. Башовић Олга
3. Васић Миодраг
4. Вељовић Срђан
5. Владић Јован
6. Вујичић Небојша
7. Вуковић Влатко
8. Гајин Славко
9. Дивац Слободан
10. Ђурђевић Јелица
11. Јевић Весна
12. Јеремић Момир
13. Калезић Александар
14. Капетановић Горан
15. Маринковић Зорица
16. Марјановић Ђорђе
17. Матић Гордана
18. Микић Сања
19. Миливојевић Александра
20. Милићев Драган
21. Милосављевић Зоран
22. Михајловић Миодраг
23. Ников Татјана
24. Николић Маја
25. Новаковић Љиљана
26. Павловић Снежана
27. Петровић Никола
28. Радовановић Александар
29. Савић Весна
30. Сретеновић Наташа
31. Трифуновић Драган
32. Ћирић Предраг
33. Ћировић Слађана
34. Ћосић Небојша
35. Чаловски Виктор
36. Шмит Јелица

МТС Оператер на рачунару

4.3

Раредни старешина: Милош Аксентијевић

1. Атлић Зоран
2. Бален Иван
3. Бијелић Марјана
4. Блажек Барбара
5. Богавац Марина
6. Видовић Драган
7. Вујичић Борис
8. Гајић Владимир
9. Дмитровић Александар
10. Дожић Горан
11. Ђорђевић Дејан
12. Златковић Татјана
13. Илинчић Радош
14. Јаковљевић Милош
15. Јездић Андрија
16. Коларж Светлана
17. Матић Бојан
18. Милишић Предраг
19. Покорни Вишња
20. Ристић Ненад
21. Сигулински Ирена
22. Скендерија Сандра
23. Станковић Петар
24. Тодоровић Снежана
25. Томовић Татјана
26. Ћук Александар
27. Цвијетић Небојша
28. Цветковић Весна
29. Чакаревић Драган
30. Челар Милица
31. Чоловић Ирина
32. Шарановић Саво
33. Шарац Растко

4.4

Разредни старешина: Вукосава Гарабандић

1. Блечић Светлана
2. Вишњић Добрица
3. Вукашиновић Наташа
4. Вучковић Гордана
5. Дурковић Драгана
6. Јовановић Славица
7. Јончић Оливера
8. Јурчић Драгана
9. Крстић Габријела
10. Љубанић Дејан
11. Максимовић Жељко
12. Марјановић Славиша
13. Милановић Милош
14. Младеновић Драган
15. Младеновић Оливера
16. Никшић Стеван
17. Обрадовић Зорица
18. Опсеница Зоран
19. Ранковић Н. Саша
20. Ранковић П. Саша
21. Ристовић Ненад
22. Родић Татјана
23. Росандић Неда
24. Савић Владимир
25. Тодоровић Зоран
26. Томић Биљана
27. Ћалић Александар
28. Ћурчић Јелица
29. Шећеровски Слободан


МТС МТ сарадник

4.5

Разредни старешина: Мирјана Ивановић

1. Анђић Јелена
2. Бакић Александар
3. Бојанић Васја
4. Борковић Мирјана
5. Братић Чедомир
6. Букелић Срђан
7. Васиљевић Небојша
8. Вукадиновић Милица
9. Дидић Радослав
10. Илиев Светлана
11. Јовановић Божидар
12. Калуђеровић Стеван
13. Кепић Срећко
14. Кнежевић Тања
15. Ковачевић Предраг
16. Крајновић Ненад
17. Марјановић Марија
18. Матић Душан
19. Мрак Иванка
20. Паламаревић Дејан
21. Петровић Нинослав
22. Подворац Светлана
23. Радојковић Дејан
24. Стевановић Ненад
25. Ступар Јасна
26. Тодоровић Берислав
27. Ћурчић Владимир
28. Чајкановић Јелена
29. Чековић Милета
30. Шаговновић Драгана
31. Шеваљевић Тања

4.6

Разредни старешина: Слободан Тмушић

1. Божић Ивана
2. Букелић Иван
3. Влајковић Ненад
4. Вуковић Душан
5. Ђорђевић Душан
6. Зеремски Маја
7. Јанићијевић Александар
8. Јовановић Саша
9. Калагасидис Ангела
10. Кезић Владимир
11. Ковачевић Јасмина
12. Кокаловић Ивана
13. Лабало Драган
14. Максимовић Петар
15. Марковић Јасмина
16. Марковић Предраг
17. Матовић Александра
18. Медан Јелена
19. Младеновић Александра
20. Мојсиловић Александра
21. Нешић Драгољуб
22. Николић В. Драган
23. Орлић Нина
24. Павловић Никола
25. Петровић Владимир
26. Ракић Милош
27. Ранкусовић Иванка
28. Синановић Јелена
29. Стаматовић Дејан
30. Старчевић Предраг
31. Тепавчевић Предраг
32. Шкрљ Борис
33. Шошић Дејан
34. Шредер Кристина


МТС Статистичар

4.7

Разредни старешина: Драга Видаковић

1. Анђелковић Мирослава
2. Будимир Горан
3. Васовић Владислав
4. Вуловић Вељко
5. Вранић Марко
6. Давидовић Митар
7. Даниловић Наташа
8. Даниловић Татјана
9. Зечевић Батрић
10. Јовановић Драган
11. Јовановић Саво
12. Ковачевић Јелена
13. Константиновић Мирослав
14. Кртолица Раденко
15. Марковић Глигорије
16. Мећава Роберт
17. Милеуснић Синиша
18. Милутиновић Зоран
19. Митић Јелена
20. Перовић Вера
21. Поповић Миодраг
22. Ратарац Радован
23. Рашић Наташа
24. Стефановић Милан
25. Стефановић Мирослав
26. Танацковић Слободан
27. Тривковић Вук
28. Ћулафић Саша
29. Цурић Маја

4.8

Рарзедни старешина: Љубинка Петковић

1. Андрић Ненад
2. Бањанин Горан
3. Бибић Снежана
4. Богдановић Горан
5. Брадић Снежана
6. Вучићевић Мома
7. Гавранов Светлана
8. Дорословац Верица
9. Ђорђевић Драгомир
10. Ђуровић Дејан
11. Здравковић Златко
12. Јовановић Владимира
13. Јовановић Марко
14. Каличанин Јелена
15. Лекић Биљана
16. Максимовић Марина
17. Матаруга Дејан
18. Михаиловић Горан
19. Недељковић Тихомир
20. Николић Марко
21. Протић Дејан
22. Сенте Дејан
23. Тодоровић Зоран
24. Томић Наташа
25. Хаџић Растко
26. Хрипач Владимир
27. Цветковић Бобан
28. Шварц Јохан


МТС техничар за ласерку и нуклеарну физику

4.9

Разредни старешина: Богдан Милинков

1. Антић Славиша
2. Васић Реља
3. Девић Љиљана
4. Ђурђевић Милан
5. Ђуришић Марко
6. Јакшић Предраг
7. Јеринић Хелена
8. Јовановић Бранислав
9. Јовановић Милован
10. Јовић Тања
11. Калдерон Дејан
12. Ковачевић Тамара
13. Копривица Наташа
14. Косановић Драган
15. Костић Владислав
16. Костов Данијела
17. Марковић Драгана
18. Милићевић Драган
19. Милошевић Анђелка
20. Милчић Наталија
21. Момиров Борис
22. Насе Валерија
23. Нешковић Павле
24. Остојић Никола
25. Радић Јелена
26. Распоповић Роберт
27. Станисављевић Предраг
28. Трифуновић Душанка
29. Унковић Велимир
30. Урошевић Горан
31. Шрајбер Деана
______________________________________
1. Вујчић Драган (завршио трећи разред)
2. Вујовић Снежана (завршила други разред)
3. Вујисић Драган (завршио четврти разред)
4. Вукелић Бранка (завршила други разред)
5. Вучковић Гордана (завршила трећи разред)
6. Даниловић Татјана (завршила трећи разред)
7. Даутовић Зиба (завршила трећи разред)
8. Дурковић Драгана (завршила други разред)
9. Ђорђевић Бора (завршио трећи разред)
10. Жижовић Ирена (завршила трећи разред)
11. Илић Љиљана (завршила други разред)
12. Јанковић Драган (завршио трећи разред)
13. Јолдић Слободан (завршио други разред)
14. Јовановић Дејан (завршио трећи разред)
15. Кековић Александра (завршила други разред)
16. Костић Саша (завршио други разред)
17. Кршић Александар (завршио други разред)
18. Миховиловић Небојша (завршио други разред)
19. Наодовић Александар (завршио четврти разред)
20. Никић Јелена (завршила трећи разред)
21. Николић С. Драган (завршио други разред)
22. Пантић Зоран (завршио други разред)
23. Поповић Радован (завршио трећи разред)
24. Поповић Силвија (завршила други разред)
25. Радојичић Александар (завршио трећи разред)
26. Стаживук Дејан (завршио други разред)
27. Тришовић Вера (завршила други разред)
28. Цветановић Борисав (завршио трећи разред)
29. Шошо Борислав (завршио други и трећи разред)

Матуранти 1988. године

МТС Програмер

4.1

Разредни старешина: Невенка Спалевић

1. Ашковић Александар
2. Богојевић Ненад
3. Божовић Предраг
4. Булајић Јован
5. Васиљевић Веско
6. Вујичић Татјана
7. Вуков Бошко
8. Димитријевић Владимир
9. Дујин Мирослав
10. Ђоровић Мирјана
11. Ђурић Александар
12. Јанковић Владимир
13. Јовановић Душко
14. Јовановић Зорица
15. Јовановић Јелена
16. Кезеле Андреј
17. Косановић Гордана
18. Малчевић Драган
19. Маневић Ивана
20. Марић Алиса
21. Марић Мирјана
22. Маркоски Иван
23. Милинић Драган
24. Миличић Срђан
25. Млађеновић Пеђа
26. Момчиловић Небојша
27. Накићеновић Тијана
28. Никодијевић Соња
29. Рађеловић Душан
30. Саздановић Драгана
31. Станић Михаило
32. Станковић Весна
33. Тадић Милан
34. Тацић Иван
35. Штрбац Наташа

4.2

Разредни старешина: Милан Чабаркапа

1. Благојевић Сава
2. Вујашевић Милош
3. Вуковић Марко
4. Врачевић Славица
5. Ђорђевић Милош
6. Ераковић Александар
7. Живковић Јасна
8. Јањин Срђан
9. Јевремовић Оливера
10. Јовановић Бранислав
11. Кнежевић Милан
12. Лазић Александар
13. Манигоде Биљана
14. Марић Иван
15. Марјановић Биљана
16. Марковић Срђан
17. Милетић Лидија
18. Милосављевић Снежана
19. Ников Синиша
20. Обрадовић Јелена
21. Оцоковић Сања
22. Пејчиновић Мирјана
23. Поповски Снежана
24. Смаиловић Ђемила
25. Турковић Александра
26. Церовски Виктор
27. Чанак Марија
28. Чековић Милош
29. Чешљевић Маја

МТС Оператер на рачунару

4.3

Разредни старешина: Александар Цветковић

1. Алексић Перица
2. Борчић Никола
3. Бута Весна
4. Вићентијевић Ненад
5. Глишић Иван
6. Грујић Небојша
7. Ђаковић Александар
8. Ђорић Богдан
9. Илић Драган
10. Јаковљевић Владан
11. Јанковић Маја
12. Јовановић Зоран
13. Јовановић Зорица
14. Јоксимовић Игор
15. Лазовић Срђан
16. Марјановић Светлана
17. Маринковић Милан
18. Марсенић Александар
19. Михајловић Срђан
20. Обреновић Драга
21. Петровић Драган
22. Поповић Гордана
23. Радовановић Горан
24. Самарџић Маја
25. Слијепчевић Сава
26. Соколов љубиша
27. Спасић Дејан
28. Тасић Дамир
29. Тишма Снежана
30. Туцаковић Милош
31. Ћеранић Наташа
32. Чумић Предраг
33. Шево Ивана

4.4

Разредни старешина: Весна Јурашин

1. Бабовић Горан
2. Биочанин Мирјана
3. Влајковић Ненад
4. Вукадиновић Игор
5. Давид Даниел
6. Даниловић Светлана
7. Дерманов Борис
8. Дерманов Деан
9. Добричанин Бранко
10. Дубравац Милош
11. Ждеро Љубица
12. Илић Дејан
13. Јовановић Иван
14. Колић Ахмет
15. Кравос Дарко
16. Миленковић Љубиша
17. Милутиновић Снежана
18. Михаиловић Зоран
19. Николич Александар
20. Перин Игор
21. Спасојевић Саша
22. Станојевић Милош
23. Старчевић Ђорђе
24. Стефановић Ненад
25. Стојковић Дејан
26. Ступић Александар
27. Цвејић Милан
28. Швелец Томислав

МТС МТ сарадник

4.5

Разредни старешина: Живота Јоксимовић

1. Аџић Љубица
2. Батинић Јелена
3. Блажевић Љубица
4. Вранић Срђан
5. Гргић Александар
6. Димитриевска Виолета
7. Живковић Оливера
8. Зечевић Невена
9. Иванковић Драган
10. Ивановић Вук
11. Игњатовић Душан
12. Јањић Владимир
13. Јарић Мелита
14. Јовановић Жељко
15. Костић Александар
16. Кнежевић Мирослав
17. Лукић Никола
18. Лучин Маја
19. Мирчић Душица
20. Михаљица Марија
21. Момчиловић Наташа
22. Недић Бојан
23. Нинковић Предраг
24. Павловић Бориша
25. Павловић Јасмина
26. Пејаковић Душан
27. Поповић Јелена
28. Прица Жељко
29. Смиљанић Александра
30. Смиљковић Милан
31. Ћирић Јованка
32. Ћулумовић Горан
33. Цветковић Драгана
34. Шиниковић Бранка
35. Шутиловић Милош

4.6

Разредни старешина: Јасна Филиповић

1. Васић Марина
2. Војновић Драгана
3. Вуловић Милена
4. Вучетић Дејан
5. Вучинић Дејан
6. Вучићевић Биљана
7. Габуровић Зоран
8. Гајић Борислав
9. Грујић Владимир
10. Ивковић Светлана
11. Илић Лидија
12. Костић Дејан
13. Кривокапић Ана
14. Курјачки Мирко
15. Ласковић Јелена
16. Линта Никола
17. Лисинац Дејан
18. Лукић Павле
19. Мандић Милијана
20. Младеновић Растко
21. Накаламић Зоран
22. Новаковић Ивана
23. Обрадовић Мила
24. Петровић Жељко
25. Радоњић Александра
26. Ружановић Јелена
27. Славковић Никола
28. Станковић Бранислав
29. Стевић Гордана
30. Стојановић Александар
31. Туцовић Магдалена
32. Чичак Влатко
33. Џунић Слободан


МТС Статистичар

4.7

Разредни старешина: Милка Аксентијевић

1. Алексијевић Александра
2. Бабић Жан
3. Бенет Марина
4. Букумировић Катарина
5. Влајић Горан
6. Вуковић Милан
7. Гилезан Александар
8. Ђокић Божидар
9. Ђорђић Сања
10. Ђоковић Саша
11. Зубовић Јован
12. Кличарић Љиљана
13. Ковачевић Гордана
14. Контић Ана
15. Лазаревић Ивана
16. Лалевић Саша
17. Медић Драгана
18. Милојковић Ненад
19. Миленковић Дејан
20. Несторовић Мирослав
21. Ного Владимир
22. Онич Игор
23. Павићевић Мила
24. Покорни Борис
25. Радосављевић Владан
26. Росић Марин
27. Ристановић Нада
28. Скерл Иван
29. Спасојевић Петар
30. Станојевић Гордана
31. Стаменковић Александар
32. Стојановић Маријана
33. Тмушић Александар

4.8

Разредни старешина: Милош Аксентијевић

1. Абдурахмановић Сања
2. Гођевац Саша
3. Даскалоски Нинослав
4. Додеровић Брена
5. Ерман Станислав
6. Ирић Светислав
7. Јоксић Петар
8. Јевтовић Владимир
9. Комадина Милош
10. Коцман Катарина
11. Мајсторовић Владимир
12. Малик Иван
13. Младеновић Наташа
14. Николић Сандра
15. Пеурача Марина
16. Прелић Александар
17. Радовановић Горан
18. Радуловић Јован
19. Ристић Ненад
20. Савић Димитрије
21. Спасеновски Зоран
22. Сталетовић Дејан
23. Таталовић Александра
24. Томић Горан
25. Тривић Бојан
26. Цветковић Јован
27. Циврић Бранко
28. Шиндић Срђан
29. Шњегота Славко
30. Шушић Дарко

ПТС техничар за ласерку и нуклеарну физику

4.9

Разредни старешина: Гордана Чадеж

1. Аранђеловић Душан
2. Анђелковић Жарко
3. Бућковић Вуко
4. Вељковић Жељко
5. Вучковић Слађана
6. Дахић Самир
7. Давидовић Зорица
8. Даковић Слађана
9. Ђорђевић Александар
10. Ђорђевић Драгољуб
11. Ђурђић Снежана
12. Жугић Наташа
13. Ивковић Зоран
14. Јаковљевић Душан
15. Јовановић Предраг
16. Јеринић Душанка
17. Крезовић Славко
18. Ломић Александар
19. Милићевић Горан
20. Милојевић Гордан
21. Мишковић Оливера
22. Морар Дарко
23. Нерић Снежана
24. Николић Љубомир
25. Никитовић Татјана
26. Остојић Дубравка
27. Поповић Жељко
28. Ристић Гордана
29. Ристић Сава
30. Радосављевић Ана
31. Саковић Радета
32. Стојановић Немања
33. Симић Миленко
34. Тодоровић Милан
35. Ћулафић Ана
36. Чадеж Ева
______________________________________
1. Вулин Дејан (завршио други разред)
2. Вучетић Наташа (завршила трећи разред)
3. Груборовић Златан (завршио други разред)
4. Дамјановић Владимир (завршио други и трећи разред)
5. Димитријевић Игор (завршио други разред и трећи разред)
6. Ђуровић Никола (завршио други разред)
7. Живадиновић Јован (завршио трећи разред)
8. Ивановић Борис (после трећег разреда отишао у иностранство)
9. Илић Хрељан (после трећег разреда уписао ЕТФ)
10. Јевтић Јован (завршио други разред)
11. Јовановић Дејан (завршио други разред)
12. Ковачевић Владан (завршио трећи разред)
13. Ковачевић Дејан (завршио трећи разред)
14. Мавра Борис (после трећег разреда отишао у иностранство)
15. Маркићевић Милан (завршио други и трећи разред)
16. Михаиловић Иван (завршио други разред)
17. Ного Владимир (завршио други разред)
18. Стојановић Марко (завршио трећи разред)
19. Тричковић Ненад (завршио трећи разред)
20. Шево Ивана (завршила трећи разред)

Матуранти 1989. године

МТС Програмер

4.1

Разредни старешина: Александар Цветковић

1. Вигњевић Зоран
2. Вујновић Оливера
3. Ђорић Александра
4. Јовановић Александар
5. Јовичић Златко
6. Кобиларов Лазар
7. Којић Ивана
8. Копривица Часлав
9. Лаловић Илија
10. Манојловић Драгутин
11. Марјановић Радивоје
12. Мелић Милица
13. Миличић Јелена
14. Милојевић Дејан
15. Николић Војин
16. Николић Павле
17. Пајевић Синиша
18. Павловић Владимир
19. Петровић Милена
20. Петровић Миша
21. Прелесник Томислав
22. Радоњић Ана
23. Радуловић Предраг
24. Ракочевић Ивана
25. Рогић Миодраг
26. Симић Ана
27. Симић Саша
28. Станојевић Владимир
29. Стојадиновић Саша
30. Тадић Биљана
31. Тoнчев Никола

4.2

Разредни старешина: Бојана Никић

1. Аврамовић Мирко
2. Бандић Звонимир
3. Баралић Дамир
4. Бегенишић Борис
5. Белензада Зоран
6. Благојевић Бранислав
7. Божин Емил
8. Данојлић Милан
9. Душкуновић Амир
10. Ђоновић Миодраг
11. Ераковић Миодраг
12. Живановић Сава
13. Ивановић Петар
14. Илић Душан
15. Јанковић Данијела
16. Ковачевић Слободан
17. Константиновић Зорица
18. Максимовић Срђан
19. Малков Саша
20. Маравић Зоран
21. Микић Ивана
22. Миладиновић Саша
23. Милорадовић Бојана
24. Митревски Ђорђије
25. Момчиловић Александар
26. Николић Драган
27. Павловић Ивана
28. Плавшић Нела
29. Радовић Јелена
30. Рацковић Николина
31. Салим Самир
32. Станковић Саша
33. Стојадиновић Александар
34. Стојковић Александар
35. Тасић Ђурђица
36. Тимотијевић Љубинко
37. Ћертић Јелена
38. Штурановић Стојан

МТС Оператер на рачунару

4.3

Разредни старешина: Мирсада Хреља

1. Алексић Борис
2. Андрејић Драган
3. Аргировић Зоран
4. Баловић Срђан
5. Бериша Хатиџа
6. Вујачић Милан
7. Вујачић Мирјана
8. Вукчевић Слободан
9. Вуловић Данило
10. Гољић Драган
11. Димитријевић Оља
12. Дмитровић Предраг
13. Душанић Александар
14. Живановић Растко
15. Зечевић Урош
16. Илић Биљана
17. Јордовић Драган
18. Јочић Срђан
19. Катанић Игор
20. Кончаревић Снежана
21. Марковић Марко
22. Мирковић Ивана
23. Никшић Александар
24. Новаковић Александар
25. Остојић Драгана
26. Перишић Јелена
27. Петричић Никола
28. Питић Драгомир
29. Радовановић Блашко
30. Средановић Мирјана
31. Средановић Мирко
32. Стевановић Саша
33. Стојановић Драган
34. Шоваговић Денис

4.4

Разредни старешина: Весна Илић

1. Антић Александар
2. Вељковић Саша
3. Вилус Маја
4. Војводић Славица
5. Ђушић Бобан
6. Зарић Дејан
7. Јакшић Михајло
8. Јанковић Дејан
9. Јањић Горан
10. Јелисавчић Дамир
11. Јовановић Момчило
12. Јовановић Петар
13. Козодер Иван
14. Лазаревић Никола
15. Марковић Лидија
16. Матић Александар
17. Мацановић Александар
18. Недељков Александар
19. Нолић Дејан
20. Пантазијевић Ана
21. Поповић Дарко
22. Поповић Ивана
23. Прица Гордана
24. Пуцаревић Александар
25. Радивојевић Ксенија
26. Радовић Александар
27. Риковски Александра
28. Ромчевић Бранка
29. Станковић Горан
30. Стековић Миодраг
31. Струхарик Ладислав
32. Томић Александра
33. Трајковић Небојша
34. Ћирковић Милан
35. Хрг Томислав
36. Цветичанин Сузана
37. Џољић Иван
38. Шаренац Игор

МТС МТ сарадник

4.5

Разредни старешина: Бранислава Влашки

1. Богићевић Биљана
2. Брновић Игор
3. Вуковић Татјана
4. Вукчевић Александар
5. Грковић Предраг
6. Драгојевић Тијана
7. Дрндић Марија
8. Дудић Александар
9. Ђукић Мирјана
10. Ђурђевић Бруно
11. Ерић Тања
12. Живановић Сандра
13. Илин Александар
14. Јанковић Дејана
15. Јоксимовић Оливера
16. Коматиновић Јелена
17. Лисавац Катарина
18. Маринковић Растко
19. Махђик Александар
20. Мијушковић Милан
21. Милосављевић Марија
22. Михаиловић Милош
23. Момчиловић Александар
24. Николић Небојша
25. Пантић Борисав
26. Поповић Марко
27. Пуповац Васиљ
28. Радновић Милена
29. Радовић Вук
30. Радуловић Миодраг
31. Рамљак Душан
32. Ратков Дејан
33. Родић Тамара
34. Симовић Александар
35. Суботић Срђан
36. Томић Александар
37. Томовић Горан
38. Удовичић Стела

4.6

Разредни старешина: Слободан Тмушић

1. Бероња Биљана
2. Божић Славица
3. Вујачић Снежана
4. Ђекић Огњен
5. Ђорђевић Валентина
6. Илић Александра
7. Илић Ранко
8. Јаковљевић Слађана
9. Јестровић Јелена
10. Лакетић Никола
11. Маринковић Саша
12. Матовић Александра
13. Милачић Душан
14. Миливојевић Татјана
15. Милојевић Владимир
16. Милојевић Жељко
17. Митриновић Драгослав
18. Недељковић Мирослав
19. Никићијевић Љиљана
20. Николић Љиљана
21. Николић Саша
22. Петровић Новак
23. Пујо Љиљана
24. Рајић Ивана
25. Раца Биљана
26. Рујевић Соња
27. Секулић Миливоје
28. Стефановић Милутин
29. Стефановић Сандра
30. Стипановић Душан
31. Стојиљковић Бранимир
32. Стојановић Наташа
33. Стојковић Александра
34. Филиповић Александар
35. Холик Татјана
36. Чубровић Ивана
37. Џекулић Бранко
38. Шалипут Небојша
39. Шљиванчанин Мирослав

МТС Статистичар

4.7

Разредни старешина: Милош Аксентијевић

1. Васић Богдан
2. Врбица Богдан
3. Вучетић Наташа
4. Грубишић Зоран
5. Доманџић Иво
6. Ђурђевић Небојша
7. Иванчев Нина
8. Јеремић Александар
9. Јовановић Жељко
10. Јовичић Ненад
11. Јоксимовић Биљана
12. Ковачевић Драгана
13. Лавадиновић Ненад
14. Лунг Стеван
15. Љубиновић Јулија
16. Марковић Весна
17. Марсенић Предраг
18. Миладиновић-Ожанић Владимир
19. Миликић Милутин
20. Милић Драгомир
21. Момировић Лада
22. Мустафић Маја
23. Павловић Бранко
24. Перовић Драган
25. Петровић Љиљана
26. Ражнатовић Јелена
27. Рашковић Горан
28. Рудњанин Сузана
29. Станковић Данијел
30. Стојановић Дејан
31. Тартаља Марко
32. Црнковић Видосава
33. Чаловска Јана
34. Шакић Владимир
35. Шипетић Горан
_____________________________________________
1. Адамовић Марко (завршио први разред)
2. Бајић Данијела (завршила први разред)
3. Бановић Александар (завршио први и други разред)
4. Барков Предраг (завршио први разред)
5. Богдановски Машан (завршио први и други разред)
6. Буљкубашић Митхат (завршио трећи разред)
7. Васиљевић Ненад (завршио први разред)
8. Вељковић Александар (завршио први и други разред)
9. Вујошевић Милан (завршио први и други разред)
10. Ђуковић Ивана (завршила први разред)
11. Ераковић Иван (завршио први и други разред)
12. Игњатовић Душан (завршио други разред)
13. Илијић Зоран (завршио трећи разред)
14. Илић Дејан (завршио први и други разред)
15. Јанковић Дејан (завршио први и други разред)
16. Јарић Исидора (завршила први и други разред)
17. Јововић Јелена (завршила први и други разред)
18. Катанић Јелисавета (завршила први, други и трећи разред)
19. Кићовић Патриција (завршила први и други разред)
20. Контић Зоран (завршио први и други разред)
21. Козоле Марија (завршила први и други разред)
22. Лазаревић Јован (завршио трећи разред)
23. Лисичић Драган (завршио први, други и трећи разред)
24. Лујичић Дејан (завршио први и други разред)
25. Лукић Александар (завршио први разред)
26. Марјановић Марија (завршила први, други и трећи разред)
27. Марковић Милена (завршила први и други разред)
28. Марковић Снежана (завршила први и други разред)
29. Марковић Татјана (завршила први, други и трећи разред)
30. Милошевић Петар (завршио први разред)
31. Милутиновић Снежана (завршила први и други разред)
32. Михајловић Петар (завршио трећи разред)
33. Никашиновић Дарко (завршио први и други разред)
34. Николић Предраг (завршио први разред)
35. Пајић Оливера (завршила први разред)
36. Партала Марко (завршио први и други разред)
37. Петрушић Виктор (завршио први и други разред)
38. Полић Зоран (завршио први и други разред)
39. Попов Дејан (завршио први, други и трећи разред)
40. Ранковић Никола (завршио први и други разред)
41. Ребић Александра (завршила први и други разред)
42. Станковић Јелена (завршила први и други разред)
43. Стевић Гордана (завршила први, други и трећи разред)
44. Степановић Виолета (завршила први и други разред)
45. Стојковић Александра (завршила први и други разред)
46. Хорват Борислав (завршио први разред)
47. Чабаковић Зорица (завршила први и други разред)
48. Чадеж Игор (завршио први разред)
49. Челенковић Слободан (завршио трећи разред)
50. Шелмић Растко (завршио први, други и трећи разред)


Матуранти 1990. године

МТС Програмер

4.1

Разредни старешина: Јасминка Михаљинац

1. Антонић Стево
2. Волиц Дарко
3. Глигоријевић Горан
4. Госпић Милан
5. Добросављевић Наташа
6. Ђокић Марина
7. Ђорђевић Снежана
8. Ивановић Драгана
9. Јановски Игор
10. Јокановић Рајко
11. Карић Владета
12. Катић Растко
13. Лалевић Пеђа
14. Лалић Мирослава
15. Миловановић Светлана
16. Мирковић Јелена
17. Мировић Слободан
18. Остојић Гордана
19. Павловић Дејан
20. Петровић Габријела
21. Петровић Томислав
22. Поповић Горан
23. Радојевић Дејан
24. Спасић Милена
25. Трандафиловић Јелена
26. Франтов Драгана
27. Чулић Дејан

4.2

Разредни старешина: Бранислав Узелац

1. Благојевић Иван
2. Буха Слободан
3. Вукотић Јован
4. Дачковић Јелена
5. Димитријевић Драгана
6. Дујмовић Иво
7. Ђокић Тања
8. Зиројевић Зоран
9. Јефтић Илија
10. Капиџић Ана
11. Кечкић Драгољуб
12. Копривица Бошко
13. Костић Александар
14. Лукић Саша
15. Марјановић Дејан
16. Марковић Иван
17. Мирјанић Маријана
18. Николић Немања
19. Обрадовић Драгољуб
20. Оприцовић Владимир
21. Ошмјански Владимир
22. Перковић Дејан
23. Поповић Иван
24. Радојковић Срђан
25. Рађеновић Јелена
26. Савић Иван
27. Симић Јасмина
28. Станковић Сузана
29. Станојловић Снежана
30. Стевановић Ивана
31. Стевановић Наташа
32. Стојичић Владимир
33. Чичак Весна
34. Шентевска Ирена


МТС Оператер на рачунару

4.3

Разредни старешина: Љиљана Чабаркапа

1. Бешир Биљана
2. Благојевић Наташа
3. Бошковић Татјана
4. Вујић Весна
5. Ђокић Дејан
6. Јанковић Владимир
7. Јачевски Милош
8. Јекнић Илинка
9. Јерковић Весна
10. Јосић Татјана
11. Конаков Драган
12. Лукач Ана
13. Лукић Радомир
14. Милошевић Милан
15. Никодијевић Бранко
16. Николић Верица
17. Остојић Александар
18. Петровић Александар
19. Пилиповић Александар
20. Поповић Марко
21. Просен Александар
22. Радић Дејан
23. Ракочевић Јелена
24. Рестак Дејан
25. Ристић Зорица
26. Станижан Драгослав
27. Стељић Милијана
28. Стевановић Љубинка
29. Терзић Сава
30. Ћирић Душанка
31. Хрипов Татјана
32. Шкаре Горан

4.4

Разредни старешина: Весна Јурашин

1. Бајић Марија
2. Боричић Људевит
3. Васиљевић Јелена
4. Вељковић Невена
5. Врањковић Драгана
6. Врбашки Миладин
7. Вукајловић Александар
8. Вуковић Борис
9. Вукотић Биљана
10. Грбовић Драган
11. Ђукић Милан
12. Илић Душанка
13. Јанић Бранислав
14. Јевремовић Миа
15. Манојловић Горан
16. Мацура Александар
17. Миљковић Никола
18. Митић Александар
19. Никодијевић Зорана
20. Новковић Драган
21. Обрадовић Никола
22. Петровић Небојша
23. Прицкер Давид
24. Продановић Милан
25. Станковић Ивана
26. Станојковић Никица
27. Стевановић Ненад
28. Сулејмановић Александар
29. Турина Предраг
30. Фатић Далибор
31. Францки Горан
32. Шеховић Горан
33. Стефановић Ненад

МТС МТ сарадник

4.5

Разредни старешина: Михаило Вељковић

1. Аксић Милутин
2. Албуљ Алан
3. Алвировић Момир
4. Анђелковић Иван
5. Букатаревић Желимир
6. Васић Ивана
7. Видовић Марта
8. Дамњановић Владимир
9. Дуњић Вања
10. Јелић Милица
11. Јојић Небојша
12. Калинић Наташа
13. Крстајић Дамјан
14. Љубојевић Драган
15. Малишић Емина
16. Матијас Дејан
17. Матијашевић Јелена
18. Милановић Владимир
19. Милановић Јелена
20. Милисављевић Миле
21. Митровић Тодор
22. Павловић Јелена
23. Пантић Жељко
24. Петровић Дубравка
25. Пилиповић Владимир
26. Поповић Маја
27. Станковић Драгољуб
28. Сташић Драгана
29. Степановић Дејан
30. Топаловић Милица
31. Ћоровић Небојша
32. Ћупин Иван
33. Шалипур Наташа
34. Шами Срђан

4.6

Разредни старешина: Мирјана Мићић

1. Алић Никола
2. Бабић Игор
3. Бајић Тања
4. Бошковић Дејан
5. Булатовић Маја
6. Ведрал Влатко
7. Георгијевић Марко
8. Дакић Биљана
9. Дингарац Светлана
10. Зрнић Милан
11. Зупан Александар
12. Илић Јелена
13. Кривокапић Марина
14. Лаовски Горан
15. Љубојевић Предраг
16. Мариновић Наташа
17. Марковић Сања
18. Миличевић Дејан
19. Милић Љубомир
20. Миочиновић Јован
21. Павковић-Бугарски Ђорђе
22. Петровић Мирослав
23. Петровић Дејан
24. Полић Јелена
25. Поп-Трајковић Тамара
26. Радун Драгана
27. Ракић Миодраг
28. Рајчић Ненад
29. Спасић Небојша
30. Танасковић Дарко
31. Татовић Владимир
32. Шекуларац Александар
33. Шћепановић Љиљана

МТС Статистичар

4.7

Разредни старешина: Милош Аксентијевић

1. Баћевић Јанко
2. Бебић Душан
3. Вајс Марија
4. Вукомановић Бранко
5. Григорјев Небојша
6. Ђорђевић Маша
7. Ђуричић Александар
8. Животић Владимир
9. Каталина Мирко
10. Лукачевић Дејан
11. Маринковић Александар
12. Милошевић Весна
13. Мићевић Александар
14. Михајловић Душан
15. Момчиловић Дејан
16. Нешић Ела
17. Николовски Маја
18. Огњановић Коча
19. Пеовић Биљана
20. Петровић Јелена
21. Поповић Ненад
22. Прибићевић Иван
23. Радовић Владимир
24. Радоњић Ненад
25. Стојановић Јован
26. Тодоровић Славица
27. Цветић Наташа
____________________________________________________________________
1. Андрић Мирослав (завршио први и други разред)
2. Анђелковић Милош (завршио први и други разред)
3. Арсић Снежана (завршила други разред)
4. Бабић Лазар (завршио први и други разред)
5. Богдановић Иван (завршио први и други разред)
6. Бојић Сања (завршила први разред)
7. Брадић Драган (завршио први разред)
8. Вељковић Владимир (завршио први, други и трећи разред)
9. Веселиновић Милица (завршила први, други и трећи разред)
10. Ђоровић Јелена (завршила трећи разред)
11. Илић Љубомир (завршио први, други и трећи разред)
12. Јаковљевић Татјана (завршила трећи разред)
13. Јанковић Иван (завршио први и други разред)
14. Јовановић Миодраг (завршио трећи разред)
15. Лазић Бојана (завршила први и други разред)
16. Лазовић Дарко (завршио први, други и трећи разред)
17. Марковић Невена (завршила први разред)
18. Мартиновић Јелена (завршила први, други и трећи разред)
19. Максимовић Срђан (завршио први и други разред)
20. Медић Мирослав (завршио први и други разред)
21. Мијатовић Светлана (завршила трећи разред)
22. Митровић Љубиша (завршио први разред)
23. Нелога Анка (завршила први разред)
24. Нећаков Александар (завршио први и други разред)
25. Никић Светлана (завршила трећи разред)
26. Петровић Милутин (завршио трећи рзред)
27. Поповић Немања (завршио први и други разред)
28. де Са Тарка Игор (завршио први разред)
29. Словић Зорана (завршила први и други разред)
30. Смиљанић Сања (завршила први и други разред)
31. Спасовски Душко (завршио први и други разред)
32. Стојић Дејан (завршио први разред)
33. Стојановић Јован (завршио први разред)
34. Церић Александар (завршио први и други разред)
35. Шипош Марјана (завршила први, други и трећи разред)


Матуранти 1991. године

Математичко програмерски сарадник

4.1

Разредни старешина: Мирјана Ивановић

1. Банковић Јасна
2. Батричевић Урош
3. Бугарчић Драшко
4. Бутуровић Жељка
5. Вила Радослав
6. Вишњић Зоран
7. Врачарић Жељко
8. Драгић Јасмина
9. Икодиновић Игор
10. Јанковић Биљана
11. Јанчевић Бојан
12. Јовановић Изабела
13. Маринковић Гвозден
14. Марић Дејан
15. Марковић Милош
16. Марковић Небојша
17. Миленковић Зоран
18. Милинковић Предраг
19. Милошевић Александар
20. Накићеновић Мина
21. Недељковић Часлав
22. Никић Јелена
23. Петковић Бранислав
24. Петровић Игор
25. Првуловић Милош
26. Прица Сузана
27. Ристић Иван
28. Садибашић Сандра
29. Симовић Наташа
30. Соколовић Ненад
31. Томашевић Душко
32. Увановић Данијел
33. Хуличар Жељка

4.2

Разредни старешина: Бранка Добрковић

1. Александровски Душан
2. Алексић Драгутин
3. Арсеновић Гордана
4. Бијелић Драган
5. Вилотић Предраг
6. Вујковац Зорка
7. Ђуровић Јелена
8. Елчић Ђорђе
9. Јанковић Милован
10. Јевтић Зорица
11. Јовановић Тамара
12. Јовановић Тања
13. Ковачевић Петар
14. Лагатор Александар
15. Матић Андреја
16. Метлић Александра
17. Милићев Горан
18. Митановић Зоран
19. Мујичић Небојша
20. Обрадовић Ружица
21. Ожеговић Бојана
22. Петковић Босиљка
23. Петровић Александар
24. Поповић Ђорђе
25. Радосављевић Јован
26. Смуков Данко
27. Станишић Милена
28. Стојковић Игор
29. Субановић Иван
30. Тодоровић Дејан
31. Ћертић Марко
32. Хофман Андреј
33. Чемерски Сашо
34. Шелмић Радман

4.3

Разредне старешине: Јаворка Павловић, Милош Аксентијевић

1. Балтић Владимир
2. Бољевић Даница
3. Бучевац Јелена
4. Вујовић Мирко
5. Вуковић Јелена
6. Вуловић Милош
7. Дајовић Владимир
8. Животић Предраг
9. Илић Мира
10. Јакобац Владимир
11. Јанковић Катарина
12. Јањуз Татјана
13. Јевтић Владимир
14. Јокић Ивана
15. Ковачевић Татјана
16. Кордић Маја
17. Кукољац Милош
18. Ладавац Коста
19. Лазић Александра
20. Марковић Нада
21. Мартинек Жељко
22. Микић Марија
23. Микша Предраг
24. Миловановић Милован
25. Новак Ана
26. Обрадовић Срђан
27. Пековић Владимир
28. Пепић Марија
29. Пралица Александар
30. Стошић Силвана
31. Филиповић Дејан
32. Хинић Иван
33. Храњец Милош
34. Цицмил Исидора

4.4

Разредни старешина: Надежда Лукић

1. Барјактаровић Милош
2. Бекер Ивона
3. Брађан Адриан
4. Васиљев Игор
5. Дојчиновски Никола
6. Ђилас Тамара
7. Живковић Мелина
8. Иванчев Дејан
9. Ивовић Мијат
10. Јанковић Вељко
11. Јаковљевић Драган
12. Јовашевић Ђорђе
13. Кнежевић Горан
14. Кнежевић Срђан
15. Коцман Викторија
16. Лончарић Татјана
17. Лазаревић Снежана
18. Милошевић Александар
19. Митровић Милица
20. Миљановић Оливера
21. Милијаш Зорица
22. Пауновић Драган
23. Петровић Ненад
24. Пржуљ Наташа
25. Петровић Драган
26. Пргеша Мирјана
27. Станојевић Бојан
28. Солдо Данијел
29. Станојловић Милена
30. Стефановић Ђорђе
31. Станисављевић Ђорђе
32. Царић Марко

4.5

Разредни старешина: Вукосава Гарабандић

1. Алексић Божидар
2. Аћић Владимир
3. Гвозденовић Душан
4. Драгојевић Јелена
5. Дрљача Предраг
6. Дујко Саша
7. Ђукић Велибор
8. Ђукић Ђорђе
9. Иванов Ема
10. Јаковљевић Јелена
11. Јовановић Горан
12. Јовановић Јован
13. Јовић Натали
14. Јоксимовић Љиљана
15. Калмар Јелена
16. Каличанин Драган
17. Кецман Драгана
18. Кнежевић Бојан
19. Копша Александра
20. Лилић Вања
21. Лукић Сандра
22. Марић Станка
23. Марковић Владимир
24. Николић Јелена
25. Поповић Ненад
26. Радивојевић Дејан
27. Радуловић Маја
28. Симић Предраг
29. Станичић Дарко
30. Станојевић Дејан
31. Таушановић Татјана
32. Томашевић Саша
33. Томић Јелена
34. Трошељ Јасна
35. Циврић Милош
36. Црномарковић Јадранка
37. Шкрбић Никола

4.6

Разредни старешина: Љубинка Петковић

1. Анђелковић Иван
2. Бегенишић Новак
3. Будић Перица
4. Вукашиновић Ана
5. Ђорђиев Зоран
6. Иветић Магдалена
7. Јовановић Љиљана
8. Јовановић Мелита
9. Крсмановић Славица
10. Кушић Славко
11. Лудајић Јелена
12. Маричић Ненад
13. Мрдаљ Душан
14. Мрђа Милан
15. Новаковић Јелена
16. Новаковић Мирослава
17. Околишан Јулиан
18. Павловић Владимир
19. Пешић Тања
20. Платиша Татјана
21. Полајнар Ирена
22. Поповић Сузана
23. Раденовић Драгана
24. Ракић Мирослав
25. Ристић Васо
26. Савић Дејан
27. Срећковић Андрија
28. Стевановић Снежана
29. Стојковић Јован
30. Ћурчић Дејан
31. Узелав Ана
32. Частван Марија
33. Шкрбић Маријана
34. Шушњар Александар
______________________________________________________________
1. Буква Срето (завршио први разред)
2. Вукобратовић Стојан (завршио први разред)
3. Ђорђевић Снежана (завршила први разред)
4. Ђурић Душан (завршио први и други разред)
5. Жујовић Иван (завршио први, други и трећи разред)
6. Јањић Тијана (завршила први и други разред)
7. Караџић Боривоје (завршио први разред)
8. Кучинар Игор (завршио први разред)
9. Николић Владимир (завршио први разред)
10. Поповић Душан (завршио први, други и трећи разред)
11. Радовановић Предраг (завршио први, други и трећи разред)
12. Стаменковић Иван (завршио први, други и трећи разред)
13. Тусхиб Пиотр (завршио први и други разред)
14. Харван Елена (завршила други разред)
15. Хисица Љубомир (завршио први разред)
16. Ширка Ана (завршила први разред)


Матуранти 1992. године

4.а

Разредни старешина: Живота Јоксимовић

1. Амиџић Слободан
2. Булатовић Љубица
3. Велимировић Ана
4. Ворињски Александар
5. Врцељ Бојан
6. Ђорђевић Мирослав
7. Живановић Јелена
8. Игњатовић Богдан
9. Јевтић Никола
10. Клачар Дејан
11. Лаковић Ксенија
12. Лулашић Татјана
13. Марковић Милан
14. Милошевић Милош
15. Мусовић Ива
16. Осмокровић Игор
17. Пешић Иван
18. Радуловић Александар
19. Спасојевић Милош
20. Стакић Александра
21. Теодоровић Јелена

4.1

Разредне старешине: Василије Јовић, Јасмина Стошић, Олга Даковић

1. Антић Војислав
2. Богдановић Милица
3. Влајинић Михаило
4. Врачар Данило
5. Добрић Марко
6. Ђорђевић Драган
7. Ђорђевић Игор
8. Зарковић Миодраг
9. Зељковић Нада
10. Зељковић Ненад
11. Зарић Александар
12. Ивановић Игор
13. Јевтић Небојша
14. Јосимовић Јадран
15. Лопичић Томо
16. Манић Бојан
17. Миленковић Јелена
18. Милојевић Јелена
19. Милојевић Ненад
20. Николић Иван
21. Обренић Јелена
22. Павловић Иван
23. Пешаљевић Александра
24. Петковић Вукадин
25. Петковић Дејан
26. Петронијевић Милан
27. Поповић Владимир
28. Поповић Јован
29. Прекајски Александар
30. Радојевић Јасмина
31. Распоповић Данијел
32. Савић Ненад
33. Саздановић Бранка
34. Стевановић Александар
35. Сувајџић Слободан
36. Танчић Тамара
37. Хатлак Јосип
38. Иванчев Дејан
39. Жабић Станислав

4.б

Разредни старешина: Невенка Спалевић

1. Анђић Милан
2. Аџић Александра
3. Венцл Јелена
4. Вујић Далиборка
5. Вукеља Иван
6. Дамјановић Данијела
7. Кезеле Ирина
8. Кнежевић Миљан
9. Кнежевић Мирко
10. Кузманоски Маја
11. Ласковић Слободан
12. Лаудановић Младен
13. Лубурић Раде
14. Маравић Ирена
15. Маринковић Љубомор
16. Мацановић Ивана
17. Милошевић Марија
18. Младеновић Светлана
19. Павковић Бојан
20. Петровић Александра

4.2

Разредни старешина: Драгојла Шарановић

1. Бојић Сергеј
2. Болта Милан
3. Голубовић Глигор
4. Драговић Владимир
5. Дујковић Татјана
6. Ђурић Гордана
7. Ђурић Сандра
8. Живановић Ксенија
9. Живковић Бранислава
10. Живковић Бранка
11. Иванчев Горан
12. Ивановић Реља
13. Јелисавчић Златко
14. Каличанин Верица
15. Кисић Уна
16. Костић Анђелија
17. Марковић Љиљана
18. Милосављевић Боривоје
19. Михајловић Ивана
20. Николић Душан
21. Његован Никола
22. Павковић-Бугарски Александар
23. Поповић Магдалена
24. Радосављевић Марко
25. Рајчић Нада
26. Савић Ана
27. Станисављевић Ненад
28. Стојиљковић Андреј
29. Сувајџић Марко
30. Терзић Балша
31. Хинић Марко
32. Цветковић Љубиша
33. Чапрић Наташа
34. Чикин Василије
35. Џунић Момчило
36. Шуменковић Нинослав
37. Ћирић Душан

4.ц

Разредни старешина: Милан Чабаркапа

1. Анталић Драган
2. Драгић Данијел
3. Дујмовић Ана
4. Хркић Милош
5. Ивановић Латинка
6. Кежић Ива
7. Кочовски Ангел
8. Лончар Марко
9. Марић Невена
10. Минић Иван
11. Нешић Владимир
12. Обрадовић Катарина
13. Перишић Александар
14. Петковић Предраг
15. Поповић Добривоје
16. Радњић Милош
17. Салим Карим
18. Стојковић Александар
19. Тинтор Велибор
20. Живановић Драган
21. Шапоњић Ива
22. Шаркић Андреј

4.д

Разредни старешина: Срђан Огњановић

1. Андрић Андреја
2. Божин Владимир
3. Булатовић Никола
4. Вуловић Ђорђе
5. Дингарац Душан
6. Зарић Марко
7. Јовановић Марија
8. Јовичић Бојана
9. Комарчевић Ивана
10. Матић Слободан
11. Миљковић Виолета
12. Пандуровић Иван
13. Паунковић Никола
14. Рајковић Божидар
15. Савић Предраг
16. Сакаџић Сава
17. Сарач Ђорђе
18. Суботић Срђан
19. Урошевић Игор
20. Хрушка Марина
__________________________________________________
1. Брадић Љубица (завршила први и други разред)
2. Игњатовић Богдан (завршио први разред)


Матуранти 1993. године



Разредне старешине: Бојана Никић, Бранка Добрковић

1. Атанасковић Игор
2. Бјелајац Биљана
3. Бојичић Срђан
4. Вукадиновић Даница
5. Георгијевић Дубравка
6. Георгијевић Јелена
7. Глигоровски Весна
8. Ерић Урош
9. Золић Амир
10. Ивковић Ивана
11. Крунић Марија
12. Мајсторовић Урош
13. Мартиновић Драгана
14. Новаковић Александар
15. Петровић Владимир
16. Радовановић Ана
17. Радуновић Божидар
18. Симић Ксенија
19. Сотировић Душан
20. Стефановић Весна
21. Цветановић Марија



Разредне старешине: Олга Даковић, Александар Цветковић, Бранислава Бајковић

1. Алексић Петар
2. Баљозовић Ђорђе
3.Велев Владимир
4. Вукићевић Ана
5. Гвозденовић Тамара
6. Гудељ Ивана
7. Илић Миодраг
8. Јеремић Мирјана
9. Марјановић Милица
10. Мишевић Душан
11. Николић Предраг
12. Петровић Душан (завршио први, други и трећи разред)
13. Поповић Леа
14. Ранц Лидија
15. Спирић Игор
16. Станојев Јелена
17. Севић Бојан
18. Тешић Јелена
19. Трифуновић Ђорђе
20. Хаџибабић Зоран



Разредне старешине: Наташа Чалуковић, Милош Аксентијевић

1. Божанић Дарја
2. Вучковић Марија
3. Глувајић Ђуро
4. Добрашиновић Наташа
5. Дробњак Ивана
6. Јовановић Владимир
7. Кнежевић Игор
8. Крстић Славко
9. Крунић Вељко
10. Летић Никола
11. Мартинек Дарко
12. Милачић Марко
13. Петровић Ђорђе
14. Петровић Иван
15. Петровић Сања
16. Раичевић Игор
17. Станић Ненад
18. Стевановић Иван
19. Тишма Душан
20. Трајић Небојша
21. Ћупић Бранислав



Разредни старешина: Бранислава Влашки

1. Бањевић Милена
2. Богдановић Душан (завршио први, други и трећи разред)
3. Бодрожић Јасмина
4. Гојковић Мирјана (завршила први и други разред)
5. Деветак Игор
6. Ђорђевић Асја
7. Јовановић Предраг
8. Јовановић Тијана
9. Лазић Александар
10. Машановић Милан
11. Миланов Душан
12. Милосављевић Милош (завршио први, други и трећи разред)
13. Мрђен Милан
14. Нешовић Бобан
15. Нешовић Драган
16. Никочевић Душан
17. Новаковић Дејан
18. Петровић Немања
19. Станисављевић Иван
20. Стојадиновић Катарина
21. Стевановић Драган (завршио трећи разред)

4.1

Разредни старешина: Слободан Тмушић, Војислав Ковачевић, Јасминка Михаљинац

1. Алексић Јосип
2. Алфиревић Горан
3. Анђелски Биљана
4. Бјеговић Петар
5. Вучковић Малиша
6. Гелев Гојко
7. Даниловић Зорана
8. Дасовић Ана (завршила први разред)
9. Дивић Дарко
10. Игњатовић Дејан
11. Јеленић Иван
12. Јовановић Небојша
13. Капор Марина
14. Кољеншић Душан (завршио први, други и трећи разред)
15. Конатар Дејан
16. Кртинић Марија
17. Миленковић Бојана
18. Милошевић Бранислава
19. Миљачки Матеја
20. Мирчевски Ненад
21. Нешић Љиљана
22. Николић Ненад
23. Новаковић Дејан
24. Радичевић Драган
25. Радосављевић Милош
26. Радуловић Вукашин
27. Рајковић Наташа
28. Секулић Олга
29. Станојев Игор
30. Трипковић Бранко
31. Харфман Маја
32. Шалковић Катарина
33. Шејић Растко
34. Косовац Срђан (завршио трећи и четврти разред)

4.2

Разредни старешина: Зоран Николић

1. Аранђеловић Соња (завршила први и други разред)
2. Атанацковић Јасмина
3. Богосављевић Јелена
4. Гајић Ненад
5. Дачић Драган
6. Димитријевић Бојана
7. Ђоковић Александар
8. Живојиновић Драгић
9. Јаношевић Борислав
10. Копша Дамјан
11. Лабан Балша
12. Лабус Мирјана
13. Личина Стеван
14. Максимовић Наташа
15. Маричић Борис
16. Маричић Предраг
17. Матић Марија
18. Мијаиловић Ненад
19. Миличић Никола
20. Милијановић Бранкица
21. Милошевић Сандра
22. Митровић Немања
23. Николић Милена
24. Павловић Немања (завршио први разред)
25. Понош Гордана
26. Поповић Војин
27. Радојевић Зоран
28. Станојловић Марија
29. Стојичић Ана
30. Тодоровић Радивоје
31. Ференчак Матеј
32. Цветић Небојша
33. Црномарковић Вујо (завршио први, други и трећи разред)
34. Марковић Вељко (завршио трећи и четврти разред)
35. Даниловић Драгана (завршила четврти разред)

Матуранти 1994. године



Разредне старешине: Мирјана Мићић, Мирсада Хреља-Петковић

1. Басара Мићо
2. Дугалић Бранка
3. Конвалинка Игор
4. Ђовчош Ивета
5. Јовановић Милена
6. Јовановић Младен
7. Удовичић Мирна
8. Шами Огњен
9. Лукић Драгана
10. Накаламић Бојан
11. Нешовановић Ненад
12. Миљковић Мариета
13. Перић Алексеј
14. Станисављевић Реља
15. Тривић Милан
16. Тричковић Раде
17. Шалипур Срђан
18. Штитковац Јасмина
19. Косовац Драган
20. Стевановић Валентина
21. Симић Генадиј
22. Лазић Ранко (после другог разреда отишао у иностранство)



Разредне старешине: Јаворка Павловић, Василије Јовић, Јасмина Стошић

1. Бајић Иван
2. Банковић Алма (завршила први, други и трећи разред)
3. Бутиган Дарја
4. Добричић Горан
5. Добриловић Ненад
6. Каделбург Весна
7. Крстајић Предраг
8. Лацмановић Зорица
9. Милић Јелена
10. Милосављевић Марко
11. Милутиновић Дејан
12. Милошевић Марјан
13. Нанић Драган
14. Радојковић Милан
15. Стојановић Душан
16. Стојковић Јелена
17. Суботић Нађа
18. Цветковић Бошко
19. Шкрбић Милош
20. Богдановић Нада
21. Раос Ивана
22. Симић Ирена
23. Ставров Ива
24. Бабић Маја (отишла после 1. разреда)



Разредни старешина: Ненад Лазаревић

1. Балатов Небојша
2. Гавриловић Срђан
3. Давидовић Милена
4. Димитријевић Јелена
5. Драгојевић Дејан
6. Живковић Олга
7. Ивановић Александар
8. Крек Азра
9. Марјановић Урош
10. Мачковић Раде (завршио први, други и трећи разред)
11. Миладиновић Наташа
12. Миљковић Вера
13. Нешић Иван
14. Павловић Небојша
15. Петровић Ана
16. Петровић Сања
17. Пироћанац Небојша
18. Радичевић Милорад
19. Ратковић Милош
20. Цветковић Милутин
21. Ђиновић Слободан
22. Јовановић Емилија (отишла после 1. разреда)
23. Ковачевић Милан (завршио први, други и трећи разред)



Разредне старешине: Љиљана Чабаркапа, Бранислав Узелац, Бранка Добрковић

1. Алексић Јелена
2. Алексић Славко
3. Бајић Јелена
4. Блануша Марија
5. Вукмировић Оливера
6. Дуганџић Филип
7. Ковач Жолт
8. Каталинић Зоран
9. Којашевић Милош
10. Лазић Снежана
11. Лаловић Владимир
12. Марјановић Чедомир
13. Николић Игор
14. Павловић Милош
15. Плавшић Раде
16. Радојковић Милан
17. Филиповић Златко
18. Шушњара Јурица
19. Радусиновић Јанко
20. Шкорић Марко (отишао после првог разреда)



Разредни старешина: Весна Рапаић

1. Видовић Александар
2. Грозданић Небојша
3. Жакула Ненад
4. Иванковић Милица
5. Јањић Вељко
6. Јевросимовић Марија
7. Кнежевић Павле
8. Лазаревић Данијела
9. Лазаревић Зоран
10. Матијевић Здравко
11. Милетић Деан
12. Милић Ивона
13. Пупић Милица
14. Смиљаковић Наташа
15. Тишма Владимир
16. Трајковић Марјан (завршио први и други разред)
17. Цветановић Никола (умро у трећем разреду)
18. Шијан Милан
19. Станковић Игор
20. Дубајић Горан
21. Апостолски Иван (отишао после првог разреда)



Разредни старешина: Михаило Вељковић

1. Вујић Дејан
2. Вуксан Марина
3. Голубовић Весна
4. Зековић Миљана
5. Јанковић Андрија
6. Јовановић Родољуб
7. Кировић Иван
8. Копривица Стеван
9. Кнежевић Владимир
10. Крунић Душан
11. Лакићевић Викторија
12. Марић Владимир
13. Радивојевић Владан
14. Радовановић Милан
15. Лукић Деан
16. Ракас Никола
17. Рашић Небојша
18. Савић Марија
19. Симоновић Александар
20. Симовић Јелена


Матуранти 1995. године



Разредни старешина: Мирјана Ивановић

1. Беловић Бојан
2. Боровница Владимир
3. Врачарић Јелена
4. Дедић Ненад
5. Згоњанин Душко
6. Зеленбаба Љубомир
7. Јевремовић Витомир
8. Јевтић Дубравка
9. Јелача Дарко
10. Јовановић Миленко
11. Јовановић Светлана
12. Марковић Магдалена
13. Митревски Кирил
14. Михајловић Слободан
15. Пејић Снежана
16. Перовановић Мирјана
17. Станимировић Милица
18. Терзић Горан
19. Томић Срђан
20. Цветковић Саша




Разредне старешине: Милан Чабаркапа, Бранка Добрковић

1. Вукеља Владимир
2. Вукић Владимир
3. Госпић Милош
4. Ђукић Ива
5. Елазар Марко
6. Живковић Александар
7. Золић Азра
8. Јандрић Андреј
9. Јовановић Немања
10. Јововић Сања
11. Катић Јелена
12. Коледин Тамара
13. Комарчевић Милош
14. Максимовић Александар
15. Миленовић Предраг
16. Павловић Милена
17. Спалевић Василије
18. Стевановић Огњен
19. Стојковић Андријана
20. Танасијевић Небојша
21. Лукић Ана (отишла у другу школу после првог разреда)



Разредни старешина: Драган Цветковић

1. Билић Јелена
2. Боговац Небојша
3. Вељковић Срђан
4. Вукићевић Марија
5. Делић Марина
6. Димитријевић Дијана
7. Јовановић Бојан
8. Козјак Вера
9. Крстић Тома
10. Маркоски Ивана
11. Мењић Срећко (после трећег разреда отишао у иностранство)
12. Милутиновић Дарко
13. Млађеновић Марина
14. Ненадовић Марија
15. Ненадовић Небојша
16. Рацков Милош
17. Ротула Дејан
18. Сарић Петар
19. Совиљ Бојан
20. Спасојевић Предраг
21. Шокорац Станислав (после другог разреда отишао у иностранство)
22. Долечек Лара



Разредне старешине: Жељко Радовановић, Надија Удовичић, Ненад Лазаревић

1. Анић Александар
2. Бастић Лука (завршио први, други и трећи разред)
3. Бојовић Јелена (завршила први, други и трећи разред)
4. Брадарић Александар
5. Вукоичић Драган
6. Вуловић Катарина
7. Глигоријевић Иван
8. Ђермановић Милош
9. Ђилас Ивана (завршила први, други и трећи разред)
10. Ђолић Саша (завршио први, други и трећи разред)
11. Жарић Владо
12. Илијашић Ловро
13. Коцић Иван
14. Милошевић Јован (завршио први и други разред)
15. Пејовић Дарко
16. Пилиповић Јасмина
17. Сокић Миодраг
18. Станић Маја
19. Станојевић Предраг (завршио први, други и трећи разред)
20. Стојановић Јулија (завршила први и други разред)
21. Ћирковић Бошко (завршио први разред)
22. Шеварац Зоран (завршио први разред)
23. Шкундрић Никола



Разредни старешина: Вукосава Гарабандић

1. Аћимовић Милош
2. Берић Александар
3. Благојевић Срђа
4. Булатовић Никола
5. Вулета Јована
6. Глигоријевић Милош
7. Елчић Иван
8. Ивановић Тијана (после трећег разреда отишла у иностранство)
9. Јаневски Синиша
10. Карић Оливера
11. Кнежевић Предраг
12. Марков Миленко
13. Преловац Владимир
14. Ракић Милица
15. Савић Зоран
16. Салом Игор
17. Станојловић Бојан
18. Чевизовић Марко
19. Чеперковић Владимир
20. Чолић Александра (после трећег разреда отишла у иностранство)
21. Хамер Иван (после трећег разреда отишао у иностранство)



Разредни старешина: Љубинка Петковић

1. Бојић Петар
2. Влајић Иван
3. Грмуша Јелена
4. Грујић Миодраг
5. Димитријевић Никола
6. Живић Тамара
7. Јевтић Владимир
8. Кнезовић Марко
9. Крстановић Ристо (завршио први, други и трећи разред)
10. Кртинић Вељко
11. Кртинић Ђорђе
12. Милић Александар
13. Милошевић Весна (завршила први разред)
14. Никезић Гавро
15. Никитовић Владимир
16. Околишан Мариа
17. Перовић Владимир
18. Поповић Марко
19. Протић Ивана (завршила први и други разред)
20. Ристић Сања


Матуранти 1996. године

Математичко програмерски сарадник



Разредни старешина: Драгојла Шарановић

1. Балтић Војислав
2. Бањац Ана
3. Бољановић Иван
4. Грбић Борис
5. Жарков Борислав
6. Живковић Алек
7. Јанчић Ана (завршила први и други разред)
8. Карашић Урош (завршио први и други разред)
9. Копривица Бојан
10. Максимовић Оливера
11. Мијушковић Стефан
12. Недовић Весна
13. Павловић Ивана
14. Поњавић Владимир
15. Попов Игор
16. Радовановић Александар
17. Рогић Предраг
18. Саздановић Радмила
19. Станојевић Драгомир
20. Тасић Владимир
21. Томић Игор
22. Ћосовић Иван
23. Димитријевић Јелена



Разредни старешина: Александар Цветковић

1. Васић Горан
2. Вујасиновић Бреда
3. Глишић Ранко
4. Жакула Драган
5. Жикић Иван
6. Јанић Бојан
7. Кнежевић Илија
8. Козомара Оливера
9. Лазић Марко
10. Миљковић Срђан
11. Муратовић Емина
12. Новаковић Нада
13. Пејин Дејан
14. Петровић Борис
15. Поповић Андреј
16. Поповић Огњен
17. Радомир Марко
18. Степановић Марко
19. Стојановић Јелена (завршила први, други и трећи разред)
20. Стојановић Никола
21. Цветковић Владимир
22. Шалипур Јелена



Разредне старешине: Љиљана Чабаркапа, Јасмина Стошић

1. Бановић Милица
2. Беко Марко
3. Божовић Владимир
4. Бркић Срђан (завршио први и други разред)
5. Драгићевић Олга
6. Ивановић Предраг
7. Јанковић Игор
8. Јовановић Владимир
9. Јовановић Рака
10. Јовић Гордана
11. Курељушић Владимир
12. Митриновић Димитрије
13. Момировић Љиљана
14. Николић Саша (завршио први и други разред)
15. Одабашић Милан
16. Павловић Иван
17. Петровић Невен
18. Поповић Драго
19. Савковић Марко
20. Тошић Милош
21. Миљевић Драган
22. Грубјешић Иван



Разредни старешина: Мијодраг Ђуришић

1. Бежановић Драган
2. Велковски Михаило
3. Вујић Оља
4. Вуковић Душа
5. Вуколић Марко
6. Грубић Данијела
7. Грујић Игор
8. Димитрић Зоран
9. Драгишић Маја
10. Дрчелић Здравко
11. Ђорђевић Раде
12. Ђуровић Марко
13. Илић Владимир
14. Јестратијевић Марко
15. Касумовић Дамир
16. Костић Немања (завршио први, други и трећи разред)
17. Милошевић Павле
18. Новаковић Татјана
19. Пљеваљчић Светлана
20. Радан Бранко
21. Стојановић Милан
22. Чобељић Андреја



Разредни старешина: Бојана Никић

1. Антонијевић Јасмина
2. Благојевић Филип
3. Божовић Срђан
4. Бојиновић Јасмина
5. Головић Никола
6. Ђокић Јелена
7. Ђорђевић Александар
8. Илић Родољуб
9. Миладиновић Гордана
10. Милојевић Иван
11. Миљковић Владан
12. Митровић Марко
13. Никодијевић Бојана
14. Перковић Јасмина
15. Петковић Ивана
16. Петрушевски Горан
17. Пешић Емил
18. Поповић Игор
19. Савић Марко
20. Стојановић Владимир
21. Стошић Марко
22. Филиповић Владимир
23. Шћепановић Зоран
24. Јојић Владимир



Разредни старешина: Срђан Огњановић

1. Алексић Владимир
2. Божић Милан
3. Весић Александар
4. Зајић Аленка
5. Зубовић Миодраг
6. Јовановић Марина
7. Јовановић Оливера
8. Каделбург Иван
9. Костић Љиљана (завршила први, други и трећи разред)
10. Лечић Никола
11. Марић Ивона
12. Марјановић Дарко
13. Милићевић Ђорђе
14. Миличић Маја
15. Милојковић Жељко
16. Нинковић Тамара Мариа
17. Радуловић Дарко
18. Рељин Никола
19. Ристовић Ђорђе
20. Стојиљковић Марко
21. Тошовић Александар
22. Чакмак Емилија
23. Шарац Радмила

Матуранти 1997. године

Математичко програмерски сарадник



Разредне старешине: Милан Митровић, Бранка Добрковић

1. Бутиган Хана
2. Вацић Владимир
3. Гњатовић Милан
4. Ђулчић Александар
5. Илић Катарина
6. Калањ Борислав
7. Кричак Владимир
8. Марић Јован
9. Милановић Велибор
10. Николић Јелица
11. Николић Марјан
12. Петровић Драшко
13. Пузић Снежана
14. Радивојевић Јован
15. Радоичић Пеђа
16. Радуловић Ивана
17. Славић Горан
18. Смиљанић Милче
19. Томић Милан
20. Шијакињић Никола
21. Брадоњић Милан
22. Ђурђевић Урош
23. Цаковић Веслин



Разредни старешина: Станка Матковић

1. Бакић Божидар
2. Бачић Марко
3. Благојевић Јарослав
4. Благојевић Милош
5. Вујичић Андрија
6. Гузијан Јанко
7. Додер Драган
8. Дудић Марија
9. Илић Часлав
10. Јовановић Никола
11. Коловић Биљана
12. Королија Ненад
13. Лазаревић Владимир
14. Манчић Сања
15. Марић Мирослав
16. Митовски Биљана
17. Младеновић Оливера
18. Мратинковић Дејан
19. Павић Зорица
20. Пјешивац Јелена
21. Рачић Радмило
22. Јевтић Петар
23. (Спремо) Војновић Марко



Разредни старешина: Мирсада Хреља Петковић

1. Бубњевић Слободан
2. Вујић Ненад
3. Вујовић Марко
4. Вуковић Никола
5. Дражовић Вања
6. Дудуковић Јован
7. Зековић Бранислав
8. Јелић Асја
9. Коруновић Горан
10. Мијаиловић Катарина
11. Милетић Катарина
12. Милошевић Никола
13. Петровић Милан
14. Ралевић Душан
15. Стојановић Драган
16. Трудић Стефан
17. Турза Андреј
18. Ћуковић Предраг
19. Црњански Вукосава
20. Шаркић Анина
21. Соро Слободан



Разредни старешина: Бранислава Влашки

1. Адамовић Ана
2. Бајагић Симо
3. Барјактаровић Марко
4. Ваневић Михајло
5. Давидовић Наташа
6. Живковић Божидар
7. Јанчетовић Ивана
8. Јевтић Јован
9. Јелчић Иван
10. Кочовски Александар (завршио први, други и трећи разред)
11. Малобабић Славица
12. Маринковић Ђорђе
13. Милин Зорка (завршила први, други и трећи разред)
14. Мирковић Ненад
15. Митровић Марко
16. Митровић Мирко (завршио први и други разред)
17. Пејић Бојана
18. Петковић Љубиша
19. Попадић Ана
20. Радуновић Владимир
21. Сремац Александар
22. Станојевић Јелена
23. Стојшић Иван
24. Стокић Милан
25. Тасић Ерика
26. Обрадовић Марија



Разредни старешина: Драгољуб Јовановић

1. Андрејић Владица
2. Будимир Никола
3. Вујновић Дамјан
4. Вукадиновић Данијела
5. Вукмировић Илија
6. Вучић Никола
7. Глумац Јелена
8. Ждрња Игор
9. Јанковић Димитрије
10. Јанковић Оливера
11. Матовић Миљан
12. Митровић Срђан
13. Михајловић Милан
14. Ристовић Милан
15. Стаменковић Владимир
16. Стојковић Војислав
17. Стивенс Мартин
18. Стикић Маја
19. Стојановић Ана
20. Станковић Милош
21. Тошић Катарина
22. Тркуља Маја



Разредне старешине: Хајрија Нешовић, Надија Удовичић, Ненад Лазаревић

1. Аксентијевић Марко
2. Антић Мирослава
3. Аџић Гојко
4. Баталов Срећко
5. Божиловић Бошко
6. Бојиновић Марија
7. Бојић Дејан
8. Војиновић Милош
9. Вујачић Милан
10. Ђорђевић Вихор
11. Илић Маријана
12. Јовановић Бранимир
13. Кнежевић Ненад
14. Марковић Ана
15. Милошевић Бобан
16. Новаковић Никола
17. Петровић Милан
18. Протић Александар
19. Станић-Костић Александар (завршио први и други разред)
20. Стефановић Горан
21. Ћирковић Милица (завршила први разред)
22. Џонлез Наташа
23. Шабовић Марко
24. Стојановић Јелена

Матуранти 1998. године



Разредне старешине: Милан Чабаркапа, Зоран Николић

1. Арсић Данило (завршио први разред)
2. Бјелајац Бранислава
3. Грујић Јелена
4. Жугић Предраг
5. Игњатовић Јелена
6. Јоцковић Јелена
7. Козомара Ана
8. Крстић Тијана
9. Новаковић Марија
10. Павловић Ђорђе (завршио први разред)
11. Петровић Душан
12. Приморац Руди
13. Прохић Наташа
14. Радуловић Милош
15. Ризнић Иван
16. Ристић Михајло
17. Спасојевић Јелена
18. Цветковић Бранислав
19. Чукић Соња
20. Шуваков Милован



Разредни старешина: Мирјана Мићић

1. Вујичић Марко
2. Вуковић Нина
3. Вукојевић Игор (завршио први разред)
4. Зоњић Стеван
5. Златановић Татјана
6. Јовановић Михаило
7. Јовановић Милица
8. Милошевић Мирко
9. Матић Марко
10. Обрадовић Никола
11. Пајић Мирослав
12. Перишић Ксенија
13. Перишић Марко
14. Полић Зоран
15. Радивојевић Јован
16. Ресник Бојан
17. Схрестха Милан
18. Тодоровић Милан
19. Хан Матија
20. Фурунџић Данило



Разредни старешина: Наташа Чалуковић

1. Аранђеловић Биљана
2. Благојевић Огњен
3. Бојанић Милош
4. Георгијевић Милош
5. Живадиновић Дражен
6. Јовановић Војислав
7. Комненић Ђорђе
8. Костандиновић Урош
9. Марковић Јелена (завршила први, други и трећи разред)
10. Мартиновић Милош
11. Миленковић Драган
12. Миленковић Тамара
13. Миљановић Вера (завршила први, други и трећи разред)
14. Пејовић Вукашин
15. Миросавић Милош
16. Прокић Маја
17. Протић Милош
18. Ристивојевић Зоран
19. Стевановић Саша
20. Тодоровић Владимир
21. Трифковић Александар



Разредни старешина: Весна Рапаић

1. Бореновић Милош
2. Ђекић Ивана
3. Илић Иван
4. Котур Марија
5. Кукић Јован
6. Лазаревић Александар
7. Лазовић Петар
8. Милићевић Милош
9. Недељковић Јован
10. Николић Јасна
11. Петровић Милош
12. Протић Милош
13. Радуновић Радун
14. Ристић Мирјана
15. Стојчић Никола
16. Стојовић Жарко
17. Никић Милан
18. Тесла Никола (завршио први и други разред)
19. Трајковић Срђан
20. Цакић Стојан
21. Чича Игор



Разредне старешине: Хајрија Нешовић, Јасмина Стошић

1. Антић Урош
2. Берић Андреја
3. Жикић Ана
4. Илић Ненад
5. Јеремић Иван
6. Лазић Дарко
7. Манговски Игор
8. Марјановић Нада
9. Младеновић Јелена
10. Михајловић Владимир
11. Парезановић Владимир
12. Петровић Михаило
13. Плавшић Милош
14. Поповић Урош
15. Пузовић Никола
16. Симоновић Иван
17. Туцовић Владимир
18. Филиповић Ненад
19. Хаџић Снежана
20. Прибићевић Марко



Разредни старешина: Михаило Вељковић

1. Аксентијевић Иван
2. Алтипармаков Никола
3. Антанасковић Немања (завршио први разред)
4. Анђелковић Александар
5. Арсић Данило (завршио други и трећи разред)
6. Баловић Слободан
7. Бабовић Милош
8. Балић Един (завршио први и други разред)
9. Бојић Светлана
10. Брадић Владимир
11. Гајић Наталија
12. Голубовић Милош
13. Зиројевић Ненад
14. Ивковић Ивана
15. Јовановић Марко
16. Манић Игор
17. Миленковић Ивана
18. Недељковић Бојан
19. Павлица Ђорђе (завршио први, други и трећи разред)
20. Павловић Ђорђе (ванредно)
21. Станаревић Немања
22. Станић Иван
23. Трудић Стефан

Матуранти 1999. године



Разредни старешина: Живота Јоксимовић

1. Аранђеловић Огњен
2. Банковић Зорана
3. Бартоломе Владимир
4. Вељовић Слободан
5. Вукмировић Ненад
6. Ђукић Душан
7. Ефтимовски Срђан
8. Курко Вук
9. Матић Иван
10. Медош Ивана
11. Милановић Марко
12. Милин Исидора
13. Обрадовић Јелена
14. Павловић Милош
15. Пајкић Жељко
16. Петровић Никола
17. Подинић Владимир
18. Поточник Милан
19. Предовић Горан
20. Радовановић Душан
21. Симић Милан
22. Станојевић Милан
23. Станојевић Раде
24. Чоловић Игор



Разредни старешина: Петковић Љубинка

1. Васиљевић Владимир
2. Димитријевић Димитрије
3. Дудварски Невенка
4. Ђуровић Немања
5. Јовановић Јелена
6. Јовановић Лидија
7. Кнежевић Никола
8. Ковачевић Иво
9. Марјановић Неда
10. Микић Александар
11. Милутиновић Југослав
12. Митранић Ивана
13. Недић Урош
14. Ненадовић Јелена
15. Николић Душан
16. Николичић Жељко
17. Павловић Александар
18. Ракић Миодраг
19. Рапић Јован
20. Тешановић Милош
21. Удовичић Ида
22. Џудовић Никола
23. Шегрт Марија
24. Шћекић Бојан



Разредни старешина: Мирјана Ивановић

1. Балатов Зоран
2. Балевић Ана
3. Богдановић Иван (завршио први, други и трећи разред)
4. Брчић Филип
5. Вукановић Душан
6. Вучковић Бојан
7. Гудић Дејан
8. Давидовић Љубица
9. Ишић Тијана
10. Максимовић Урош
11. Маринковић Бојан
12. Милошевић Оливера
13. Миловановић Милош
14. Митровић Милан
15. Неговановић Витомир
16. Пауновић Верица
17. Радивојевић Предраг
18. Радуловић Милош
19. Ристић Дејан
20. Ристић Нина
21. Рогановић Марко
22. Словић Марија
23. Стефановић Владимир
24. Стојковић Лазар
25. Томић Бојан



Разредни старешина: Вукосава Гарабандић

1. Баруџија Мирослав
2. Билибајкић Ружица
3. Вујошевић Милена
4. Вукасовић Вук
5. Вукић Слободан
6. Вуловић Никола
7. Глишић Предраг
8. Грбац Дејан
9. Дир Игор
10. Ђурановић Предраг
11. Илић Ангелина
12. Јандрлић Андрија
13. Јевтић Ружица
14. Лазић Јасмина
15. Леро Урош
16. Милисављевић Владимир
17. Николић Лазар (завршио први и други разред)
18. Николић Ђорђе (завршио први, други и трећи разред)
19. Павлов Томислав
20. Петровић Владимир
21. Рашковић Владимир
22. Регељац Небојша
23. Средојевић Ранко
24. Стојановић Сана
25. Cтругар Филип
26. Ћурић Милош (завршио први, други и трећи разред)


Матуранти 2000. године



Рарзедни старешина: Срђан Огњановић


1. Антонијевић Бранка
2. Балаћ Катарина
3. Божић Ивана
4. Гајић Војислав
5. Грабовичкић Дејан
6. Гушић Мишо (завршио први разред)
7. Ђапић Вук
8. Јакић Јосип
9. Јовановић Предраг
10. Максимовић Петар
11. Медић Душан
12. Милошевић Дејан
13. Нађ-Перге Стеван
14. Обрадовић Верица
15. Папић Златко
16. Патрногић Драгутин
17. Пејановић Огњен
18. Петровић Тихомир
19. Радаковић Богдан
20. Салом Стефан
21. Стојиљковић Даница
22. Ћалдовић Душан
23. Шаркић Тео



Разредне старешине: Љиљана Чабаркапа, Јасмина Стошић

1. Александров Андрија
2. Андрић Александар
3. Бркић Борис (завршио први, други и трећи разред)
4. Дамјановић Владимир
5. Даниловић Александар
6. Драгановић Здравко
7. Ђорђевић Јана
8. Живановић Милош
9. Живановић Соња
10. Ивковић Сања
11. Кешељ Драган
12. Којдић Коста
13. Кукољ Андрија
14. Морић Филип
15. Новаковић Новак
16. Павловић Софија
17. Радуловић Немања
18. Симић Милан
19. Топаловић Никола
20. Тулимировић Никола
21. Ћировић Данило
22. Шобајић Огњен



Разредни старешина: Михаил Сопић

1. Ајдин Борис
2. Бајић Милка
3. Бракочевић Миљан
4. Гајић Игор
5. Гајић Томислав
6. Гачевић Жарко
7. Дукић Марко
8. Ђаковић Јован
9. Ђорђевић Марина
10. Јовановић Зоран
11. Кнежевић Никола
12. Марковић Иван
13. Мартиновић Раде
14. Мојсић Александар
15. Обрадовић Драгана
16. Петровић Огњен
17. Поповић Душан
18. Ружић Милан
19. Стевић Драгољуб
20. Стојановић Мирослав
21. Стојановић Никола
22. Узелац Александар
23. Херцигоња Маријана



Разредни старешина: Наташа Каделбург

1. Барош Владимир
2. Видић Немања
3. Гардијан Марко
4. Делевић Никола
5. Денић Милош
6. Ђурчић Душан (завршио први, други и трећи разред)
7. Жутић Немања
8. Јевтић Бошко
9. Јовановић Милан
10. Којић Никола
11. Лукић Војислав
12. Маричић Милош
13. Марчић Јована
14. Мијовић Дана
15. Митровић Дубравка
16. Попадић Милош
17. Радовић Огњен
18. Роксандић Сања
19. Стакић Ђорђе
20. Ускоковић Јагош
21. Цветковић Душан (завршио први, други и трећи разред)
22. Цетина Марко (завршио први, други и трећи разред)
23. Црњин Александар

Матуранти 2001. године



Разредни старешина: Станка Матковић

1. Бракус Јован
2. Ђорђевић Милош (завршио први и други разред)
3. Јовић Александар
4. Ковинић Милица (после трећег разреда отишла у иностранство)
5. Крсмановић Невена
6. Лазић Владимир
7. Месарош Карола
8. Митровић Дејан
9. Митровић Милован
10. Петровић Иван
11. Петровић Марко
12. Поповић Владимир
13. Поповић Милош
14. Прекрат Драган
15. Радић Томислав
16. Симчевић Татјана
17. Суботић Владимир
18. Узуновић Јелена
19. Шарић Владимир (после другог разреда отишао у инострансво)



Разредни старешина: Драган Цветковић

1. Ашкрабић Соња
2. Боснић Владимир
3. Вукотић Данило
4. Гајић Биљана
5. Живковић Адам
6. Жугић Жељко
7. Јовановић Душан
8. Кисић Бојана (завршила први разред)
9. Кнежевић Мирослав
10. Марков Ружа
11. Меснер Мирко
12. Милановић Сања
13. Николић Станко
14. Петровић Драгана
15. Петровић Соња
16. Радаковић Стеван
17. Радовић Бојан
18. Рикало Александар
19. Сефкеринац Милана
20. Стојановић Саша
21. Тутуновић Страхиња
22. Чакић Миодраг



Разредни старешина: Драго Јовановић

1. Васиљевић Данијела
2. Вујичић Сташа
3. Вукић Анђелија
4. Гарабандић Сава
5. Димовски Елена
6. Ерић Данко
7. Ерчевић Марко
8. Зековић Ана
9. Јаковљевић Душан
10. Кирћански Милан
11. Ковачевић Александар
12. Ковачевић Ивана
13. Матић Маја
14. Матић Милош
15. Мушкатировић Тамара
16. Недић Бојана
17. Николић Душан (завршио први разред)
18. Новоселац Никола
19. Петровић Живојин
20. Роквић Тијана
21. Тодић Никола
22. Ћирић Дарко
23. Шеган Данило



Разредни старешина: Бранислава Влашки

1. Аксентијевић Наташа
2. Бајовић Драгана
3. Бранковић Иван
4. Видановић Ивана
5. Ђокић Ивана
6. Ђурић Бојан
7. Елазар Филип
8. Живковић Нада
9. Јањић Немања
10. Јеринић Јанко
11. Јовановић Дарко
12. Јовановић Милош
13. Јоковић Слободан
14. Кесић Драган
15. Ковачевић Јован
16. Матић Александар
17. Михајловић Никола
18. Недић Јанко
19. Николић Лана
20. Огњановић Марина
21. Радовановић Маја
22. Радуловић Иван
23. Сталетовић Јелена
24. Стојковић Душан
25. Суботић Александар
26. Чукаловић Борис



Разредне старешине: Милан Чабаркапа, Бранка Добрковић

1. Биочић Тони
2. Бјелоглав Милан
3. Вујовић Вук
4. Даниловић Душан
5. Дубока Давор
6. Јовичић Никола
7. Козомара Марија
8. Лалић Милош
9. Манола Борис
10. Марковић Новак
11. Матић Јелена
12. Милићевић Сава
13. Милошевић Марко
14. Младеновски Драган
15. Николић Марко
16. Пантић Игор
17. Пјешивац Рашко
18. Радованац Марко
19. Ранђеловић Марко
20. Ранитовић Стефан
21. Рашић Милош
22. Спасојевић Немања
23. Шљивић Михаило
24. Самарџиски Игор

Матуранти 2002. године



Разредни старешина: Мирјана Мићић

1. Брајковић Мирјана
2. Вуковић Никола
3. Ђурђевац Наташа
4. Етински Маја
5. Златановић Предраг
6. Јанковић Јелена
7. Јовановић Ненад
8. Јорговановић Милош
9. Копривица Марко
10. Костић Тијана
11. Лукић Миливоје
12. Малнар Марија
13. Марковић Данијел (завршио први разред)
14. Милићевић Никола (завршио први, други и трећи разред)
15. Минић Никола
16. Недељковић Стојан
17. Пенев Ирена
18. Петковић Небојша
19. Петровић Катарина
20. Раичковић Милана
21. Стојиловић Мирјана
22. Чукић Иван



Рарзедни старешина: Весна Рапаић

1. Богдановић Борко
2. Бучевац Урош
3. Давидовић Милош
4. Дугошија Дарко
5. Ђапић Софија
6. Ђошић Немања
7. Живковић Бојан
8. Зиндовић Милан
9. Исидоровић Милош
10. Костић Теодора
11. Максић Наташа
12. Микић Маја
13. Милетић Урош
14. Милиновић Јелена
15. Миличић Јелена
16. Митић Иван
17. Орлић Владимир
18. Поповић Коста (завршио први, други и трећи разред)
19. Селак Никола
20. Станојчић Владимир
21. Тишма Ана
22. Хаџибабић Селена (завршила први и други разред)



Разредне старешине: Љиљана Чабаркапа, Јасмина Стошић

1. Анђелковић Ђурђија
2. Варићак Александар
3. Видић Игор
4. Глумац Петар
5. Димитријевић Иван
6. Ђурић Јасмина
7. Зрнић Бранко
8. Јовичић Данило
9. Јоцић Момчило
10. Катић Никола
11. Колунџија Дејан (завршио први разред)
12. Мартиновић Марија
13. Миленковић Сања (погинула 1999.)
14. Миљановић Милош (завршио први, други и трећи разред)
15. Панић Евица
16. Пантовић Јосип
17. Перовић Немања
18. Петковић Данијела
19. Поповић Мирослав
20. Распоповић Станиша
21. Стојчевић Лана
22. Тодоровић Јелена



Разредни старешина: Зоран Николић

1. Антонић Милош
2. Атанацковић Ивана
3. Банковић Ања
4. Бранковић Марко
5. Гавровска Ана
6. Гузијан Јелена
7. Дакуловић Иван
8. Крсмановић Павле
9. Марковић Никола
10. Милетић Марјан
11. Милићевић Ђорђе
12. Мирковић Душан
13. Мићић Срђан
14. Петровић Александар
15. Поповић Данијела
16. Симић Снежана
17. Скенџић Бранка
18. Стојковић Душан
19. Стојковић Марко
20. Танчић Богдан
21. Трбовић Немања
22. Цвијан Никола



Разредни старешина: Жељко Лежаја

1. Белотић Марко
2. Бешевић Никола
3. Вуков Милан
4. Ђурковић Бојан
5. Глигоријевић Иван
6. Илић Стефан
7. Јевтић Драгана
8. Клепац Милан
9. Кушаковић Зорана
10. Максимовић Ива
11. Маринковић Мартин (завршио први разред)
12. Мијовић Богдан
13. Миленковић Михаило
14. Милутиновић Војислав
15. Миловановић Никола
16. Младеновић Милош
17. Новаковић Владимир
18. Пауновић Катарина
19. Петковић Станко
20. Поповић Александар
21. Светлик Марек
22. Стошић Лука
23. Тешњак Ирена
24. Чохадаревић Дамир
25. Глишић Милан


Матуранти 2003. године



Разредни старешина: Љубинка Петковић

1. Божовић Немања
2. Деспот Маша
3. Златески Александар
4. Јовићевић Јелена
5. Јововић Радован
6. Королија Горан
7. Лукић Ема (завршила први разред)
8. Матић Владимир
9. Новаковић Марко
10. Обрадовић Вера
11. Павловић Маша
12. Пејовић Александар
13. Полак Карло
14. Симћевић Ана
15. Смиљковић Марко
16. Стојиљковић Никола
17. Сушак Хана
18. Филиповић Никола
19. Цетина Ана



Разредне старешине: Јасминка Михаљинац, Бранка Добрковић

1. Алексић Борис
2. Алексић Ивана
3. Гашић Мирослав
4. Гверо Тихомир
5. Илић Игор
6. Јовановић Војин
7. Јовановић Младен
8. Кнежевић Јана
9. Крајновић Никола
10. Маринков Ђуро
11. Мердовић Иван
12. Обуљен Аљоша
13. Обрадовић Бојана
14. Пајевић Љубица
15. Пешикан Дарко
16. Поповић Александар
17. Раковић Ненад
18. Рожић Владимир
19. Савић Маријана
20. Санковић Небојша
21. Срећковић Немања
22. Штајнер Сања



Разредни старешина: Вукосава Гарабандић

1. Аксентијевић Уна
2. Алексић Бранислав
3. Аризановић Богдан
4. Бајчетић Невена
5. Вукчевић Иван
6. Даниловић Милисав
7. Даничић Александар
8. Делибашић Милан
9. Зечевић Анђелка
10. Илић Исидора
11. Јакшић Марко
12. Јевђић Ђорђе
13. Јовић Јована
14. Костић Немања
15. Курепа Тадеј
16. Маринковић Марина
17. Маричић Владимир
18. Марковић Далибор
19. Марковић Игор
20. Поповић Ана
21. Поповић Марија
22. Прибићевић Ненад
23. Тинтор Марко



Разредне старешине: Надија Удовичић, Гордана Зарић

1. Бранковић Александар
2. Вранић Марија
3. Давидовић Марко
4. Ђорђевић Александра
5. Зељковић Илија
6. Марковић Божидар
7. Матијевић Миломир
8. Матић Душан
9. Медић Никола
10. Милановић Јелена
11. Милетић Миња
12. Милинковић Кристина
13. Милићевић Александар
14. Павловић Јелисавета
15. Пенева Марина
16. Перић Зоран
17. Петровић Огњен
18. Рајковић Душан
19. Ристић Никола
20. Томић Бојан (завршио први, други и трећи разред)
21. Хаџиевска Ана
22. Широка Милош



Разредни старешина: Невенка Спалевић

1. Бољанац Мирјана
2. Брадарић Предраг
3. Гавриловић Звездан
4. Ђорђевић Марија
5. Есов Емил
6. Јандрлић Ана
7. Јаношевић Вук
8. Јовановић Ирина
9. Конатаревић Милан
10. Лаушевић Петар
11. Милојковић Тијана
12. Милосављевић Игор
13. Милосављевић Небојша
14. Нешић Светозар
15. Пјешивац Владо
16. Рашета Марко
17. Седмак Симон
18. Стојић Милан
19. Чајетинац Сава
20. Шарац Никола

Матуранти 2004. године



Разредни старешина: Срђан Огњановић

1. Авалић Јована
2. Божић Ема
3. Брајковић Јелена
4. Бубањ Виктор
5. Вујачић Вук
6. Ђукић Маја
7. Емеђи Златко
8. Ердоглија Вук
9. Ивковић Иван
10. Јовановић Милош
11. Кнежевић Милан
12. Краковић Дејан
13. Марковић Александар
14. Матовић Вељко
15. Миличић Милена
16. Милојевић Марко
17. Новаковић Милан
18. Пајић Милица
19. Пејчев Александар
20. Перић Марина
21. Радовановић Марко
22. Самарџија Александар
23. Тарабић Радомир
24. Царић Стеван
25. Шиник Јована



Разредни старешина: Наташа Каделбург

1. Бабић Аљоша
2. Бубањ Виктор
3. Ваљић Бојан
4. Ђорђевић Катарина
5. Ђуровић Бојана
6. Ел-Мезени Драгомир
7. Живановић Дарко
8. Јелић Андреа
9. Јовановић Владимир
10. Јовичић Бојана
11. Кузељевић Бориша
12. Кушаковић Иван
13. Лазаревић Живорад
14. Матковић Немања
15. Николић Миодраг
16. Обрадовић Ана
17. Огњановић Иван
18. Папулић Јована
19. Полимац Милан
20. Поповић Никола
21. Радовановић Горан
22. Суботић Милош
23. Чубровић Михаило



Разредни старешина: Михаил Сопић

1. Антуновић Душан
2. Аризановић Радомир
3. Батић Марко
4. Бјеговић Марина
5. Богдановић Бојана
6. Витомир Жарко
7. Дамњановић Бојана
8. Ђурић Милица
9. Жежељ Милан
10. Зиндовић Миљана
11. Јукић Марин
12. Марковић Милош
13. Николић Ивана
14. Нина Миодраг
15. Петровић Бојан
16. Поповић Владан
17. Светозаревић Братислав
18. Станојевић Ранко
19. Стевић Предраг
20. Тасовић Мирна
21. Токалић Александар
22. Шуља Драган
23. Златаревић Бранка



Разредне старешине: Љиљана Чабаркапа, Жељко Лежаја

1. Алексић Бојан
2. Алтман Ирида
3. Арсић Вук
4. Бундало Ива
5. Веселица Маја
6. Зец Игор
7. Здравковић Милош
8. Зорић Милан
9. Јовановска Ана
10. Комленовић Марко
11. Коцић Мина
12. Кусуровић Марко
13. Ливада Јован
14. Николић Зорица
15. Новаковић Марко
16. Радовић Марија
17. Радуловић Миодраг
18. Росић Срђан
19. Стаменић Маја
20. Стевановић Александар
21. Тодић Милош
22. Тртић Лазар
23. Цајковић Миленко



Разредне старешине: Милан Чабаркапа, Бранислава Бајковић

1. Азарић Богдан
2. Дамњановић Реља
3. Илић-Анте Влахо
4. Јаћимовић Дејан
5. Kараниколас Теодора
6. Манојловић Дејан
7. Матановић Јован
8. Михаљевић Бојан
9. Мишић Никола
10. Павловић Немања
11. Радоњић Данило
12. Савић Немања
13. Стошић Ненад
14. Сушак Жана
15. Фехер Андрија



Разредни старешина: Ненад Лазаревић

1. Базик Никола
2. Даниловић Милош
3. Ђолић Иван
4. Јовановић Јордан
5. Каназир Сава
6. Миладинов Милош
7. Николић Дејан
8. Пауновић Милан
9. Познановић Бојан
10. Попеску Михаило
11. Секулић Андрија
12. Станојевић Немања
13. Стјепановић Александар (завршио први и други разред)

Матуранти 2005. године



Разредне старешине: Мирјана Кнежевић, Ана Божичковић, Весна Рапаић

1. Вељковић Ненад
2. Гавриловић Урош
3. Гајић Ана
4. Глишић Ђорђе
5. Јовановић Марко
6. Јовић Никола
7. Јоксимовић Тијана (ванредно)
8. Лазаревић Душан
9. Лукић Никола
10. Марић Јована
11. Милошевић Војислав
12. Милићевић Предраг
13. Пирковић Ирена
14. Поповић Саша
15. Ренер Милан
16. Ромић Бобан
17. Савић Душан
18. Трифуновић Лука
19. Цветковић Душан
20. Стевић Марија



Разредни старешина: Драган Цветковић

1. Андрејевић Михаило
2. Видојевић Урош
3. Влатковић Дражен
4. Гајевић Јелена
5. Драмлић Стефан
6. Ђуретић Јована
7. Јанковић Иван
8. Крстевски Димитрије
9. Манић Ана
10. Милосављевић Александар
11. Мишковић Дејан
12. Нешковић Ковиљка
13. Николић Вања
14. Николић Душан
15. Орбовић Саво
16. Пањевић Филип
17. Перишић Невена
18. Поповић Миша
19. Радак Бранислав
20. Сопић Стефан
21. Томовић Синиша



Разредни старешина: Станка Матковић

1. Гавриловић Душан
2. Ђорђиловић Вера
3. Ђуришић Андрија
4. Јовановић Никола
5. Каназир Душан
6. Мањак Бојана
7. Марковић Владета
8. Мијаљевић Петар
9. Миљковић Боривоје
10. Петковић Игор
11. Петровић Жарко
12. Радосављевић Јелена
13. Радулашки Марина
14. Рајковић Урош
15. Сворцан Јелена
16. Стаменковић Младен
17. Станишић Сања
18. Станојчић Милош
19. Ступар Жарко
20. Тарабић Александра
21. Тегелтија Мићо



Разредни старешина: Бранислава Влашки

1. Аксентијевић Малиша
2. Аранђеловић Реља
3. Балаћ Милош
4. Босић Ненад
5. Илић Жељко
6. Илић Огњен
7. Кабиљо Игор
8. Катић Јанко
9. Костић Александра
10. Костић Милица
11. Краус Катарина
12. Левачић Милош
13. Недић Станко
14. Пјевач Милош
15. Радовић Вања
16. Розгић Дејан
17. Стојсављевић Петра
18. Таминџић Алекса
19. Цвијан Урош
20. Чабаркапа Радош
21. Чичковић Ивона



Разредне старешине: Вера Јоцковић, Душа Зорановић

1. Бабић Емилија
2. Бирманчевић Игор
3. Вајић Уна-Јована
4. Вратоњић Александар
5. Вучић Маја
6. Зечевић Марко
7. Ковачевић Петар
8. Костић Милош
9. Кузмановић Адам
10. Кулић Лена
11. Лепосавић Милош
12. Маравић Марко
13. Мартиновић Ива
14. Матић-Куриљов Владимир
15. Мијовић Вук
16. Милетић Димитрије
17. Пјешивац Миљан
18. Поповић Владан
19. Секулић Миодраг
20. Симићевић Ања
21. Стошић Оливера
22. Танасић Иван
23. Цветковић Владимир
24. Чохадаревић Дарко

Матуранти 2006. године



Разредне старешине: Милан Вугделоја, Јасмина Стошић

1. Бабић Бранко
2. Бодрожић Драгана
3. Вукоје Милан
4. Даниловић Весна
5. Делић Урош
6. Ђорић Милош
7. Зељковић Михајло
8. Јанковић Стефан
9. Јанковић Тијана
10. Јелић Стефанија
11. Јованковска Искра
12. Јовановић Андрија
13. Миловић Ивана
14. Николић Бранко
15. Нинковић Игор
16. Опсеница Слободан
17. Проданов Марјан
18. Срећковић Милош
19. Стојчић Петар
20. Филиповић Димитрије
21. Шаховић Никола



Разредни старешина: Бранислава Бајковић

1. Антић Јелена
2. Берчек Милош
3. Боричић Марија
4. Вујновић Сања
5. Горашевић Јелена
6. Груић Ива
7. Драгељ Јован
8. Ђерић Милош
9. Живановић Марко
10. Игњатовић Борис
11. Јовандић Владимир
12. Јовановић Наталија
13. Керкез Марија
14. Лазаревић Борјан
15. Петровић Владимир
16. Рошић Бојан
17. Стевановић Душан
18. Стојковић Иван
19. Стојановић Влајко
20. Тасић Никола
21. Тошић Милена



Разредни старешина: Мирјана Савић-Обрадовић

1. Аџић Јасминка
2. Бантић Михаил
3. Бркић Горан
4. Видановић Љубомир
5. Гарић Марко
6. Глоговац Владимир
7. Добричић Никола
8. Ђурић Никола
9. Ерић Маја
10. Јовановић Александар
11. Јовановић Игор
12. Коларевић Небојша
13. Митровић Јован
14. Михајловић Милош
15. Негоицић Бранислав
16. Панџић Јелена
17. Поповић Јелена
18. Радак Владислав
19. Сарановац Тамара
20. Станковић Соња
21. Ћетковић Никола (завршио први разред)

4.д

Разредни старешина: Мијодраг Ђуришић

1. Боцић Иван
2. Бркић Ива
3. Давидовић Бобан
4. ДунЂерски Дејан
5. Ђелевић Никола
6. Ђенић Александар
7. Иванковић Милан
8. Јанковић Ратко
9. Јовановић Бранислав
10. Крнић Александар
11. Лазаревић Стефан
12. Марковић Никола
13. Митић Зорана
14. Николић Илија
15. Петровић Ана
16. Радовић Урош
17. Рукавина Дане
18. Станојевић Ксенија
19. Стјепановић Мирослав
20. Ћирковић Горан
21. Шијак Саша



Разредни старешина: Слободанка Раковић

1. Билек Владимир (завршио први разред)
2. Бурсаћ Вук
3. Живковић Иван
4. Кнежевић Милош
5. Лацмановић Милош
6. Луковић Владимир
7. Максимовић Војин
8. Максимовић Милош
9. Максимовић Радојко
10. Милисав Милош (завршио први, други и трећи разред)
11. Милојевић Тијана
12. Младеновић Марко
13. Пауновић Тома
14. Перовић Владимир
15. Поповић Немања
16. Поповић Никола
17. Радовановић Ранко (завршио први, други и трећи разред)
18. Раичевић Андреа
19. Симић Симонида
20. Стојановић Марко
21. Стојановић Стефан
22. Cтупар Милош
23. Тмушић Павле
24. Ћесеровић Адам

Матуранти 2007. године



Разредни старешина: Вукосава Гарабандић

1. Алорић Александра
2. Благојевић Предраг
3. Гајић Милутин
4. Глишић Александар
5. Ђокић Жудана
6. Ђорђевић Немања
7. Жегарац Давор
8. Здравковић Филип
9. Кончар Стеван
10.Милошевић Весна
11.Милошевић Милош
12.Милошевић Стефан
13.Младеновић Марко
14.Миљков Милица
15.Наумовски Владимир
16.Обрадовић Марија
17.Обренов Милош
18.Обуљен Андреј
19.Павловић Дарко
20.Перовић Ђорђе
21.Србуловић Тамара



Разредни старешина: Љиљана Чабаркапа

1. Антић Милош
2. Вукмировић Ненад
3. Гачевић Срђан
4. Јанковић Урош
5. Карабашевић Анђела
6. Крајновић Невена
7. Креачић Елеонора
8. Крнета Александра
9. Кртић Данијел
10.Крстић Немања
11.Лацковић Душан
12.Милошевић Бојана
13.Милошевић Милана
14.Мутавџић Никола
15.Недић Рајко
16.Пајевић Јелена
17.Поповић Горица
18.Савићевић Милета
19.Смаилагић Маријана
20.Стојановић Александар
21.Суџум Владислав



Разредни старешина: Мирјана Перовановић

1. Бикицки Зоран
2. Голубовић Стефан
3. Граник Златко
4. Давидовић Ђорђе
5. Дуњић Стефан
6. Ђорђевић Андреја
7. Јаношевић Игор
8. Јовакарић Филип
9. Јовић Мирослав
10. Костић Милан
11.Лауш Дарко
12.Марјановић Колчар Филип
13.Миленковић Иван
14.Милојевић Соња
15.Осатовић Александар
16.Папулић Ивана
17.Путрих Мајда
18.Сворцан Душан
19.Стевановић Тијана
20.Толић Ања
21.Ћопић Милан
22.Шубић Виктор



Разредни старешина: Катарина Матић

1. Бешић Марина
2. Бучевац Милош
3. Влаисављевић Душан
4. Врећица Теодор
5. Катић Војин
6. Кнежевић Јована
7. Копта Владимир
8. Лазаревић Филип
9.Маринковић Наташа
10.Мијовић Ђорђе
12.Пaповић Марија
13.Перунчић Виктор
14.Петровић Александра
15.Ранковић Сандра
16.Русовац Владимир
17.Станковић Милош
18.Тодоровић Иван
19.Трпчевски Младен
20.Шишовић Урош



Разредни старешина: Милан Чабаркапа

1. Ајдачић Јелена
2. Васић Михаило
3. Ђорђевић Ана
4. Ђорђевић Јелена
5. Ђулизибарић Филип
6. Живановић Горан
7. Јевтић Филип
8. Кочовић Владимир
9. Милојевић Милош
10.Михајловић Милош
11.Перковић Емилија
12.Радовић Милош
13.Симић Игор
14.Станковић Иван
15.Стојковић Никола
16.Туршијан Тамара
17.Ђурковић Марко
18.Шакота Никола
19.Шуваков Огњен

МАТУРАНТИ 2008. ГОДИНЕ



Разредни старешина: Јасмина Стошић

1. Абу-Самра Александар
2. Анастасијевић Ана
3. Бобић Синиша
4. Богдановић Лазар
5. Боричић Растко
6. Грковић Сава
7. Дамљановић Ана
8. Дашић Дарија
9. Диковић Игор
10. Ђелевић Милена
11. Јовановић Јелена
12. Ковачевић Филип
13. Марјановић Аљоша
14. Милетић Никола
15. Милутиновић Ненад
16. Оставић Александар
17. Перишић Јелена
18. Стојановић Никола
19. Стојнић Ивана
20. Ступар Милица
21. Чоја Душка


Разредни старешина: Мирјана Мићић

1. Аврамовић Немања
2. Берисављевић Никола
3. Голубовић Милена
4. Давидов Маја
5. Дамјановић Александар
6. Ђоровић Јованка
7. Ефремов Вања
8. Златановић Небојша
9. Зобеница Жарко
10. Јовановић Милица
11. Манојловић Соња
12. Милосављевић Бранко
13. Милутиновић Слободан
14. Миљуш Младен
15. Поповић Петар
16. Поткоњак Лука
17. Радуловић Јована
18. Савић Марија
19. Симић Немања
20. Стојановић Страхиња
21. Тегелтија Мирослава
22. Томић Александар



Разредни старешина: Михаил Сопић

1. Балмазовић Милица
2. Буквић Урош
3. Војновић Бојана
4. Гавриловић Богдан
5. Ђорђевић Марко
6. Ђуришић Коста
7. Закић Борић
8. Јовандић Маријана
9. Јовић Александар
10. Катанић Мирко
11. Марковић Милован
12. Мијатовић Миодраг
13. Миловановић Игор
14. Мојашевић Јелена
15. Николић Јелена
16. Огризовић Јелена
17. Остојић Ксенија
18. Пешић Павле
19. Станишић Стасја



Разредни старешина: Срђан Огњановић

1. Богдановић Мирослав
2. Василијевић Момчило
3. Вуковић Никола
4. Гавриловић Иван
5. Глушчевић Милан
6. Ђурђевац Ана
7. Илић Јанко
8. Јелић Марија
9. Кабиљо Маја
10. Кнежевић Јована
11. Лазовић Ива
12. Лекић Марија
13. Миливојевић Марко
14. Мисојчић Милица
15. Николић Александра
16. Николић Владимир
17. Оташевић Никола
18. Пејић Гордана
19. Петровић Ивана
20. Радовановић Јелена
21. Ристић Коста
22. Сенић Бранка



Разредни старешина: Наташа Каделбург

1. Абрамовић Ивана
2. Вучић Александра
3. Вучковић Слободан
4. Ђурић Илија
5. Јововић Благоје
6. Линц-Ђорђевић Александар
7. Маљковић Душан
8. Миливојевић Мирослав
9. Младеновић Милан
10. Пулетић Александра
11. Сарановац Тијана
12. Тасић Стефан


МАТУРАНТИ 2009. ГОДИНЕ



Разредни старешина: Жељко Лежаја

  1. Бољанац Марија
  2. Бубаљ Иван
  3. Васиљевић Александар
  4. Живановић Владимир
  5. Зарић Мила
  6. Јанковић Вељко
  7. Јовалекић Милица
  8. Манић Александар
  9. Миленковић Катарина
  10. Нешковић Михаило
  11. Никчевић Божидар
  12. Перић Владимир
  13. Поповић Јован
  14. Ракић Томислав
  15. Ристовски Никола
  16. Станић Александар
  17. Товаровић Никола
  18. Трбић Дарко
  19. Удовичић Владимир
  20. Џелетовић Бориша
  21. Шопић Дионисије




Разредни старешина: Весна Рапаић

  1. Адамовић Срђан
  2. Бајић Ђорђе
  3. Бериша Стефан
  4. Величковић Марко
  5. Виторовић Данијел
  6. Гајић Лазар
  7. Ђорђевић Игор
  8. Илић Ивона
  9. Јеленић Никола
  10. Јелинек Срђан
  11. Крстић Марко
  12. Кузмановић Борка
  13. Кузмановић Дамјан
  14. Лежаја Марија
  15. Митровић Јована
  16. Никићевић Јелена
  17. Радосављевић Урош
  18. Симеуновић Иван
  19. Симов Владан
  20. Тилингер Лука
  21. Тордај Александар
  22. Цветићанин Миљан
  23. Чукурановић Никола




Разредни старешина: Драган Цветковић

  1. Бабић Иван
  2. Блажић Невена
  3. Гуџулић Владислав
  4. Јовановић Младен
  5. Килибарда Филип
  6. Костић Стефан
  7. Милекић Лука
  8. Милић Милош
  9. Могоровић Марко
  10. Мухић Филип
  11. Никитовић Срђан
  12. Новаковић Драгана
  13. Обућина Вук
  14. Ранковић Вукашин
  15. Смиљанић Милош
  16. Станковић Милица
  17. Стојнић Иван
  18. Церовић Данило
  19. Церовић Стефан




Разредни старешина: Наташа Чалуковић

  1. Божидаревић Ненад
  2. Вранић Јована
  3. Вукашиновић Марко
  4. Вученовић Милош
  5. Димић Владимир
  6. Живковић Дејан
  7. Јовановић Мартин
  8. Јордански Милош
  9. Каналаш Видор
  10. Конаковић Мина Александра
  11. Крвавац Војислав
  12. Марковић В Јелена
  13. Марковић М Јелена
  14. Марковић Урош
  15. Николић Татјана
  16. Палић Невена
  17. Петковић Марко
  18. Радаковић Љубомир
  19. Солар-Николић Дино
  20. Спасић Мина
  21. Цвијовић Ивана
  22. Чворо Андреј
  23. Шибалић Никола




Разредни старешина: Михаило Вељковић

  1. Благојевић Стефан
  2. Варајић Александар
  3. Дамњановић Марко
  4. Ђорђевић Огњен
  5. Живковић Андрија
  6. Ивковић Филип
  7. Јаковљевић Иван
  8. Јањић Немања
  9. Милошевић Станислава
  10. Неоричић Лана
  11. Нешковић Катарина
  12. Перковић Душан
  13. Петрић Михаило
  14. Пјешивац Душан
  15. Рашковић Марина
  16. Стевановић Павле
  17. Томановић Дамјан
  18. Чампар Александра

 

 

МАТУРАНТИ 2010. ГОДИНЕ

4.а

Разредни старешина: Мирјана Мићић

  1. Беговић Горан
  2. Врећица Илија
  3. Гајић Наташа
  4. Давидовић Милутин
  5. Динкић Јелена
  6. Ђурић Милош
  7. Иконић Милица
  8. Јелисавчић Јелена
  9. Јованов Илија
  10. Милановић Марко
  11. Милановић Урош
  12. Милошевић Јездимир
  13. Олујић Богдан
  14. Павловски Марко
  15. Пекић Стефан
  16. Радновић Никола
  17. Спасојевић Никола
  18. Стојановић Александар
  19. Трајковић Милош
  20. Цајковић Анђелко
  21. Шолајић Андријана

 

4.б

Разредни старешина: Љубинка Петковић

  1. Белић Лазар
  2. Видовић Александра
  3. Влајковић Андрија
  4. Глигић Лука
  5. Денић Урош
  6. Дерикоњић Јелена
  7. Зукић Бојан
  8. Јарамаз Лана
  9. Кабиљо Ивана
  10. Кажић Видак
  11. Крунић Дарко
  12. Лелас Никола
  13. Милинић Милан
  14. Милошевић Александра
  15. Мићовић Борис
  16. Мишић Павле
  17. Поповић Ненад
  18. Ранковић Илија
  19. Стојановић Александар
  20. Филиповић Будимир
  21. Шарановић Даниел
  22. Шкорић Чедо

 

4.ц

Разредни старешина: Мирјана Савић-Обрадовић

  1. Богдановић Нада
  2. Велебит Милош
  3. Ђерић Немања
  4. Закић Милорад
  5. Златески Христина
  6. Иванишевић Илија
  7. Јовановић Ивана
  8. Јовановић Ненад
  9. Лукић Никола
  10. Мицић Виктор
  11. Нобило Петар
  12. Панџић Милош
  13. Петровић Александар
  14. Петровић Петар
  15. Симић Стеван
  16. Тесла Душан
  17. Тошић Предраг
  18. Худомал Ана
  19. Шкарић Јелена
  20. Штетић-Козић Срђа

 

4.д

Разредни старешина: Станка Матковић

  1. Будиша Марко
  2. Васиљковић Александар
  3. Вељковић Светлана
  4. Висковић Игор
  5. Делчев Сања
  6. Димић Александра
  7. Драговић Наташа
  8. Ивковић Огњен
  9. Ковачевић Урош
  10. Кушић Стефан
  11. Лошић Јелена
  12. Лукић Ненад
  13. Милијанчевић Душан
  14. Милићевић Лука
  15. Миловић Матија
  16. Мркшић Никола
  17. Перовић Душан
  18. Проданов Милана
  19. Рајачић Љиљана
  20. Росић Ђорђе
  21. Степановић Данијела
  22. Tрифуновић Немања
  23. Цекић Михајло

 

4.е

Разредни старешина: Зоран Николић

  1. Бабић Богдан
  2. Бјелица Игор
  3. Булат Јован
  4. Буха Александар
  5. Гарић Петар
  6. Димов Јелена
  7. Златковић Милош
  8. Јакшић Никола
  9. Јевтић Стефан
  10. Јурасовић Александар
  11. Катанић Сања
  12. Костић Нина
  13. Матић Muller Радмила
  14. Мркаљ Нада
  15. Палчић Мирко
  16. Риђешић Ирина
  17. Савић Богдан
  18. Смаилагић Дијана
  19. Стојановић Милош
  20. Томашевић Радојица
  21. Топаловић Урош
  22. Чалија Душан

 

МАТУРАНТИ 2011. ГОДИНЕ

4.а

 Разредни старешина: Бранислава Бајковић-Лазаревић

  1. Аћимовић Тара
  2. Благојевић Лука
  3. Брајевић Данијела
  4. Делић Лазар
  5. Кнежевић Стефан
  6. Марковић Александар
  7. Марковић Никола
  8. Марковић Стефан
  9. Матуновић Стефан
  10. Несторовић Милош
  11. Олуић Душан
  12. Петковић Матија
  13. Раденковић Тијана
  14. Радојевић Јована
  15. Ракић Ђорђе
  16. Спасић Ђорђе
  17. Станчић Немања
  18. Станчић Стефан
  19. Шпадијер Димитрије

 

4.б

Разредни старешина: Вукосава Гарабандић

  1. Алексић Антонина
  2. Бојовић Вељко
  3. Жегарац Тамара
  4. Золић Аида
  5. Јанковић Вања
  6. Јанковић Стеван
  7. Кићовић Никола
  8. Лападат Стефан
  9. Лежаја Стојан
  10. Милосављевић Милош
  11. Нешовић Катарина
  12. Николић Милош
  13. Обрадовић Маша
  14. Петровић Милорад
  15. Плескоњић Владимир
  16. Стефановић Милан
  17. Тановић Милица
  18. Ујчић Иван
  19. Хаџић Филип
  20. Чучак Дарко
  21. Чучак Пеђа

 

4.ц

Разредни старешина: Мирјана Перовановић

  1. Бирчевић Јелена
  2. Вулетић Лидија
  3. Глибетић Немања
  4. Живковић Душан
  5. Здолшек Марија
  6. Јовески Душан
  7. Лазић Стефан
  8. Милановић Марко
  9. Милинковић Андреја
  10. Митриновић Никола
  11. Мићић Катарина
  12. Младеновић Младен
  13. Мојашевић Марко
  14. Николић Иван
  15. Перковић Никола
  16. Пурић Тијана
  17. Ранковић Владимир
  18. Рибар Лука
  19. Ћировић Стефан

 

4.д

Разредни старешина: Гордана Зарић

  1. Анђелковић Стефан
  2. Баџа Стефан
  3. Вукмировић Мила
  4. Гајовић Стеван
  5. Димић Наташа
  6. Ђекановић Николина
  7. Живановић Филип
  8. Јевтић Бојана
  9. Јоксимовић Душан
  10. Костић Аница
  11. Кузмановић Марко
  12. Марковић Огњен
  13. Панић Вељко
  14. Радивојевић Божидар
  15. Радовановић Петар
  16. Симић Драган
  17. Станојевић Стефан
  18. Стојисављевић Вукашин
  19. Томић Дејан
  20. Трипуновић Огњен
  21. Цанић Јана
  22. Цицмиловић Димитрије
  23. Станковић Алекса

 

4.е

Разредни старешина: Драган Цветковић

  1. Богдановић Милица
  2. Василијевић Владимир
  3. Владисављевић Томислав
  4. Додић Милан
  5. Драговић Миломир
  6. Зафироски Филип
  7. Зечевић Андреј
  8. Јаковљевић Милош
  9. Јовановић Јована
  10. Кудра Марина
  11. Лазић Алекса
  12. Лукић Милош
  13. Марић Вељко
  14. Марјановић Ева
  15. Милисављевић Петар
  16. Милошевић Вукашин
  17. Ордановски Филип
  18. Павловић Дијана
  19. Ристић Зора
  20. Стаматовић Немања
  21. Стеванић Вељко
  22. Чумић Невена

 

4.ф

Разредни старешина: Ненад Лазаревић

  1. Гегнер Стефан
  2. Гојгић Тамара
  3. Крстић Милан
  4. Лазаревић Каја
  5. Марковић Милена
  6. Матијаш Светозар
  7. Миладиновић Ђорђе
  8. Милић Младен
  9. Николић Петар (напустио након друге године)
  10. Пантић Александра
  11. Смаилагић Анита
  12. Сретеновић Вук
  13. Стевановић Илија
  14. Стојановић Стеван
  15. Ступар Јован
  16. Тасић Немања
  17. Томовић Никола
  18. Хасановић Вања
  19. Цвејић Немања

 

МАТУРАНТИ 2012. ГОДИНЕ

 

4.а

 Одељенски старешина: Весна Рапаић

  1. Аранђеловић Милан
  2. Бабовић Маша
  3. Даниловић Ана
  4. Дјаковић Драгана
  5. Дражић Филип
  6. Живковић Марија
  7. Јанићијевић Исидора
  8. Јелић Марија
  9. Луковић Љубо
  10. Милошевић Алекса
  11. Новковић Филип
  12. Обрадовић Стефан
  13. Петровић А. Лука
  14. Радојичић Ана
  15. Суботић Ирина
  16. Станковић Лука
  17. Стојановић Рајко
  18. Танасић Милица
  19. Цвијовић Јован

 

4.б

Одељенски старешина: Зоран Николић

  1. Анић Радосављевић Тони
  2. Батић Филип
  3. Василијевић Јасмина
  4. Вулићевић Владимир
  5. Иванишевић Стефан
  6. Јововић Бранислав
  7. Королија Дарио
  8. Љубисављевић Марта
  9. Марић Јован
  10. Марковић Немања
  11. Нинков Никола
  12. Ракас Никола
  13. Ракић Небојша
  14. Ракочевић Милена
  15. Ранковић Невена
  16. Ристић Александар
  17. Стојић Лана
  18. Стошић Немања
  19. Тадић Јелена
  20. Цвијовић Маша
  21. Шућур Данило


4.ц

Одељенски старешина: Слободанка Раковић

  1. Васиљевић Драго
  2. Величковић Петар
  3. Голубовић Драган
  4. Дојчиновић Сара
  5. Ђурић Стефан
  6. Ђуровић Милан
  7. Зиндовић Вукадин
  8. Јоцић Вукашин
  9. Лазаревић Стефан
  10. Милићевић Павле
  11. Михаиловић Милица
  12. Николић Ђорђе
  13. Патенковић Сара
  14. Петровић В. Лука
  15. Петровић Милица
  16. Стамболовић Богдана
  17. Станишић Димитрије
  18. Стојковић Марко
  19. Тороман Татјана
  20. Урошевић Урош
  21. Шегрт Александра


4.д

Одељенски старешина: Душа Вуковић

  1. Арсић Лазар
  2. Вон Бург Теодор
  3. Васић Дарко
  4. Дамјановић Јован
  5. Мајсторовић Милован
  6. Милићевић Матеј
  7. Милошевић Милена
  8. Наумовски Никола
  9. Николић Невена
  10. Окановић Драган
  11. Пантелић Петар
  12. Ракић Марко
  13. Ристић Душан
  14. Спасић Лола
  15. Спасић Немања
  16. Спасојевић Игор
  17. Тешић Никола
  18. Тодоровић Весна
  19. Шарковић Вања
  20. Шобот Душан
  21. Шпегар Раде
  22. Шумарац Тамара


4.е

Одељенски старешина: Вишња Јовановић

  1. Башарагин Милана
  2. Дамљановић Алекс
  3. Јовановић Данило
  4. Јовић Владислав
  5. Јоксимовић Милица
  6. Кајганић Петар
  7. Малешевић Дориан
  8. Нешић Тамара
  9. Николић Милош
  10. Овука Владимир
  11. Одабашић Лука
  12. Прелић Димитрије
  13. Прица Филип
  14. Ракић Катарина
  15. Рњак Јован
  16. Станојевић Лазар
  17. Стефановић Јован
  18. Стојковић Сибин
  19. Сунтурлић Адам
  20. Црнобрња Марко

 

МАТУРАНТИ 2013. ГОДИНЕ

4.a

  1. Бањац Јелена
  2. Бешлић Ивана
  3. Вељановић Ирена
  4. Ђоровић Катарина
  5. Ивковић Слађан
  6. Јоцев Милан
  7. Ковач Младен
  8. Лазаревића Андра
  9. Лазаревић Урош
  10. Лежаја Немања
  11. Маил Маил
  12. Мијатовић Немања
  13. Милекић Александар
  14. Михаиловић Милош
  15. Петковић Лука
  16. Радовановић Душан
  17. Радовановић Јована
  18. Савић Драган
  19. Смиљанић Павле
  20. Сретеновић Александар
  21. Стевановић Филип
  22. Филиповић Лука 

4.б

  1. Арсић Милош
  2. Бурсаћ Александар
  3. Вујић Лука
  4. Дамјановић Анита
  5. Зечевић Лука
  6. Јеремић Александар
  7. Јововић Маја
  8. Марковић Богдан
  9. Миладиновић Данко
  10. Митровић Милош
  11. Мишић Милица
  12. Павловић Алекса
  13. Павловић Марина
  14. Петровић Борислав
  15. Радивојевић Тамара
  16. Рајачић Михаило
  17. Рогић Матија
  18. Томић Никола
  19. Цвекић Давид

4.ц

  1. Браковић Стефан
  2. Вујадиновић Милена
  3. Вучић Милан
  4. Главаш Василије
  5. Гојков Сара
  6. Гојковић Наташа
  7. Деспић Алекса
  8. Дорник Анђела
  9. Ђорђић Јована
  10. Зечевић Урош
  11. Јовановић Ђорђе
  12. Јордановић Иван
  13. Љубичић Александар
  14. Милановић Игор
  15. Милановић Стефан
  16. Младеновић Марко
  17. Сатарић Милан
  18. Таназевић Александар
  19. Урошевић Небојша
  20. Штулић Андрија

4.д

  1. Бојовић Исидора
  2. Брковић Вукашин
  3. Дијаб Адис
  4. Бурић Илија
  5. Ђурић Исидора
  6. Јевтић Драгана
  7. Крстајић Милан
  8. Лимић Марко
  9. Лукић Катарина
  10. Мартиновић Игор
  11. Мартиновић Јован
  12. Миладиновић Александар
  13. Младеновић Анђела
  14. Новаковић Милица
  15. Нонковић Богдана
  16. Поњавић Анђелија
  17. Прибићевић Стефан
  18. Радичевић Лазар
  19. Спалевић Стефан
  20. Средојевић Јована
  21. Стојковић Симон
  22. Цимеша Љубица
  23. Шекуларац  Тамара

4.е

  1. Бенчић Андреј
  2. Бошков Алекса
  3. Бранковић Милан
  4. Воркапић Матија
  5. Ђиновић Миљан
  6. Јовановић Лука
  7. Киш Наташа
  8. Кириџић Александар
  9. Кулић Михајло
  10. Лазовић Ђорђе
  11. Матић Зорица
  12. Михајловић Стефан
  13. Мићевић Ана
  14. Мићић Јована
  15. Млинар Марко
  16. Панин Ђорђе
  17. Пешић Филип
  18. Ракочевић Младен
  19. Реџић Никола Јован
  20. Рилак Ивана
  21. Тасић Андреј
  22. Цветковић Бранко

 

МАТУРАНТИ 2014. ГОДИНЕ

4.a

Разредни старешина: Нина Алимпић

  1. Богојевић Сара
  2. Божовић Богдан
  3. Бошковић Алекса
  4. Булатовић Лука
  5. Глигоровски Војислав
  6. Ђорђевић Михаило
  7. Ковачевић Милица
  8. Лукић Часлав
  9. Мијатов Дарко
  10. Милошевић Марко
  11. Мирчетић Бранимир
  12. Митрић Петар
  13. Митровић Божидар
  14. Мићић Филип
  15. Нинковић Урош
  16. Огњановић Нина
  17. Петровић Огњен
  18. Рендулић Томислав
  19. Рудић Магда
  20. Симоновић Оливера
  21. Стојковић Лазар
  22. Суботић Петар
  23. Шкарић Бојана

4.б

Разредни старешина: Мирјана Мићић

  1. Бабић Душан
  2. Бурсаћ Владимир
  3. Виденовић Давид
  4. Гавриловић Миодраг
  5. Гранић Мина
  6. Денић Страхиња
  7. Жежељ Милица
  8. Жежељ Никола
  9. Илић Милош
  10. Катанић Весна
  11. Луковић Владимир
  12. Милетић Јаков
  13. Младеновић Филип
  14. Пауновић Александар
  15. Перишић Лука
  16. Ракоњац Данило
  17. Раце Божидар
  18. Смиљанић Исидора
  19. Терзић Петар
  20. Топољанац Неда
  21. Чворовић Игор
  22. Шакотић Бојан
  23. Шишко Андреа

4.ц

Разредни старешина: Душа Вуковић

  1. Аврамовић Јелена
  2. Вујадиновић Милош
  3. Ђорђевић Александра
  4. Живковић Катарина
  5. Јелић Марко
  6. Јовановић Небојша
  7. Кесегић Милош
  8. Ковач Стефан
  9. Маљковић Марко
  10. Матић Никола
  11. Микулић Марко
  12. Миленковић Алекса
  13. Митровић Миљан
  14. Мићић Михаило
  15. Младеновић Марко
  16. Обренов Алекса
  17. Пујић Деа
  18. Савић Марко
  19. Срећковић Алекса
  20. Tрифуновић Андријана
  21. Урекар Душан
  22. Шешељ Вељко

4.д

Разредни старешина: Мијодраг Ђуришић

  1. Бојовић Лука
  2. Грбић Бранко
  3. Дробњак Душан
  4. Жикелић Ђорђе
  5. Ивашковић Андреј
  6. Јелић Немања
  7. Копривица Жарко
  8. Левић Александар
  9. Милошевић Бранислав
  10. Новковић Марко
  11. Обрадовић Предраг
  12. Остојић Богдан
  13. Пушица Милош
  14. Ристивојевић Урош
  15. Сладојевић Владимир
  16. Спасојевић Јелена
  17. Станојевић Милош
  18. Стокић Максим
  19. Танасијевић Иван
  20. Трифуновић Петар
  21. Тришовић Јелена
  22. Шушњар Стефан

4.е

Разредни старешина: Ивана Јовановић Мастиловић

  1. Броћић Филип
  2. Гајић Михајло
  3. Галић Душан
  4. Димитријевић Јована
  5. Евтимов Никола
  6. Ињац Мирко
  7. Јанковић Јован
  8. Јовановић Миљана
  9. Калинић Душан
  10. Кипроски Бранислав
  11. Костић Никола
  12. Љубојевић Богдан
  13. Марковић Жељко
  14. Мијаиловић Данијела
  15. Милутиновић Ивона
  16. Перић Лазар
  17. Симеуновић Јелена
  18. Тодоровић Марија
  19. Ћирковић Андрија
  20. Циглић Ненад
  21. Шолаја Никола
  22. Шоњић Тијана

 

МАТУРАНТИ 2015. ГОДИНЕ

4.a

Разредни старешина: Ивана Вуковић

  1. Башарагин Ивана
  2. Браловић Душица
  3. Вукомановић Марија
  4. Дамњановић Ивана
  5. Досковић Марко
  6. Драгутиновић Марко
  7. Ђорђевић Милица
  8. Ђурић Рамона
  9. Ђуришић Маша
  10. Јоцић Алексеј
  11. Лалатовић Александра
  12. Мађаревић Никола
  13. Марков Јован
  14. Митровић Коста
  15. Нинковић Дарко
  16. Павловић Стеван
  17. Петревски Никола
  18. Петровић Вук Стефан
  19. Радојевић Миодраг
  20. Станојевић Коста
  21. Танасковић Јован
  22. Тимовски Чедомир
  23. Тодоровић Нела

 

4.б

Разредни старешина: Станка Матковић

  1. Вугделија Јана
  2. Давидовић Давид
  3. Добрашиновић Младен
  4. Ђорђевић Богдан
  5. Јасир Наталија
  6. Каналаш Давид
  7. Ковачевић Борис
  8. Козаичевска Ђурђа
  9. Коњикушић Нина
  10. Кремић Вук
  11. Лалатовић Катарина
  12. Матић Софија
  13. Мрвић Даница
  14. Огризовић Марко
  15. Пурић Марко
  16. Сребро Дамјан
  17. Срећковић Матија
  18. Станковић Илија
  19. Тунић Милан
  20. Цветановић Ружица

 

4.ц

Разредни старешина: Мирјана Катић

  1. Бабић Марко
  2. Бакаревић Вилдана
  3. Благојевић Петар
  4. Бујак Јована
  5. Војиновић Марко
  6. Драгутиновић Душан
  7. Дундић Милана
  8. Ђоковић Никола
  9. Јовановић Алекса
  10. Кадијевић Марко
  11. Кепчија Александар
  12. Марушић Алекса
  13. Митриновић Олга
  14. Митровић Лазар
  15. Мрдак Јелена
  16. Несторовић Јована
  17. Радосављевић Лазар
  18. Рацков Чедомир
  19. Стипсић Павле
  20. Стојановић Марко

 

4.д

Разредни старешина: Гордана Зарић

  1. Аврамовић Марко
  2. Алимпић Милан
  3. Биочанин Никола
  4. Бркић Алекса
  5. Вајс Иван
  6. Власоњић Милица
  7. Вујадиновић Маријана
  8. Гвозденовић Милош
  9. Ђуричић Огњен
  10. Иковић Светозар
  11. Илић Андреј
  12. Јекић Предраг
  13. Јелић Богдана
  14. Јовановић Никола
  15. Касум Обрад
  16. Косановић Милан
  17. Недељковић Никола
  18. Пантић Маја
  19. Петровић Софија
  20. Шиндик Марија

 

4.е

Разредни старешина: Душица Антанасковић

  1. Антић Ана
  2. Аранђеловић Александар
  3. Вукмировић Александра
  4. Вуковић Урош
  5. Вучковић Марина
  6. Грубор Милош
  7. Ђекановић Петар
  8. Ђуровић Никола
  9. Игић Лазар
  10. Јовић Љубица
  11. Којић Лука
  12. Маријановић Иван
  13. Милчић Даница
  14. Мићовић Никола
  15. Павловић Душан
  16. Папић Филип
  17. Радишић Катарина
  18. Спалевић Видана
  19. Спасојевић Никола

 

МАТУРАНТИ 2016. ГОДИНЕ

4.a

Разредни старешина: Милица Мисојчић

  1. Баук Ненад
  2. Дојчиловић Лука
  3. Ђуровић Никола
  4. Јапунџић Никола
  5. Јовановић Небојша
  6. Јовановић Немања
  7. Митровић Милош
  8. Нешковић Ђорђе
  9. Никодијевић Јована
  10. Нићковић Теодора
  11. Обрадовић Теодора
  12. Павловић Милан
  13. Петрињац Емилија
  14. Пилиповић Предраг
  15. Ристоски Филип
  16. Савић Душанка
  17. Свилар Никола
  18. Симић Милица
  19. Стевановић Александра
  20. Цимбаљевић Марко

 

4.б

Разредни старешина: Јелена Нововић

  1. Албијанић Тијана
  2. Бабић Богдан
  3. Бојовић Матија
  4. Вељановски Никола
  5. Влајић Драгана
  6. Вујчић Милош
  7. Гарашевић Живана
  8. Денда Бојан
  9. Ђенић Александар
  10. Исаковић Ана
  11. Јовановић Ања
  12. Јовановић Гаврило
  13. Курепа Ђурађ
  14. Манојловић Веселин
  15. Миливојевић Јелена
  16. Николић Марко
  17. Раковић Антоније
  18. Рацић Мина
  19. Рацков Исидора
  20. Србаковски Стеван
  21. Станковић Борис
  22. Шипка Катарина

 

4.ц

Разредни старешина: Јелена Николић

  1. Алимпијевић Виктор
  2. Белопавловић Мирјана
  3. Бојовић Павле
  4. Вуковић Петар
  5. Ђорђевић Сава
  6. Живковић Михајло
  7. Зец Игор
  8. Ковач Марина
  9. Кујунџић Ђина
  10. Луковић Богдан
  11. Мијушковић Димитрије
  12. Миљковић Хелена
  13. Мићовић Андреј
  14. Нејковић Василије
  15. Пенезић Јован
  16. Ракић Милица
  17. Ралић Вања
  18. Стојић Милена
  19. Тодоровић Дамјан
  20. Филиповић Јована
  21. Шпињо Растко

 

4.д

Разредни старешина: Зоран Николић

  1. Алексић Никола
  2. Бизетић Коста
  3. Вранеш Јана
  4. Вукелић Лука
  5. Динић Урош
  6. Ђокић Александра
  7. Ђорђевић Стефан
  8. Ивановић Марина
  9. Константинов Алекса
  10. Кутлешић Дубравка
  11. Марковић Срђан
  12. Миленковић Јован
  13. Милићевић Давид
  14. Мирковић Никола
  15. Новичић Душан
  16. Пајић Ема
  17. Савић Александар
  18. Садовек Никола
  19. Самарџић Никола
  20. Спорић Михајло
  21. Стефановић Стефан
  22. Тодоровић Миљан
  23. Тошовић Данило

 

4.е

Разредни старешина: Иван Станић

  1. Антић Димитрије
  2. Арамбашић Тијана
  3. Величковић Ања
  4. Ђорђевић Алекса
  5. Јанковић Јована
  6. Јањић Исидора
  7. Калем Стефан
  8. Кецојевић Јован
  9. Ковачевић Зорана
  10. Лутров Алекса
  11. Марковић Матија
  12. Марковић Стефан
  13. Милинковић Огњен
  14. Михаиловић Милан
  15. Митић Лав
  16. Радомировић Јелица
  17. Ристић Никола
  18. Станић Иван
  19. Стефановић Марко
  20. Стојиљковић Ивана
  21. Шћепановић Милица

 

УЧЕНИЦИ КОЈИ СУ ЗАВРШИЛИ ОСМИ РАЗРЕД
ОСНОВНЕ ШКОЛЕ ПРИ МГ


ОСМИ РАЗРЕДИ 2006. ГОДИНЕ



Разредни старешина: Јелена Нововић

1. Банковић Стефан
2. Васиљковић Александар
3. Ђерић Немања
4. Ђорђевић Лука
5. Закић Милорад
6. Златески Христина
7. Иванишевић Илија
8. Ивковић Огњен
9. Јовановић Ненад
10. Ковачевић Урош
11. Кушић Стефан
12. Лукић Никола
13. Милијанчевић Душан
14. Михајловић Јелена
15. Мицић Виктор
16. Мркшић Никола
17. Палчић Мирко
18. Перовић Душан
19. Петровић Петар
20. Поповић Радмила
21. Симић Стеван
22. Стојановић Угљеша
23. Трифуновић Немања
24. Худомал Ана
25. Цекић Михајло
26. Шкарић Јелена



Разредни старешина: Гордана Зарић

1. Анђелковић Стефан
2. Бабић Богдан
3. Богдановић Нада
4. Богосављевић Дамјан
5. Велебит Милош
6. Вељковић Светлана
7. Висковић Игор
8. Вукомановић Рената
9. Драговић Наташа
10. Закарија Максим
11. Јакшић Никола
12. Јовановић Ивана
13. Милићевић Лука
14. Миловић Матија
15. Нобило Петар
16. Пантелић Михајло
17. Панџић Милош
18. Радојичић Иван
19. Росић Ђорђе
20. Савић Богдан
21. Стефановић Душан
22. Стојковац Лидија
23. Тесла Душан
24. Тошић Предраг
25. Штетић-Козић Срђа

ОСМИ РАЗРЕДИ 2007. ГОДИНЕ



Разредни старешина: Бранка Добрковић

1. Анђелковић Стефан
2. Аћимовић Тара
3. Бирчевић Јелена
4. Брајевић Данијела
5. Вукмировић Мила
6. Гајовић Стеван
7. Глибетић Немања
8. Гојгић Тамара
9. Димић Наташа
10.Живановић Филип
11.Живковић Стефан
12.Живковић Душан
13.Кузмановић Марко
14.Лазић Стефан
15.Марковић Александар
16.Матуновић Стефан
17.Милинковић Андреја
18.Мићић Катарина
19.Младеновић Младен
20.Несторовић Милош
21.Николић Иван
22.Олуић Душан
23.Панић Вељко
24.Рибар Лука
25.Стојисављевић Вукашин
26. Tомић Дејан
27.Хајдин Љубица
28.Шипка Душан



Разредни старешина: Невенка Спалевић

1. Благојевић Лука
2. Брдар Игор
3. Вулетић Лидија
4. Здолшек Марија
5. Јовески Душан
6. Јоксимовић Душан
7. Малешевић Дориан
8. Марковић Огњен
9.Милановић Марко
10.Милићевић Наташа
11.Митриновић Никола
12.Мојашевић Марко
13.Перковић Никола
14.Петковић Матија
15.Пурић Тијана
16.Радојевић Ања
17.Ранковић Владимир
18.Симић Драган
19.Станојевић Стефан
20.Станчић Немања
21.Стојановић Милена
22.Томовић Никола
23.Ћировић Стефан
24.Хамза Лука
25.Цанић Јана
26.Цицмиловић Димитрије

ОСМИ РАЗРЕДИ 2008. ГОДИНЕ



Разредни старешина: Слободанка Раковић

1. Арсић Андреја
2. Блануша Ана
3. Величковић Петар
4. Веселиновић Александар
5. Вон Бург Теодор
6. Вуковић Урош
7. Голубовић Драган
8. Дојчиновић Сара
9. Ђокић Чедана
10. Ђурић Стефан
11. Зиндовић Вукадин
12. Јоцић Вукашин
13. Лазаревић Стефан
14. Милићевић Павле
15. Милошевић Милена
16. Михаиловић Милица
17. Николић Ђорђе
18. Окановић Драган
19. Патенковић Сара
20. Петровић В Лука
21. Петровић Милица
22. Стамболовић Богдана
23. Станишић Димитрије
24. Стојковић Марко
25. Тешић Никола
26. Тороман Татјана
27. Урошевић Урош
28. Шарковић Вања
29. Шегрт Александра



Разредни старешина: Верица Обрадовић

1. Бабић Јован
2. Бабовић Маша
3. Веребеш Алекса
4. Даниловић Ана
5. Дјаковић Драгана
6. Дражић Филип
7. Ђукић Никола
8. Живковић Марија
9. Јанићијевић Исидора
10. Јелић Марија
11. Луковић Љубо
12. Милићевић Матеј
13. Мировић Младен
14. Московљевић Милица
15. Николић Невена
16. Пантелић Петар
17. Петровић А Лука
18. Петровић Михајло
19. Радојичић Огњен
20. Реџић Никола Јован
21. Ристић Душан
22. Спасић Лола
23. Спасојевић Игор
24. Станковић Лука
25. Суботић Ирина
26. Тодић Стефан
27. Цвијовић Јован
28. Шумарац Тамара


ОСМИ РАЗРЕДИ 2009. ГОДИНЕ



Разредни старешина: Катарина Матић

1. Браковић Стефан
2. Букумировић Сава
3. Вучић Милан
4. Главаш Василије
5. Гојков Сара
6. Гојковић Наташа
7. Деспић Алекса
8. Дорник Анђела
9. Јокић Миљан
10. Лимић Марко
11. Љубичић Александар
12. Милановић Игор
13. Милановић Стефан
14. Младеновић Анђела
15. Негоицић Марија
16. Ненадовић Марко
17. Новаковић Милица
18. Нонковић Богдана
19. Огњановић Стеван
20. Прибићевић Стефан
21. Радичевић Лазар
22. Сатарић Милан
23. Сикимић Небојша
24. Спасојевић Давид
25. Таназевић Александар
26. Урошевић Небојша
27. Штулић Андрија



Разредни старешина: Марија Штуловић

1. Батиница Борислав
2. Бојовић Исидора
3. Бурсаћ Александар
4. Вујић Лука
5. Дамјановић Анита
6. Илић Немања
7. Јевтић Драгана
8. Јововић Маја
9. Крстић Душица
10. Лукић Катарина
11. Марковић Богдан
12. Миладиновић Александар
13. Миладиновић Данко
14. Милосављевић Андреја
15. Мимић Марко
16. Павловић Марина
17. Пиралић Златан
18. Поњавић Анђелија
19. Радивојевић Тамара
20. Рајачић Михаило
21. Ристић Стефан
22. Рогић Матија
23. Средојевић Јована
24. Томић Никола
25. Цвекић Давид
26. Цимеша Љубица


ОСМИ РАЗРЕД 2010. ГОДИНЕ

8.а

Разредни старешина: Наташа Каделбург

  1. Бурсаћ Владимир
  2. Грбић Бранко
  3. Денић Страхиња
  4. Евтимов Никола
  5. Јанковић Јована
  6. Јанковић Никола
  7. Јелић Немања
  8. Катанић Весна
  9. Копривица Жарко
  10. Левић Александар
  11. Мићић Михаило
  12. Младеновић Марко
  13. Младеновић Филип
  14. Новковић Марко
  15. Пауновић Александар
  16. Петровић Милица
  17. Продановић Максимилијан
  18. Рендулић Томислав
  19. Смиљанић Исидора
  20. Суботић Петар
  21. Танасијевић Иван
  22. Тришовић Јелена
  23. Ћирковић Андрија
  24. Урекар Душан
  25. Шушњар Стефан

8.б

Разредни старешина: Невенка Спалевић

  1. Божовић Богдан
  2. Бојовић Лука
  3. Дорник Александар
  4. Живковић Катарина
  5. Жикелић Ђорђе
  6. Ивашковић Андреј
  7. Калинић Душан
  8. Кесегић Милош
  9. Ковач Стефан
  10. Ковачевић Милица
  11. Костић Никола
  12. Лукић Павле
  13. Љубојевић Богдан
  14. Мирчетић Бранимир
  15. Мићић Филип
  16. Нинковић Урош
  17. Обрадовић Предраг
  18. Остојић Богдан
  19. Раце Божидар
  20. Сладојевић Владимир
  21. Станојевић Милош
  22. Терзић Петар
  23. Трифуновић Андријана
  24. Трифуновић Петар
  25. Шкарић Бојана


ОСМИ РАЗРЕДИ 2011. ГОДИНЕ

8.а

Разредни старешина: Ивана Вуковић

  1. Аврамовић Марко
  2. Аранђеловић Александар
  3. Башарагин Ивана
  4. Вугделија Јана
  5. Гвозденовић Милош
  6. Ђорђевић Богдан
  7. Ђуришић Маша
  8. Ивковић Димитрије
  9. Јовановић Никола
  10. Кадијевић Марко
  11. Карпузов Александар
  12. Ковачевић Борис
  13. Коњикушић Нина
  14. Крњаић Душан
  15. Лалатовић Александра
  16. Лалатовић Катарина
  17. Мађаревић Никола
  18. Марушић Алекса
  19. Мирчетић Јелена
  20. Митриновић Олга
  21. Митровић Коста
  22. Петревски Никола
  23. Петровић Вук Стефан
  24. Портић Павле
  25. Танасковић Јован
  26. Терзић Ђорђије
  27. Тунић Милан


8.б

Разредни старешина: Душица Антанасковић

  1. Бабић Марко
  2. Бојовић Јован
  3. Бркић Алекса
  4. Вајс Иван
  5. Вујадиновић Маријана
  6. Вукмировић Александра
  7. Вучковић Марина
  8. Ђекановић Петар
  9. Иковић Светозар
  10. Илић Андреј
  11. Јовић Љубица
  12. Касум Обрад
  13. Којић Лука
  14. Косановић Милан
  15. Младеновић Душан
  16. Нешић Александар
  17. Павловић Душан
  18. Пантић Маја
  19. Петровић Софија
  20. Радосављевић Лазар
  21. Рацков Чедомир
  22. Секулић Миладин
  23. Спалевић Видана
  24. Шиндик Марија


ОСМИ РАЗРЕДИ 2012. ГОДИНЕ

8.а

Одељенски старешина: Ана Божичковић

  1. Арамбашић Тијана
  2. Арсовић Константин
  3. Бизетић Коста
  4. Бојовић Матија
  5. Булајић Михаило
  6. Влајић Драгана
  7. Вукелић Лука
  8. Драшковић Ања
  9. Ђаковић Невена
  10. Ђокић Александра
  11. Зарић Милош
  12. Јањић Исидора
  13. Максић Никола
  14. Марковић Стефан
  15. Мартиновић Новак
  16. Миливојевић Јелена
  17. Милинковић Огњен
  18. Мишић Јана
  19. Новаковић Милош
  20. Пилиповић Предраг
  21. Ристић Марко
  22. Симић Милица
  23. Стефановић Анђела
  24. Тодоровић Миљан
  25. Филиповић Иван
  26. Шкиљо Петар
  27. Шпињо Растко


8.б

Одељенски старешина: Невенка Спалевић

  1. Албијанић Тијана
  2. Антић Димитрије
  3. Благојевић Јован
  4. Бојовић Павле
  5. Вујић Богдан
  6. Динић Урош
  7. Дојчиловић Лука
  8. Ђорђевић Сава
  9. Ђурић Лука
  10. Зец Игор
  11. Јовановић Гаврило
  12. Јовановић Филип
  13. Кутлешић Дубравка
  14. Милићевић Давид
  15. Миљковић Хелена
  16. Михаиловић Милан
  17. Николић Марко
  18. Нићковић Теодора
  19. Павловић Лука
  20. Радовић Адам
  21. Ралић Вања
  22. Самарџић Никола
  23. Стаменковић Филип
  24. Степић Митра
  25. Стефановић Стефан
  26. Стојић Милена
  27. Шелкен Димитрије


ОСМИ РАЗРЕДИ 2013. ГОДИНЕ

8.а

Одељенски старешина: Сандра Андрић

  1. Андрић Митровић Никола
  2. Арсенијевић Огњен
  3. Барјактаревић Никола
  4. Вугделија Невена
  5. Дивљак Марко
  6. Ђорђевић Стефан
  7. Исаковић Урош
  8. Јоксимовић Милоје
  9. Ковачевић Филип
  10. Љамзин Александар
  11. Милошевић Александар
  12. Митровић Божидар
  13. Митровић Тадија
  14. Николић Маша
  15. Петаковић Милош
  16. Петровић Катарина
  17. Ракић Јелена
  18. Станисављевић Маша
  19. Станојевић Марко
  20. Тошић Огњен
  21. Хајдаревић Барбара
  22. Хајдин Никола
  23. Цимеша Катарина
  24. Шушњар Марко


8.б

Одељенски старешина: Катарина Матић

  1. Благојевић Алекса
  2. Блешић Ђорђе
  3. Васиљевић Ђорђе
  4. Вујаковић Данило
  5. Вуковић Богдан
  6. Вучковић Јана
  7. Ђекановић Алекса
  8. Евтимов Александар
  9. Здравковић Александра
  10. Зорановић Бранислав
  11. Каралић Душан
  12. Маид Едвин
  13. Миленковић Владимир
  14. Мицић Михајло
  15. Негојевић Виктор
  16. Николић Милан
  17. Остојић Васили Василије
  18. Петровић Јустина
  19. Радичевић Петар
  20. Рашић Милош
  21. Спасојевић Јован
  22. Татомировић Никола
  23. Ћеримагић Дино
  24. Филиповић Кристина
  25. Шобић Филип
  26. Collins D.Alexander Sean


ОСМИ РАЗРЕДИ 2014. ГОДИНЕ

8.а

Одељенски старешина: Јелена Јевремовић

  1. Албијанић Милена
  2. Балтић Јана
  3. Башић Анђела
  4. Бизетић Бодин
  5. Благојевић Алекса
  6. Денић Дамјан
  7. Илић Анастасија
  8. Килибарда Даница
  9. Ковачевић Нина
  10. Медведев Игор
  11. Медведев Марко
  12. Мијатовић Александра
  13. Миловић Љубица
  14. Миљковић Софија
  15. Петревски Алекса
  16. Петровић Степа
  17. Петровић Теодора
  18. Пешкир Алекса
  19. Пуповац Лазар
  20. Раденковић Милица
  21. Ристивојевић Александар
  22. Ристић Марко
  23. Сарјановић Анђела
  24. Трифковић Марија
  25. Хаџиефендић Дијана
  26. Чубраковић Дамјан

 

8.б

Одељенски старешина: Анђелка Петровић

  1. Богојевић Душан
  2. Бранковић Михајло
  3. Вишњић Алекса
  4. Војиновић Урош
  5. Гигић Милан
  6. Грбић Михаило
  7. Ђукић Дуња
  8. Ђулинац Стеван
  9. Кондић Андријан
  10. Лазовић Лука
  11. Матавуљ Милан
  12. Матавуљ Стеван
  13. Мењак Максимовић Тара
  14. Милованчевић Драган
  15. Младеновић Тина
  16. Никитовић Михајло
  17. Пантовић Милица
  18. Пејдић Никола
  19. Поп-Јованов Иван
  20. Раденковић Исидора
  21. Радојевић Лазар
  22. Ранђеловић Срђан
  23. Ристић Јелена
  24. Станковић Катарина
  25. Стојичевић Душан
  26. Цветановић Никола


ОСМИ РАЗРЕДИ 2015. ГОДИНЕ

8.а

Одељенски старешина: Милица Живановић

  1. Брнабић Матија
  2. Васиљевић Марина
  3. Влајић Марија
  4. Влашкалић Радивоје
  5. Вуловић Лука
  6. Гвозденовић Ана
  7. Глигоров Марија
  8. Довијанић Василије
  9. Ђорђиев Алекса
  10. Јовановић Филип
  11. Ковачевић Денис
  12. Кочинац Илија
  13. Марић Милана
  14. Мирјанић Владимир Виктор
  15. Мићић Милена
  16. Поповић Давид
  17. Премовић Лазар
  18. Ристић Никола
  19. Симић Лука
  20. Стевановић Дарко
  21. Столић Ирена
  22. Томашевић Михаило
  23. Тошковић Матија
  24. Тубин Милица
  25. Убовић Виктор
  26. Шојић Лука


8.б

Одељенски старешина: Ивана Милошевић

  1. Вукотић Јанко
  2. Гаљак Милица
  3. Ђукић Милан
  4. Јовановић Владимир
  5. Јоцић Катарина
  6. Ковачевић Василије
  7. Корсић Лазар
  8. Кривокућа Катарина
  9. Кубуровић Никола
  10. Лекић Јован
  11. Лечић Милош
  12. Мартиновић Павле
  13. Мартић Ђорђе
  14. Миликић Лазар
  15. Милојевић Алекса
  16. Нинковић Драгана
  17. Новаковић Сара
  18. Њаради Валентина
  19. Пешић Иван
  20. Поњавић Тамара
  21. Самарџић Јован
  22. Стојановић Јана
  23. Стојановић Раша
  24. Тиосављевић Маша
  25. Томић Богдан
  26. Цакић Алекса


ОСМИ РАЗРЕДИ 2016. ГОДИНЕ

8.а

Одељенски старешина: Ана Божичковић

  1. Вуловић Вера
  2. Грујчић Марко
  3. Гузијан Милица
  4. Димитријевић Никола
  5. Ђанковић Ирина
  6. Жупунски Немања
  7. Иванчић Јелена
  8. Козић Владан
  9. Кубуровић Василије
  10. Лазаревски Марко
  11. Лалић Павле
  12. Марић Александар
  13. Милосављевић Никола
  14. Недељковић Милена
  15. Nyobo Maeva
  16. Петровић Борислав
  17. Пузић Младен
  18. Смиљанић Павле
  19. Спремо Александар
  20. Срдић Симонида
  21. Стојановић Никола
  22. Царић Лука


8.б

Одељенски старешина: Анђелка Петровић

  1. Божовић Матија
  2. Гојин Владимир
  3. Грбић Даниил
  4. Ђукић Сања
  5. Ђулинац Ана
  6. Ивковић Тадија
  7. Лазић Лука
  8. Манојловић Анђела
  9. Матић Филип
  10. Милићевић Марта
  11. Милошевић Михаило
  12. Михаиловић Иван
  13. Михајловић Вукашин
  14. Папић Срђан
  15. Петровић Милена
  16. Поповић Александар
  17. Радојичић Стефан
  18. Стаматовић Ленка
  19. Стефановић Ђорђе
  20. Торомановић Јован
  21. Трајковић Михаило
  22. Тртовић Зарија
  23. Ћулафић Павле
  24. Шишовић Марко