петак, 19 мај 2017 10:29 Последње ажурирано петак, 19 мај 2017 10:32
Представљање Машинског факултета

У среду 17. маја група наставника Машинског факултета у Београду, на челу са деканом проф. др Радивојем Митровићем, посетила је Математичку гимназију и заинтересованим ученицима представила свој факултет. Чињеница да је међу гостима било и четворо некадашњих ученика наше школе, који остварују успешне академске каријере, као и експанзија Машинског факултета последњих година, допринели су да се ученици Математичке гимназије још више заинтересују за студије на овој престижној институцији.