четвртак, 07 септембар 2017 08:03 Последње ажурирано четвртак, 07 септембар 2017 08:07
Донација ученика Михаила Грбића, Стефана Степановића и Момчила Топаловића

Ученици Михаило Грбић, Стефан Степановић и Момчило Топаловић освојили су прво место на CoderDojo Hackaton-а у Панчеву. Награда за освојено место је био пут у Даблин на светско CoderDojo такмичење, али због техничких препрека наши ученици нису отпутовали. За новац који им је уплаћен уместо награде купили су део неопходне опреме за рад секције "Примењена физика и електроника" и поклонили је секцији.

Захваљујемо се Михаилу, Стефану и Момчилу!