четвртак, 09 март 2017 10:53 Последње ажурирано четвртак, 09 март 2017 11:06
Балша Ћеранић освојио трећу награду за беседништво

Балша Ћеранић, ученик III-е освојио је трећу награду за естетско-стилске елементе на 20. Такмичењу у беседништву ученика средњих школа у организацији гимназије „Светозар Марковић“ из Новог Сада и Српског филозофског друштва, одржаног 4. марта 2017. год.  Петнаест ученик из 15 школа из свих делова Србије, говорило је на задату тему „Филозофи су свет до сада само различито тумачили, ради се о томе да се он промени“. Жири је радио у саставу: проф. др Сретен Петровић, проф. др Бранка Јакшић-Провчи и доц. др Уна Поповић. Ментор Балше Ћеранића био је Радивоје Благојевић, професор социологије.

Беседа Балше Ћеранића