недеља, 15 април 2018 13:32 Последње ажурирано недеља, 15 април 2018 13:34
Четврта недеља информатике

Од 26. до 30. марта одржана је Четврта недеља информатике. Посећеност предавањима је била јако велика. Предавачи су на прави начин погодили комбинацију тема, од оних које моментално привлаче пажњу, све до оних које не изгледају на први поглед интересантно, али пажљивим предавањем је могуће заинтересовати ученике за њих. Оцене које су предавачи добили од ученика на анкети су изузетно задовољавајуће. Гостујуће предавање Јоване Митровић (бивше ученице МГ, сада докторске студенткиње на Оксфорду и запослене у компанији Google DeepMind) је такође јако добро примљено.

Званични сајт Недеље информатике